Zbiórka Koty gorszego Boga - zdjęcie główne

Koty gorszego Boga

1 285 zł  z 1 700 zł (Cel)
Wpłaciły 24 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Magdalena Popielska - awatar

Magdalena Popielska

Organizator zbiórki

Witam serdecznie wszystkich, którym los biednych wolno żyjących kotów nie jest obojętny. Jesteśmy małą grupą osób mieszkającą na terenie miasta Grajewo w woj. podlaskimoraz Ełku w  woj. warmińsko-mazurskim. Od około 3 lat pomagamy jak tylko możemy porzuconym i potrzebującym zwierzakom. Oby móc finansować nasze działania organizujemy bazarek na fb i tak wspólnymi siłami działamy na rzecz zwierząt aby ich życie było chociaż trochę łatwiejsze. Organizujemy domy tymczasowe dla najbardziej potrzebujących zwierzaków, leczymy, sterylizujemy i znajdujemy nowe, kochające domy. Pod naszą opieką są również wolno bytujące koty, które poddajemy zabiegom sterylizacji oraz w miarę możliwości dokarmiamy. I własnie z tym dokarmianiem jest największy problem :(  Aktualnie wolno bytujących kotów będących pod naszą opieką jest około setki. Około, ponieważ ta liczba stale się zmienia. Jedne znikają, a na ich miejsce pojawiają się nowe, zabiedzone, chore. Niestety jak wiadomo koty potrzebują oprócz sterylizacji również pożywienia. Nasze możliwości są dość okrojone. Jesteśmy osobami prywatnymi, nie działamy w żadnej organizacji a koszty zakupu karmy dla wolno żyjących kotów są duże, zbyt duże jak na nasze możliwości. Urząd miasta, owszem sponsoruje karmę suchą w okresie zimowym ale ilość tej karmy jest niewystarczająca na taką liczbę kotów. W związku z powyższym prosimy o wsparcie w zakupie karmy. Jedna puszka to koszt około 2 złotych. Dziennie schodzi nam około 8 puszek, które są mieszane z gotowanym ryżem aby jedzenie było bardziej treściwe.  Potrzebna jest również sucha karma. Worek 18 kg. to koszt około 100 złotych. Jak wiadomo na taką ilość kotów karmy potrzeba niemało, bez Waszej pomocy nie damy rady. Prosimy o wpłaty chociaż symboliczne. Każdy grosik to kolejny kot z pełnym brzuszkiem. zbiórka została ustalona na kwotę 1700 złotych czyli tyle ile jest potrzebne do zakupu karmy. 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


  • Magdalena Popielska - awatar

    Magdalena Popielska

    16.04.2019
    16.04.2019

    Kociaki proszą o wsparcie puszeczka. Każdego dnia czekają, czekają na odrobinę szczęścia. Dla nich tym szczęściem jest pełny brzuszek. To tak niewiele. Nie mają wymagań, bo czy jedzenie można nazwać wymaganiem? Przy tak dużym stadzie samo wykarmienie to majątek...

1 285 zł  z 1 700 zł (Cel)
Wpłaciły 24 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Magdalena Popielska - awatar

Magdalena Popielska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 24

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Marek Kwiatkowski - awatar
Marek Kwiatkowski
20
Małgorzata - awatar
Małgorzata
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Małgorzata Drągowska - awatar
Małgorzata Drągowska
30
Kasia Olga Faryńska - awatar
Kasia Olga Faryńska
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
300
Ewelina - awatar
Ewelina
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Animals
Logo Fundacji Pomagam.pl

Wspieraj inicjatywy bliskie Twojemu sercu. Wystarczy, że wpiszesz nasz numer KRS przy rozliczaniu podatku dochodowego PIT, by nieść pomoc tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna razem z nami.

Dzięki Tobie możemy zmieniać świat na lepsze. Dziękujemy ❤️

KRS 0000353888

Sprawdź, jak przekazać 1,5% podatku

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij