Zbiórka ITformat - usługi informatyczne - miniaturka zdjęcia

ITformat - usługi informatyczne Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka ITformat - usługi informatyczne - zdjęcie główne

ITformat - usługi informatyczne

1 zł  z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciła 1 osoba
Wpłać terazUdostępnij
 
Rafał Borycki - awatar

Rafał Borycki

Organizator zbiórki

Witajcie, jestem osobą studiującą informatykę, która ma już za sobą kształcenie techniczne. Od momentu rozkręcenia pierwszego komputera zainteresowałem się informatyką, wciągnęło mnie to niesamowicie, od 6 lat kształcę się w tym kierunku. Po pewnym czasie postanowiłem zacząć działać w kierunku własnej działalności, stworzyć coś, co mogłoby dać mi większą szansę rozwoju, dając przy tym miejsce pracy dla kilku osób. Jestem osobą sumienną aktywnie podchodzącą do tematu informatyki. Często mam wiele pomysłów dotyczących usprawnienia działalności i nowoczesnych rozwiązań.


Moim planem jest zebranie pieniędzy na początkową działalność firmy (wynajem lokalu, zakup potrzebnego sprzętu, wyposażenia, mebli, utrzymanie strony www).

Żeby bardziej przybliżyć usługi, które będą prowadzone przez firmę pozwolę sobie podzielić je na kategorie.


-Kursy (nauka obsługi programów)

-Naprawy (naprawa, regeneracja, modernizacja komputerów, naprawa oprogramowania)

-Szkolenia (szkolenia z zakresu obsługi komputera, programów, systemów operacyjnych)

-Odzyskiwanie danych (odzyskiwanie, czyszczenie dysków)

-Doradztwo komputerowe (szybki dobór odpowiedniego sprzętu)

-Diagnostyka (diagnoza, ocena techniczna)

-Bezpieczeństwo (zabezpieczenie komputerów przed złośliwym oprogramowaniem)

-Sieci (konfiguracja sieci)


Z czasem nawet obsługa firm w zakresie wsparcia technicznego i informatycznego czy też pojedynczych osób w ich własnych domach.


Jak każdy wie, że prowadzenie firmy w naszym kraju jest kosztownym i dość problematycznym zabiegiem, w którym każda pomoc pieniężna bardzo dużo daje. Dlatego proszę o pomoc w uzbieraniu kwoty, która pomoże mi na start z własnym biznesem. Wydaje mi się, że razem moglibyśmy dać radę wszystkim przeciwnością.


Po zakończeniu zbiórki bardzo chętnie udokumentuję wszystko na Facebook-u oraz w innych mediach społecznościowych.

Zapraszam do obserwowania mojej strony: https://www.facebook.com/ITformatsolutions

Oczywiście osoby biorące udział w składce mogą liczyć na spore rabaty, niektóre nawet na bezpłatne usługi.


Planuję otworzyć również bezpłatną pomoc helpdesk przez internet dostępną dla każdego.


Jeśli chodzi o kontakt z moją osobą proszę o maile na adres : [email protected]

Bardzo chętnie odpowiem na każde pytanie :)

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
1 zł  z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciła 1 osoba
Wpłać terazUdostępnij
 
Rafał Borycki - awatar

Rafał Borycki

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 1

Andrzej Machoń - awatar
Andrzej Machoń
1

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij