Zbiórka Parada Równości 2024 15 czerwca - miniaturka zdjęcia

Parada Równości 2024 15 czerwca Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Parada Równości 2024 15 czerwca - zdjęcie główne

Parada Równości 2024 15 czerwca

3 983 zł  z 40 000 zł (Cel)
Wpłaciło 21 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Parada Równości 2024: 15 czerwca

Dołącz do najpiękniejszego i największego święta równości w Europie Środkowo-Wschodniej: https://www.paradarownosci.pl/.

Po co nam Parada Równości?

Co roku, od dwudziestu trzech lat, ulicami Warszawy przechodzi Parada Równości. Początkowo niewielka manifestacja stała się z czasem najważniejszym świętem wszystkich osób, dla których wolność, równość i prawa człowieka stanowią wartości nadrzędne.

Współczesna Parada Równości to największe wydarzenie na rzecz równych praw, wolności i różnorodności w Polsce. Choć zainspirowana marszami dumy gejowskiej zachodniej Europy i USA, u nas ma szerszy wydźwięk i włącza więcej grup. Założeniem i podstawą warszawskiej Parady Równości są idee wolności, równości i demokracji. Stwórzmy razem wydarzenie, akcentując różnorodność grup wykluczonych, mniejszościowych, zaangażowanych i walczących o swoje prawa.

Kim jesteśmy?

Głównym organizatorem Parady jest Fundacja Wolontariat Równości. Jej Wolontariuszki, Wolontariusze i Osoby Wolontariackie bezinteresownie poświęcają swój czas, by było to bezpieczne, piękne i kolorowe święto. Mamy jasną i konkretną wizję, którą wypracowujemy wspólnie z Organizacjami Wspierającymi w ramach stworzonego przy tej inicjatywie Komitecie Doradczym.

Dlaczego organizujemy zbiórkę?

Chcemy, aby tegoroczna Parada była świętem wszystkich, dla których ważna jest równość, wolność i różnorodność. Chcemy, aby Parada była naszym wspólnym dziełem! Niestety brakuje nam funduszy na samodzielmną organizację wydarzenia w tym roku. Potrzebujemy 40.000 zł po to, żeby 15-go czerwca Parada przebiegła bezpiecznie, spokojnie i pięknie.

Zbiórka na rzecz Parady Równości ma także na celu zapewnienie, że wydarzenie będzie z dużą liczbą atrakcji i fantastyczną imprezą poparadową. Poprzez wsparcie finansowe, każdy może stać się współorganizatorem Parady i mieć wpływ na jej kształt. Dzięki Twojemu wsparciu jesteśmy w stanie zaoferować organizacjom pozarządowym bezpłatne miejsce wystawiennicze w Miasteczku Równości i zwolnić je z innych opłat.

Liczy się każda złotówka, a Ty, wpłacając nawet najmniejszą kwotę, stajesz się osobą współorganizującą Paradę.

Planowane wydatki:

15.000 zł – Miasteczko Równości, czyli namioty organizacji pozarządowych, toalety, prąd, sprzątanie

10.000 zł – wydruk materiałów - plakatów, identyfikatorów, bannerów

10.000 zł – platforma, kierowca i nagłośnienie marszu

5.000 zł - ochrona

Jeśli uda nam się zebrać więcej pieniędzy...

Dzięki Twojej pomocy, tegoroczna Parada będzie piękniejszym, ciekawszym i bezpieczniejszym wydarzeniem niż się spodziewamy. Dodatkowe środki pozwolą nam zapewnić przede wszystkim jeszcze lepszą ochronę imprezy. Bezpieczeństwo osób biorących udział w Paradzie jest dla nas priorytetem. Będziemy też mogli poprawić jakość atrakcji. Większa kwota, to także łatwiejszy start przy organizacji Parady w kolejnym roku oraz możliwość wsparcia marszów w mniejszych miejscowościach.

Co się stanie, jeśli nie uzbieramy potrzebnej kwoty?

Jeśli zbierzemy mniejszą kwotę niż planowaliśmy, to i tak zorganizujemy wspaniałe, kolorowe święto równości! Będziemy starać się, by tegoroczna Parada niezależnie od tego, ile pieniędzy zbierzemy, była niesamowita i bezpieczna. Jednak nie będziemy w stanie zorganizować tak wielu atrakcji w trakcie przemarszu i po nim, będziemy zmuszeni zrezygnować z wielu ciekawych pomysłów. To od Ciebie zależy, jaka będzie tegoroczna Parada. Liczymy na Twoją pomoc!

 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
3 983 zł  z 40 000 zł (Cel)
Wpłaciło 21 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 21

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
2
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
500
antarex - awatar
antarex
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Karol - awatar
Karol
1
Natalia Kustra - awatar
Natalia Kustra
100
Amadeusz Szczepanek - awatar
Amadeusz Szczepanek
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij