Zbiórka Michał Zerka - Zbiórka na STUDIO - miniaturka zdjęcia

Michał Zerka - Zbiórka na STUDIO Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Michał Zerka - Zbiórka na STUDIO - zdjęcie główne

Michał Zerka - Zbiórka na STUDIO

13 330 zł  z 30 000 zł (Cel)
Wpłaciły 272 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
MICHAŁ ZERKA - awatar

MICHAŁ ZERKA

Organizator zbiórki

Ostatni rok był bardzo intensywny... Tak wiele się wydarzyło, tylu nowych ludzi poznałem, tyle doświadczeń, wyzwań, a czasem wątpliwości, które chyba zwyczajnie muszą się pojawiać, są jakby wpisane w to, czego świadomie się podjąłem już ponad 2 lata temu... Ależ ten czas leci… Przejechałem tysiące kilometrów, wichury, deszcze, nie wszystkie filmy się udały, wiele nie ujrzało światła dziennego. W tym wszystkim jednak najważniejsze jest jedno - historie bohaterów, które za Waszą sprawą pozwoliły odmienić ich życie. To niezmiennie napędza mnie w działaniu i nie wyobrażam sobie, że mogłoby być inaczej, że mógłbym robić coś innego. Udało nam się wspólnie stworzyć wyjątkową przestrzeń pozbawianą hejtu, gniewu i pochopnego oceniania. Miejsce, dzięki któremu zrozumiałem, że ten świat nie jest wcale taki zły. Czuję w głębi prawdziwą wdzięczność i radość, że jest Was tak wielu – wrażliwych i bezinteresownych ludzi.

Od zawsze czułem pewien niedosyt, nowe filmy pojawiały się zbyt rzadko, a niezliczone wiadomości, które od Was otrzymywałem utwierdzały mnie, że to prawda... Chciałbym w tym miejscu powiedzieć Wam, że każdy nowy film to bardzo żmudny i czasochłonny proces – umówienie spotkania, wielodniowe pobyty w hotelach w całej Polsce, 4-7 dni nagrań, czasem więcej, wiele dni montażu, jak i wspomniane już wielogodzinne, dalekie podróże, które nie zawsze zakończyły się opublikowaniem filmu. Choć pracuję nieustannie, bez wytchnienia i działając w pojedynkę, wiem, że mogłoby się wydarzyć dużo więcej, jednak obecna sytuacja bardzo mnie „spowalnia”. Dlatego właśnie zrodziła się w mojej głowie myśl! Czas na powstanie studia nagrań, które przyśpieszyłoby moje działania, gdzie mógłbym spotykać się częściej z wyjątkowymi ludźmi i co znacznie przyśpieszyło publikacje nowych reportaży. Jestem już na etapie zaawansowanego planowania. W tym miejscu chciałbym Was bardzo poprosić o wsparcie mojej zbiórki. Choć nigdy wcześniej nie spodziewałem się, że opublikuję taką wiadomość, zawsze zwyczajnie nie chciałem prosić o pomoc, zdecydowałem się to zrobić. To wszystko wiąże się ze to sporymi kosztami, które na obecną chwilę są kompletnie poza zasięgiem. Są to koszty zakupu dodatkowej kamery, niezbędnego sprzętu, urządzenia pomieszczenia… Po dłuższym namyśle i wątpliwościach publikuję tę wiadomość, bo wierzę, że dzięki powstaniu takiego miejsca wydarzy się wiele, wiele dobrego. Niezależnie od tego ile uda się uzbierać, każda nawet najmniejsza wpłata przybliży mnie do zrealizowania tego planu.

Wszystkie moje filmy znajdziesz tutaj: https://www.youtube.com/channel/UCeHoolL20lhtDcRdI9XrcyQ

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Hania - awatar

  Hania

  10.01.2023
  10.01.2023

  Michał jesteś wspaniałym człowiekiem. Jestem pełna podziwu dla twojej wrażliwości na świat i drugiego człowieka. Trzymam kciuki i kibicuję Ci bardzo mocno👏🙏🙂

  • MICHAŁ ZERKA - awatar

   MICHAŁ ZERKA - Organizator zbiórki

   10.01.2023
   10.01.2023

   Haniu, bardzo Ci dziękuję! Ściskam z całego❤️

 • Aga R - awatar

  Aga R

  07.01.2023
  07.01.2023

  Trzymam kciuki za sukces !

  • MICHAŁ ZERKA - awatar

   MICHAŁ ZERKA - Organizator zbiórki

   08.01.2023
   08.01.2023

   Dziękuję Aga! ❤️! Ściskam Michał

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  06.01.2023
  06.01.2023

  Michale, dziękujemy Ci za Twoją piękną pracę. Marta i Piotrek

  • MICHAŁ ZERKA - awatar

   MICHAŁ ZERKA - Organizator zbiórki

   06.01.2023
   06.01.2023

   Dziękuję Wam z całego ❤️! Ściskam Michał

 • K12345 - awatar

  K12345

  02.01.2023
  02.01.2023

  Zawsze czekam na Twoje filmy, z calego YouTube subskrybuje tylko dwa kanały, z czego jeden jest Twoj. Pomagasz spelniac marzenia wielu ludzi, takich, ktorych wielu juz dawno skresliło, teraz czas zebys spelnił własne. Z calego serca zycze Ci powodzenia!

  • MICHAŁ ZERKA - awatar

   MICHAŁ ZERKA - Organizator zbiórki

   03.01.2023
   03.01.2023

   K12345 ❤️❤️❤️ Bardzo dziękuję! Słowa, które uskrzydlają! Ściskam!

 • Juszczak - awatar

  Juszczak

  02.01.2023
  02.01.2023

  Dziękuję Michale że jesteś że pomagasz ludziom to się bardzo ceni jestem z tobą całym sercem i pozdrawiam serdecznie

  • MICHAŁ ZERKA - awatar

   MICHAŁ ZERKA - Organizator zbiórki

   02.01.2023
   02.01.2023

   Dziękuję z całego ❤️❤️❤️.

13 330 zł  z 30 000 zł (Cel)
Wpłaciły 272 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
MICHAŁ ZERKA - awatar

MICHAŁ ZERKA

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 272

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Krystyna Rybak - awatar
Krystyna Rybak
100
Magdalena - awatar
Magdalena
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Aneta - awatar
Aneta
20
Irena - awatar
Irena
50
Urszula - awatar
Urszula
50
Jarek - awatar
Jarek
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij