Zbiórka Organizacja marszu 17 czerwca - miniaturka zdjęcia

Organizacja marszu 17 czerwca Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Organizacja marszu 17 czerwca - zdjęcie główne

Organizacja marszu 17 czerwca

12 566 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciło 307 osób

Wesprzyj organizację Marszu Wolności i Zdrowia – VII Protest Przeciw Przymusowi Szczepień, który rozpocznie się 17.06.2023 r. o godzinie 12:00 pod Trybunałem Konstytucyjnym przy Al. Szucha 12A w Warszawie, a zakończy rodzinnym, wolnościowym piknikiem w Parku Skaryszewskim. www.stopnop.com.pl/protest2023 

Żądamy pełnej wolności od przymusu 💉💉💉, wycofania się z wszelkich jego form, w tym nakładanych na rodziny grzywien oraz pozytywnego rozpatrzenia przez Trybunał Konstytucyjny pierwszych 50 z ponad 1200 skarg rodziców. 

Potrzebujemy środków na pokrycie kosztów:

- wynajęcia sali i terenu na piknik 

- wynajęcie dmuchanej zjeżdżalni dla dzieci 

WESPRZYJ NASZE DZIAŁANIA! 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Słowa wsparcia

Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲


 • Anna Woźniak - awatar

  Anna Woźniak

  13.06.2023
  13.06.2023

  Trzymam kciuki za inicjatywę ustawodawczą która więcej zdziała niż protesty. Projekt odpowiedniej ustawy i pomogę przy zbieraniu podpisów.

 • ANNA WOŹNIAK - awatar

  ANNA WOŹNIAK

  13.06.2023
  13.06.2023

  Przymusu nie ma! Ustawa zobowiązuje do stawienia się na badaniu kwalifikacyjnym. Tylko i aż tyle. Więc walczcie o to co trzeba. A z mafią farmaceutyczną która piszę kalendarze szczepień jest ciężko...

 • sylwester - awatar

  sylwester

  13.06.2023
  13.06.2023

  powodzenia jeszcze raz

 • Beata - awatar

  Beata

  10.06.2023
  10.06.2023

  Robicie dobrą robotę- dziękuję w imieniu moich dzieci

 • Małgorzata Janicka - awatar

  Małgorzata Janicka

  09.06.2023
  09.06.2023

  Dzięki że jesteś❤

12 566 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciło 307 osób

Wpłaty: 307

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
szymczak - awatar
szymczak
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anna Łojewska - awatar
Anna Łojewska
20
Witold - awatar
Witold
20
Pawel - awatar
Pawel
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Grażyna Pichlak - awatar
Grażyna Pichlak
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij