
Proszę pomocy u wszystkich którzy chcą pomóc chorym ludzi. Jestem córką mojej mamy ona wszystko co jest u mnie, ja sama robię wszystko co mogę trzy lata po szpitalach ona miała dwa udaru, cukrzycy, nerki chory, teraz robiły badania układu moczowego i pokazuje jako nowotwór. Ja oczywiście biegam i jak mówiłam robię wszystko co mogę i proszę was mój dobry ludzi pomocy. Czekając na nas trudne dni, miesiące, roku życia
Załóż darmową zbiórkę pieniędzy dla siebie, swoich bliskich lub potrzebujących!