Zbiórka Ratujemy Mikusia,,, - zdjęcie główne

Ratujemy Mikusia,,,

6 550 zł  z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciły 193 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Aleksandra Ledowska - awatar

Aleksandra Ledowska

Organizator zbiórki

Ratujemy Mikusia. Mikuś to ok. 5 miesięczny szczeniak, który został okaleczony przez człowieka na całe życie. Nasz mały podopieczny przeżył niewyobrażalne piekło. W swoim krótkim życiu doświadczył ogrom cierpienia jakiego nie jestem w stanie sobie wyobrazić. Nasz mały Mikuś, tak został nazwany przez personel przychodni weterynaryjnej, został z premedytacją podpalony, ma głębokie rany na ciele, wypalone tkanki na grzbiecie i okolicy pupy, nie ma ogonka, nie wiadomo czy został urwany czy podpalony, ma przypalone uszko, w trakcie tego okrucieństwa musiał być trzymany na uwięzi, wskazują na to rany na szyi. Psiak w tej chwili jest hospitalizowany w tutejszej przychodni,  jest objęty całodobową opieką weterynaryjną i  przygotowywany do operacji, która odbędzie się 13.05. Ten maluch trafił do nas po interwencji policji, została ona powiadomiony o tym, że ktoś wyrzucił psa z samochodu w Długopolu Dolnym. Na widok człowieka sika pod siebie, ucieka w ciemny kąt i przerażająco piszczy. Potrzebujemy pieniędzy na leczenie naszego podopiecznego, na operację, opatrunki, leki, karmę, legowisko itp. Czeka go długie leczenie, po którym będzie mógł trafić do kochającego domku. Psiak mimo tak ogromnego cierpienia garnie się do człowieka, po chwili staje się ufny, chce się przytulać. Nasz mały przyjaciel ma teraz tylko nas, bardzo proszę o pomoc, bez niej nie będziemy mogli pomóc Mikusiowi. Wierzę w moc Facebooka. Wierzę też w sprawiedliwość, ten kto to zrobił poniesie surową karę. Sprawą zajmuje się policja.       Liczę na Was... 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Karolina - awatar

  Karolina

  21.05.2019
  21.05.2019

  Wracaj do zdrowia, biedny Mikusiu. Obyś znalazł kochający domek 😚❤

 • Agnieszka Tomczak - awatar

  Agnieszka Tomczak

  16.05.2019
  16.05.2019

  Moje serce rozpadło się na milion kawałków, gdy to zobaczyłam. Zdrowiej kochany Mikusiu❤️❤️❤️

 • Barbara Żabierek - awatar

  Barbara Żabierek

  15.05.2019
  15.05.2019

  Trzymam kciuki za Mikusia. Tule go do serducha ❤️❤️

 • Emilia Dunin-Mikulska - awatar

  Emilia Dunin-Mikulska

  15.05.2019
  15.05.2019

  Zdrowiej kochany maluchu ..

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  15.05.2019
  15.05.2019

  Jest Pani Wielka,Pani Olu,szacunek ❤️

6 550 zł  z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciły 193 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Aleksandra Ledowska - awatar

Aleksandra Ledowska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 193

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Karolina - awatar
Karolina
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Michał Kropidłowski - awatar
Michał Kropidłowski
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
14
Dorota Bury - awatar
Dorota Bury
20
Marzena - awatar
Marzena
20
Magda - awatar
Magda
20
Ania - awatar
Ania
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij