Zbiórka Dzieci znowu bez mamy - zdjęcie główne

Dzieci znowu bez mamy

27 160 zł  z 30 000 zł (Cel)
Wpłaciło 295 osób
Wpłać teraz
 
Piotr Burczyk - awatar

Piotr Burczyk

Organizator zbiórki

Do ludzi dobrej woli o wrażliwym sercu. Zmarła na Covid_19 Justyna Chrzanowska, mieszkanka Chojnowa, matka dwójki adoptowanych dzieci.  

Każdy z nas może kiedyś potrzebować pomocy. Dzisiaj w potrzebie znajdują się dzieci znowu doświadczone przez los. Umarła ich mama, która chciała dać swoim adoptowanym dzieciom matczyną miłością i opieką. W cierpieniu, osamotnieniu i strachu o przyszłość swojej rodziny, Justyna Chrzanowska zmarła w wieku zaledwie 39 lat.

Oby fakt, iż umiera tak wielu ludzi, nie spowszedniał nam, bo to tragedie konkretnych rodzin. Trudny jest dla nich czas bez kochanej mamy i żony. Postarajmy się aby nasza pomoc dała nadzieję na lepsze jutro. 

Zwracamy się do wszystkich ludzi o dobrym sercu o pomoc finansową dla rodziny. 

Pamiętajmy, że nawet najmniejsza ofiara może zmienić świat obdarowanych. Dobro tak okazane przez darczyńców, pewnego dnia zapewne wróci do nich ze zdwojoną siłą. 

Dziękujemy w imieniu rodziny. Przyjaciele Justyny.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  13.02.21
  13.02.21

  Nie podoba mi się automatyczne ściąganie 10 proc. Od wypłacanych kwot. Nie zgadzam się na coś takiego.

 • Irena i Andrzej L. - awatar

  Irena i Andrzej L.

  08.01.21
  08.01.21

  Kochani jesteśmy z Wami💞 zawsze 💗

27 160 zł  z 30 000 zł (Cel)
Wpłaciło 295 osób
Wpłać teraz
 
Piotr Burczyk - awatar

Piotr Burczyk

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 295

Emilia - awatar
Emilia
400
Justyna Rząsa - awatar
Justyna Rząsa
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Agata Bogusławska - awatar
Agata Bogusławska
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Halina i Krzysztof - awatar
Halina i Krzysztof
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij