
Jestem Marcin mam 22 lata i zbieram na domowe studio muzyczne. Rapem interesuje się od dziecka, jednak na poważnie zacząłem nagrywać w 2015r.
Nie mi to oceniać, wiele osób mówi mi że mam talent do muzyki, składania tekstów i że po prostu się marnuję. Nie stać mnie zwyczajnie na 70/h w studiu. Chciałbym samemu składać w domu a potem puszczać w eter kawałki :) Nawet jeśli nikt by we mnie nie wierzył ja i tak wiem że prędzej czy później się wybije i osiągnę sukces.
Pasja którą jest muzyka daje mi mnóstwo pozytywnej energii każdego dnia. Pozdrawiam
Załóż darmową zbiórkę pieniędzy dla siebie, swoich bliskich lub potrzebujących!