Zbiórka Bezsilność zabija! - zdjęcie główne

Bezsilność zabija!

236 zł  z 15 000 zł (Cel)
Wpłaciło 10 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Elżbieta L. - awatar

Elżbieta L.

Organizator zbiórki

Kochani,

                      Jeszcze niedawno tak wiele pomagałam ludziom także finansowo, 

                                            teraz to ja potrzebuję pomocy!!


Jak cienka linia wyznacza to aby zostać bankrutem, żebrakiem, biedakiem jakkolwiek to nazwać, przekonałam się gdy 6 miesięcy temu pojawił się w moim życiu komornik z obciążeniem 38 000 zł +koszty + wysokie odsetki za 10 lat. Powodem była nieuczciwość ludzka, przez co zostałam pozbawiona środków do życia i człowieczeństwa! 

Komornik  obciążył  mnie  tak  ogromną kwotą,  którą  już  spłaciłam,  ale okazało się,               że  nie do końca tak  wolno,  o  czym  wcześniej  nie  wiedziałam, dotyczy  to alimentów   na dzieci które mieszkały ze mną.

Po rozwodzie alimenty na dzieci zostały zasądzone ich ojcu w wysokości 850 zł miesięcznie. Jednocześnie mnie zasądzono spłatę mieszkania w wysokości 38 000 zł na rzecz ojca dzieci.   Wobec tego, że ojciec nie płacił alimentów udałam się po pomoc do prawnika, który to sporządził mi cesje przelewu wierzytelności, na podstawie których pomniejszałam alimenty przysługujące dzieciom u komornika. Po bez mała 10 latach ojciec dzieci złożył do komornika wniosek o egzekucję zasądzonej spłaty  mieszkania w wysokości 38 000 zł +odsetki, nie patrząc na to,  że  kwota  ta  została  już  w  całości  rozliczona  z  bieżących  i zaległych alimentów  na dzieci, o czym na bieżąco  był  informowany. Do takiego zachowania nakłonił go  komornik,  po odczekaniu 10 lat,  gdy kwota urosła do olbrzymiej,  bo to ten sam komornik prowadził sprawę alimentów  moich  dzieci,  ten sam komornik  pomniejszał  alimenty  na podstawie przedstawianych mu cesji,  i ten sam komornik odczekał długi czas a teraz po 10 laty wrócił do znanej mu sprawy i uderzył we mnie ze zwielokrotnioną siłą!!!  

 Dodatkowo w tamtym czasie wiele nieprawidłowości i niedociągnięć popełnili pracownicy urzędów, do których składałam pisemnie wnioski, zgłaszałam pisemnie problem a także zwracałam się pisemnie z  prośbą o pomoc w sprawie egzekucji alimentów na  dzieci.    

                               Tym sposobem jestem wraz z dziećmi ofiarą szkodliwego                                                                              działania wielu osób w tym komornika!!!

  W związku z tym skierowałam sprawę do sądu, ale sąd oddalił mój pozew, podając w   uzasadnieniu, że cesje sporządzone przez prawnika nie są zgodne z prawem. 

          Bardzo potrzebuję pomocy i wsparcia finansowego,  w przeciwnym  wypadku                                    komornik zabierze nam wszystko w tym mieszkanie, dach nad głową!

Do tego dochodzą moje kłopoty zdrowotne w tym konieczność operacji  i totalna bezsilność, jestem załamana z nikąd nie ma dla mnie ratunku, a sprawa trwa od kwietnia 2018r.

Dla mnie jest to absurdalnie wysoka kwota, sama nie podołam spłacie, dlatego z wielkim wstydem i  oporem  ale życie zmusiło mnie ażeby zwrócić się  do ludzie dobrej woli o pomoc.

                             Błagam Was pomóżcie mi wyjść z sytuacji bez wyjścia . . .

Jestem osobą skromną, uczciwą, bez nałogów, zawsze najbardziej pragnęłam w życiu właśnie spokoju, ale dostałam na przekór!
Wierzę głęboko, że przyjdzie czas, że to ja ponownie będę mogła nieść wsparcie finansowe tym, którzy w danej chwili będą tego potrzebowali.

           Wszystkim dziękuję serdecznie za pomoc i okazane mi serce  ❤️ ❤️ ❤️

Elżbieta

 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Anonimowy - awatar

  Anonimowy

  28.01.2019
  28.01.2019

  Życzę wytrwałości !!

  • Elżbieta L. - awatar

   Elżbieta L. - Organizator zbiórki

   04.02.2019
   04.02.2019

   Dziękuję :)

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  12.12.2018
  12.12.2018

  Rozumię Cię, ciężko jest tak żyć.........

  • Elżbieta L. - awatar

   Elżbieta L. - Organizator zbiórki

   13.12.2018
   13.12.2018

   Dziękuję bardzo za okazane zrozumienie i wsparcie ;)

236 zł  z 15 000 zł (Cel)
Wpłaciło 10 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Elżbieta L. - awatar

Elżbieta L.

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 10

Kasia - awatar
Kasia
15
Kolo - awatar
Kolo
30
mlutek - awatar
mlutek
20
Jola - awatar
Jola
10
Anonimowy - awatar
Anonimowy
10
Natalia - awatar
Natalia
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
grzegorz - awatar
grzegorz
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij