Zbiórka Wsparcie remontu Cerkwi - zdjęcie główne

Wsparcie remontu Cerkwi

3 590 zł  z 25 000 zł (Cel)
Wpłaciły 33 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 

Wsparcie remontu zabytkowej świątyni - Cerkwi św. Jana Klimaka na Woli

Szanowni Państwo! Drodzy Bracia i Siostry! Drodzy Darczyńcy!

Dzięki Bożej pomocy, otrzymanym dotacjom oraz wsparciu ludzi dobrej woli i otwartych serc, możliwym stało się rozpoczęcie kolejnego, V już etapu prac remontowych i konserwatorskich przy zabytkowej świątyni – Cerkwi św. Jana Klimaka na Woli w Warszawie.

Prowadzone prace polegają na oczyszczeniu elewacji na pierwszej kondygnacji, wymianie pojedynczych zniszczonych cegieł, naprawie spoinowania oraz hydrofobizacji (zabezpieczeniu powierzchni na wchłanianie wody i innych zanieczyszczeń). Spękane i wykruszone dekoracje sztukatorskie oraz cegły zostaną oczyszczone i wzmocnione, uzupełnione braki. Całość zostanie scalona kolorystycznie względem wcześniej odremontowanych części elewacji.

Szanowni Państwo! Drodzy Bracia i Siostry!

Nasze Stowarzyszenie podejmuje szereg działań w celu pozyskania dodatkowych środków finansowych na ratowanie wolskich zabytków. 

Cerkiew pw. św. Jana Klimaka została wybudowana w 1905 roku. Minęło już 117 lat od dnia jej konsekracji. Przez cały ten okres wolska świątynia nieustannie, w czasie wojen i pokoju, służyła warszawskiej społeczności. Dzielnie opierała się zarówno warunkom atmosferycznym jak i drganiom przenoszonym z torowiska tramwajowego. 

Dziś przechodzi kompleksowy remont, który odbywa się pod nadzorem konserwatorskim. Samej Parafii, pomimo wielu podejmowanych działań i pozyskania dotacji, dość trudno sprostać wszystkim kosztom wynikającym z realizacji zamierzonych działań

Dlatego też zwracamy się z gorącą prośbą o wsparcie finansowe. Każda Wasza najdrobniejsza kwota jest bardzo ważna. 

Za wszystkie wpłaty serdecznie dziękujemy. BÓG ZAPŁAĆ! SPASI HOSPODI!!!

Zapraszamy bardzo serdecznie do odwiedzenia naszej świątyni – Cerkwi św. Jana Klimaka. Więcej informacji na temat remontu, relacji z przebiegu prac, znajdziecie Państwo na stronie parafialnej – link: https://prawoslawie.pl/aktualnosci/2742-prace-remontowe-cerkwi

Z wyrazami szacunku i wdzięczności, 

Zarząd Stowarzyszenia „Wierni Tradycji Pokoleń”

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Słowa wsparcia

Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲


  • Paweł - awatar

    Paweł

    06.07.2022
    06.07.2022

    Dziękuję. Nie zapominajmy o wolskich zabytkach.

3 590 zł  z 25 000 zł (Cel)
Wpłaciły 33 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 33

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
500
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
150
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Igor Ossowski - awatar
Igor Ossowski
500

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij