
Jesteśmy młodzieżowym zespołem teatru tańca i uczymy się tańczyć od kilku lat. Bierzemy czynny udział w konkursach . Dzięki naszej wytrwałej pracy zajmujemy czołowe miejsca. Dostaliśmy szansę wystąpienienia na deskach Wielkiego Teatru tańca w Kielcach ale jedyną barierą jest niedostateczna ilość środków pieniężnych. Proszę wszystkich ludzi którzy kochają taniec oraz chcą pomóc utalentowanym dzieciakom . Prosimy o każdą pomoc. Jest to niewielka kwota do spełnienia naszych marzeń. Potrzebujemy pieniędzy do 15 marca!
Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas
Załóż darmową zbiórkę pieniędzy dla siebie, swoich bliskich lub potrzebujących!