Zbiórka Pomoc dla Marcelinki- AVSD - zdjęcie główne

Pomoc dla Marcelinki- AVSD

13 050 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciło 211 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Sylwia Stefańska - awatar

Sylwia Stefańska

Organizator zbiórki

Witam,

nasza córeczka Marcelinka, urodziła się 15 lipca 2018r. ze złożoną wadą serca pod nazwą AVSD- wspólny kanał przedsionkowo- komorowy. Przeszła już trzy operacje w głębokiej hipotermii na otwartym sercu. Wyszła ze szpitala po 4 miesiącach, po ponad 3tygodniowym pobycie w domu, wróciła na oddział kardiologi w celu kontroli serduszka po operacji, niestety okazało się, że niedomykalność zastawki mitralnej wzrosła do 4 stopnia oprócz tego doszło również do stenozy czyli jej zwężenia. W przeciągu kilku dni jej stan zdrowia strasznie się pogorszył, ciężko jest jej oddychać, nie jest w stanie sama już jeść, ponieważ każdy wysiłek jest bardzo dużym obciążeniem dla jej chorego serduszka. Jest karmiona sondą typu Flocker. Jak na swój wiek waży bardzo mało, ponieważ jej serduszko pobiera wszystkie jej kalorie, które otrzymuje.

 Niedawno dowiedzieliśmy się, że lekarze podjęli decyzje o przeprowadzeniu czwartej operacji- polegającej na wymianie zastawki mitralnej na mechaniczną. Ta decyzja była dla nas wielkim ciosem, ale wiemy, że jest to jedyna droga aby mogła sama funkcjonować. Nie ma nic gorszego dla rodzica jak patrzeć na cierpienie swojego dziecka, które patrzy na Ciebie i poprzez płacz, krzyk woła o pomoc. 

Naszą księżniczkę niebawem czeka respirator, duża ilość pomp oraz kabli przez które będą podawane leki ratujące jej życie. Nasz wzrok będzie zwrócony na monitor, który będzie kontrolował pracę jej serduszka.

Zwracamy się do Państwa o wsparcie pieniężne dla naszej bohaterki- Marcelinki.

Zbieramy na aparat do pomiaru INR, paski służące badaniom, które są bardzo drogie, leki jakie Marcelinka będzie musiała przyjmować na stałe oraz rehabilitacje, ponieważ jest bardzo opóźniona ruchowo, ze względu na ciągły pobyt w szpitalu.

Bardzo prosimy o pomoc, liczy się wpłacona każda złotówka.

Pomóż naszej wojowniczce wrócić do zdrowia!

Dziękujemy z całego serduszka

Rodzice Marcelinki


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Sylwia Stefańska - awatar

  Sylwia Stefańska

  23.04.2019
  23.04.2019

  Witajcie kochani!

  Dzięki waszej pomocy, codziennie kontrolujemy pomiar INR- poziom krzepliwości krwii. Nasza Marcelka jest bardzo dzielna i nawet nie płacze przy wykonywaniu badania. :-) Uważamy na to co dajemy jej do jedzenia, aby nie doprowadzić do zachwiania INR.

  Zaczęliśmy rehabilitację. Nasza Pani Fizjoterapeutka, pow, że na to co przeszła Marcelka nie jest tak źle. Jej rozwój ruchowy został oceniony na 5 miesięczne dziecko a Marcelka ma teraz 9 miesięcy, przed nami trochę do nadrobienia. Jednak mamy dużą nadzieję, że szybko Marcelinka dorówna swoim równieśnikom.
  Jesteśmy bardzo wdzięczni za okazana pomoc naszej Marcelce. To dzięki Wam, ma szansę na powrót do normalności.
  Dziękujemy.
  Sylwia i Mariusz Stefańscy

Komentarze


 • Magda i Maria - awatar

  Magda i Maria

  09.09.2019
  09.09.2019

  Modlimy się za Ciebie :* ukochana córeczko Ojca w Niebie

 • Nina Flaszyńska - awatar

  Nina Flaszyńska

  23.02.2019
  23.02.2019

  Zdrówka dla królewny.

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  20.02.2019
  20.02.2019

  Powodzenia, trzymam kciuki żeby się wszystko udało!

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  18.02.2019
  18.02.2019

  Wszystkiego dobrego dla całej Waszej Rodzinki i szybkiego powrotu do zdrowia dla Waszej córci!

 • www.idzpodprad.pl - awatar

  www.idzpodprad.pl

  16.02.2019
  16.02.2019

  „Chociażbym chodził ciemną doliną, zła się nie ulęknę, bo Ty jesteś ze mną.” Psalm 23,4-5

13 050 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciło 211 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Sylwia Stefańska - awatar

Sylwia Stefańska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 211

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anna Langner - awatar
Anna Langner
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Magda i Maria - awatar
Magda i Maria
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Ewelina Furgała - awatar
Ewelina Furgała
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij