Zbiórka Wsparcie remontu Cerkwi - zdjęcie główne

Wsparcie remontu Cerkwi

2 720 zł  z 25 000 zł (Cel)
Wpłaciło 27 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Wsparcie remontu zabytkowej świątyni - Cerkwi św. Jana Klimaka na Woli

Szanowni Państwo! Drodzy Bracia i Siostry! Drodzy Darczyńcy!

Dzięki Bożej pomocy, otrzymanym dotacjom oraz wsparciu ludzi dobrej woli i otwartych serc, możliwym stało się rozpoczęcie kolejnego, V już etapu prac remontowych i konserwatorskich przy zabytkowej świątyni – Cerkwi św. Jana Klimaka na Woli w Warszawie.

Prowadzone prace polegają na oczyszczeniu elewacji na pierwszej kondygnacji, wymianie pojedynczych zniszczonych cegieł, naprawie spoinowania oraz hydrofobizacji (zabezpieczeniu powierzchni na wchłanianie wody i innych zanieczyszczeń). Spękane i wykruszone dekoracje sztukatorskie oraz cegły zostaną oczyszczone i wzmocnione, uzupełnione braki. Całość zostanie scalona kolorystycznie względem wcześniej odremontowanych części elewacji.

Szanowni Państwo! Drodzy Bracia i Siostry!

Nasze Stowarzyszenie podejmuje szereg działań w celu pozyskania dodatkowych środków finansowych na ratowanie wolskich zabytków. 

Cerkiew pw. św. Jana Klimaka została wybudowana w 1905 roku. Minęło już 117 lat od dnia jej konsekracji. Przez cały ten okres wolska świątynia nieustannie, w czasie wojen i pokoju, służyła warszawskiej społeczności. Dzielnie opierała się zarówno warunkom atmosferycznym jak i drganiom przenoszonym z torowiska tramwajowego. 

Dziś przechodzi kompleksowy remont, który odbywa się pod nadzorem konserwatorskim. Samej Parafii, pomimo wielu podejmowanych działań i pozyskania dotacji, dość trudno sprostać wszystkim kosztom wynikającym z realizacji zamierzonych działań

Dlatego też zwracamy się z gorącą prośbą o wsparcie finansowe. Każda Wasza najdrobniejsza kwota jest bardzo ważna. 

Za wszystkie wpłaty serdecznie dziękujemy. BÓG ZAPŁAĆ! SPASI HOSPODI!!!

Zapraszamy bardzo serdecznie do odwiedzenia naszej świątyni – Cerkwi św. Jana Klimaka. Więcej informacji na temat remontu, relacji z przebiegu prac, znajdziecie Państwo na stronie parafialnej – link: https://prawoslawie.pl/aktualnosci/2742-prace-remontowe-cerkwi

Z wyrazami szacunku i wdzięczności, 

Zarząd Stowarzyszenia „Wierni Tradycji Pokoleń”

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


  • Paweł - awatar

    Paweł

    06.07.2022
    06.07.2022

    Dziękuję. Nie zapominajmy o wolskich zabytkach.

2 720 zł  z 25 000 zł (Cel)
Wpłaciło 27 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 27

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Igor Ossowski - awatar
Igor Ossowski
500
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Władysław Kawiak - awatar
Władysław Kawiak
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie lub ze wsparciem serwisu. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa i nie wiąże się z żadnymi dodatkowymi opłatami. Jest to opcja polecana dla zbiórek na prezenty i spełnianie marzeń.

W ramach opcji prowadzenia zbiórki ze wsparciem Pomagam.pl serwis będzie przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać innych do wpłat poprzez media społecznościowe, reklamy internetowe oraz na stronie głównej serwisu. Otrzymasz również wsparcie merytoryczne i przydatne wskazówki zawarte w poradnikach stworzonych przez ekspertów Pomagam.pl. Wówczas portal pobiera automatycznie 12% od każdej wpłaty, aby pokryć koszty promocji zbiórki. Jest to opcja rekomendowana dla wszystkich zbiórek na leczenie, potrzeby, zwierzęta i inne ważne dla Ciebie cele.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij