Zbiórka Michał Zerka - Zbiórka na STUDIO - miniaturka zdjęcia

Michał Zerka - Zbiórka na STUDIO Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Michał Zerka - Zbiórka na STUDIO - zdjęcie główne

Michał Zerka - Zbiórka na STUDIO

27 757 zł  z 40 000 zł (Cel)
Wpłaciło 459 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
MICHAŁ ZERKA - awatar

MICHAŁ ZERKA

Organizator zbiórki

Ostatni rok był bardzo intensywny... Tak wiele się wydarzyło, tylu nowych ludzi poznałem, tyle doświadczeń, wyzwań, a czasem wątpliwości, które chyba zwyczajnie muszą się pojawiać, są jakby wpisane w to, czego świadomie się podjąłem już ponad 2 lata temu... Ależ ten czas leci… Przejechałem tysiące kilometrów, wichury, deszcze, nie wszystkie filmy się udały, wiele nie ujrzało światła dziennego. W tym wszystkim jednak najważniejsze jest jedno - historie bohaterów, które za Waszą sprawą pozwoliły odmienić ich życie. To niezmiennie napędza mnie w działaniu i nie wyobrażam sobie, że mogłoby być inaczej, że mógłbym robić coś innego. Udało nam się wspólnie stworzyć wyjątkową przestrzeń pozbawianą hejtu, gniewu i pochopnego oceniania. Miejsce, dzięki któremu zrozumiałem, że ten świat nie jest wcale taki zły. Czuję w głębi prawdziwą wdzięczność i radość, że jest Was tak wielu – wrażliwych i bezinteresownych ludzi.

Od zawsze czułem pewien niedosyt, nowe filmy pojawiały się zbyt rzadko, a niezliczone wiadomości, które od Was otrzymywałem utwierdzały mnie, że to prawda... Chciałbym w tym miejscu powiedzieć Wam, że każdy nowy film to bardzo żmudny i czasochłonny proces – umówienie spotkania, wielodniowe pobyty w hotelach w całej Polsce, 4-7 dni nagrań, czasem więcej, wiele dni montażu, jak i wspomniane już wielogodzinne, dalekie podróże, które nie zawsze zakończyły się opublikowaniem filmu. Choć pracuję nieustannie, bez wytchnienia i działając w pojedynkę, wiem, że mogłoby się wydarzyć dużo więcej, jednak obecna sytuacja bardzo mnie „spowalnia”. Dlatego właśnie zrodziła się w mojej głowie myśl! Czas na powstanie studia nagrań, które przyśpieszyłoby moje działania, gdzie mógłbym spotykać się częściej z wyjątkowymi ludźmi i co znacznie przyśpieszyło publikacje nowych reportaży. Jestem już na etapie zaawansowanego planowania. W tym miejscu chciałbym Was bardzo poprosić o wsparcie mojej zbiórki. Choć nigdy wcześniej nie spodziewałem się, że opublikuję taką wiadomość, zawsze zwyczajnie nie chciałem prosić o pomoc, zdecydowałem się to zrobić. To wszystko wiąże się ze to sporymi kosztami, które na obecną chwilę są kompletnie poza zasięgiem. Są to koszty zakupu dodatkowej kamery, niezbędnego sprzętu, urządzenia pomieszczenia… Po dłuższym namyśle i wątpliwościach publikuję tę wiadomość, bo wierzę, że dzięki powstaniu takiego miejsca wydarzy się wiele, wiele dobrego. Niezależnie od tego ile uda się uzbierać, każda nawet najmniejsza wpłata przybliży mnie do zrealizowania tego planu.

Wszystkie moje filmy znajdziesz tutaj: https://www.youtube.com/channel/UCeHoolL20lhtDcRdI9XrcyQ

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • MICHAŁ ZERKA - awatar

  MICHAŁ ZERKA

  18.02.2023
  18.02.2023

  Kochani! Za zebrane dotychczas pieniądze udało się zakupić dodatkową kamerę! Z całego serca dziękuję Wszystkim darczyńcom, jesteście niesamowici! Niestety do celu jeszcze daleko, ale głęboko wierzę, że uda się zebrać pozostałą kwotę! ❤️

Komentarze


 • Sylwia - awatar

  Sylwia

  23.03.2024
  23.03.2024

  Niech Pan Bóg ma Cię w swojej opiece

  • MICHAŁ ZERKA - awatar

   MICHAŁ ZERKA - Organizator zbiórki

   23.03.2024
   23.03.2024

   ❤️❤️❤️

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  06.01.2024
  06.01.2024

  Michał, od wczoraj obejrzałam kilka filmów Twojego autorstwa. Nawet nie wiem, co powiedzieć. Sama nie wierzę w Boga, ale jest takie powiedzenie- doing god’s work. Czuję, że Ty tak właśnie robisz. Mam nadzieję, że tak samo jak dla p. Bożenki czy dla p. Pawła i dla Ciebie uda nam się zebrać wystarczająco, żebyś dalej mógł szerzyć dobro i uświadamiać ludzi, jak ważne jest być otwartym na drugiego człowieka. Dziękuję Ci za to, co robisz.

  • MICHAŁ ZERKA - awatar

   MICHAŁ ZERKA - Organizator zbiórki

   07.01.2024
   07.01.2024

   Dziękuję z całego ❤️!

 • Elwira Żniniewicz - awatar

  Elwira Żniniewicz

  16.11.2023
  16.11.2023

  Od Bożenki :) ona będzie miała dom a Ty studio :) Dzięki za to że jesteś

  • MICHAŁ ZERKA - awatar

   MICHAŁ ZERKA - Organizator zbiórki

   18.11.2023
   18.11.2023

   ❤️❤️❤️

 • Baśka - awatar

  Baśka

  14.11.2023
  14.11.2023

  Twórz dalej Twoje filmy poruszają serca

  • MICHAŁ ZERKA - awatar

   MICHAŁ ZERKA - Organizator zbiórki

   15.11.2023
   15.11.2023

   Bardzo dziękuję z uskrzydlające słowa. ❤️❤️❤️

 • Fundacja EV - awatar

  Fundacja EV

  13.11.2023
  13.11.2023

  Dziękujemy Michale za Twoje dzieła. Niech Pan Bóg Ci błogosławi!

  • MICHAŁ ZERKA - awatar

   MICHAŁ ZERKA - Organizator zbiórki

   14.11.2023
   14.11.2023

   ❤️❤️❤️ Dziękuję z calego ❤️.

27 757 zł  z 40 000 zł (Cel)
Wpłaciło 459 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
MICHAŁ ZERKA - awatar

MICHAŁ ZERKA

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 459

E G. - awatar
E G.
50
Paulina - awatar
Paulina
50
Bogumiła Owczarczyk - awatar
Bogumiła Owczarczyk
50
Magda - awatar
Magda
20
Patrycja - awatar
Patrycja
20
Anna - awatar
Anna
50
Tomek - awatar
Tomek
50
mozolna - awatar
mozolna
100
Kasia M. - awatar
Kasia M.
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

People
Logo Fundacji Pomagam.pl

Wspieraj inicjatywy bliskie Twojemu sercu. Wystarczy, że wpiszesz nasz numer KRS przy rozliczaniu podatku dochodowego PIT, by nieść pomoc tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna razem z nami.

Dzięki Tobie możemy zmieniać świat na lepsze. Dziękujemy ❤️

KRS 0000353888

Sprawdź, jak przekazać 1,5% podatku

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij