Zbiórka Remont zabytkowej Cerkwi - zdjęcie główne

Remont zabytkowej Cerkwi

450 zł  z 50 000 zł (Cel)
Wpłaciły 4 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 

Szanowni Państwo!

Dzięki Bożej pomocy, otrzymanym dotacjom oraz wsparciu ludzi dobrej woli i otwartych serc, możliwym stało się rozpoczęcie prac remontowych i konserwatorskich przy zabytkowej świątyni – Cerkwi św. Jana Klimaka na Woli w Warszawie.

Dotychczas udało się doprowadzić do: osuszenia fundamentów i ścian przyziemia, wykonania izolacji całego budynku, wykonania odprowadzenia wód deszczowych, wzmocnienia konstrukcji tamburu i kopuły, wymiany konstrukcji więźby dachowej, wzmocnienia konstrukcji bębna, prac konserwatorskich elewacji zewnętrznych wraz z ich wystrojem sztukatorskim, montażu instalacji odgromowej oraz urządzeń i instalacji zabezpieczeń przeciwpożarowych.

Pozwoliło to na usunięcie zagrożeń dla stabilności budynku cerkwi – naruszeń konstrukcji bębna oraz kopuły i więźby dachowej oraz zainstalowania niezbędnych urządzeń zapewniających bezpieczeństwo.

Drodzy Bracia i Siostry, Drodzy Darczyńcy!!!

 Przed nami dalsze etapy prac konserwatorskich i remontowych naszej zabytkowej świątyni. Plan prac obejmuje między innymi: konserwację wybranych fragmentów elewacji na I kondygnacji, wykonanie szycia pęknięć wewnątrz budynku, wzmocnienie i uzupełnienie tynków, wymianę okien i przystosowanie obiektu dla osób niepełnosprawnych.

Parafia, pomimo wielu podejmowanych działań i pozyskania dotacji, nie jest w stanie samodzielnie sprostać wszystkim kosztom wynikającym z realizacji zamierzonych działań. Dlatego też w imieniu całej wolskiej społeczności parafialnej zwracamy się z gorącą prośbą o wsparcie finansowe. 

Za wszelką okazaną pomoc będziemy ogromnie wdzięczni.

 BÓG ZAPŁAĆ! SPASI HOSPODI!!!

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
450 zł  z 50 000 zł (Cel)
Wpłaciły 4 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 4

Grzegorz - awatar
Grzegorz
100
Agafia - awatar
Agafia
50
Łukasz - awatar
Łukasz
200
Grzegorz - awatar
Grzegorz
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij