Zbiórka Rehabilitacja dla Tomka. - zdjęcie główne

Rehabilitacja dla Tomka.

60 239 zł  z 100 000 zł (Cel)
Wpłaciły 662 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Daria Walasek - awatar

Daria Walasek

Organizator zbiórki

Pomóżmy Tomkowi stanąć na nogi. Kochani, wszyscy którzy czytacie ten tekst. Jeżeli tutaj jesteście to znaczy, że nie obcy jest Wam los innych ludzi.  Dziękuje wam z całego serca i proszę o wsparcie zbiórki na rehabilitacje dla Tomka.  

Zdiagnozowano : Pierwotne zapalenie naczyń ośrodkowego układu nerwowego(Choroba nieuleczalna) Aktualnie mam niedowład lewostronny przez co nie chodzę , nie mówię (dyzartia) , karmiony dojelitowo (PEG). Wszelkie inne informacje w galerii zdjęć.

Tomek wymaga przewlekłego leczenia(ponowne hospitalizację).  Równolegle bezwzględnie wymagana intensywna rehabilitacja , terapie logopedyczne , opieka psychologiczna , psychiatryczna , neurologiczna.  

Głównym celem zbiórki będzie dodatkowa prywatna rehabilitacja oraz koszty związane z przebywaniem w tym Ośrodku z osobą towarzyszącą, ponieważ potrzebuje stałej opieki osób trzecich. Niestety my rodzina Tomka nie jesteśmy w stanie sami pokryć kosztów prywatnej rehabilitacji oraz pobytu w Ośrodku. Bardzo was proszę w imieniu Tomka i jego rodziny , o wsparcie jego w tym trudnym czasie. Każda wpłata sprawi , że będzięmy mogli walczyć. 

Tomek na co dzień jest wspaniałą i cenioną osobą. Wszędzie tam gdzie była potrzebna pomoc był Tomek.

Wierzę że ludzkie serca nie są obojętne na cierpienie i potrzeby innych, dlatego ośmielam się Was prosić o pomoc i wierzę , że razem pomożemy Tomkowi wyjść z tej trudnej życiowej sytuacji. 

Dziękuję za każdą wpłatę !!

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Słowa wsparcia

Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲


 • Miód - awatar

  Miód

  30.06.2024
  30.06.2024

  Siły, wytrwałości i szybkiego powrotu do zdrowia życzę.

 • Aleksandra Podsiadło - awatar

  Aleksandra Podsiadło

  17.06.2024
  17.06.2024

  Tomku trzymamy za Ciebie kciuki byś jak najszybciej wrócił do zdrowia!

 • Beata Łojko - awatar

  Beata Łojko

  13.06.2024
  13.06.2024

  Szybkiego powrotu do zdrowia,pozdrawiam

 • Marzena Samulska - awatar

  Marzena Samulska

  04.06.2024
  04.06.2024

  Trzymamy kciuki 💪💪💪

 • Tomasz Gwóźdź - awatar

  Tomasz Gwóźdź

  02.06.2024
  02.06.2024

  Jesteśmy z Tobą!

60 239 zł  z 100 000 zł (Cel)
Wpłaciły 662 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Daria Walasek - awatar

Daria Walasek

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 662

Miód - awatar
Miód
100
Teresa Rajnos - awatar
Teresa Rajnos
20
Marlena - awatar
Marlena
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
15
Filip Pszonak - awatar
Filip Pszonak
20
Ariel Monte - awatar
Ariel Monte
115
Pomocoholandia - awatar
Pomocoholandia
588
Tort - awatar
Tort
200
Marta - awatar
Marta
20
Miód - awatar
Miód
45

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij