Zbiórka Oczyszczacze powietrza dla SP 28 - miniaturka zdjęcia

Oczyszczacze powietrza dla SP 28

Zbiórka Oczyszczacze powietrza dla SP 28 - zdjęcie główne

Oczyszczacze powietrza dla SP 28

6 563 zł z 33 700 zł (Cel)
Wpłaciło 39 osób
Wpłać teraz
 
Szymon Szpitalny - awatar

Szymon Szpitalny

Organizator zbiórki

Tematem zbiórki jest zakup 13 szt. oczyszczaczy powietrza dla Szkoły Podstawowej nr 28 w Rybniku - Kamieniu.  Zapraszam do udziału w zbiórce wszystkich Rodziców i rodziny najmłodszego pokolenia bo na zdrowiu naszych dzieci powinno nam szczególnie zależeć! 

Poniżej przedstawiam jedną z wielu możliwości zakupu oczyszczaczy powietrza jakie występują na rynku. Przy wyborze kierowałem się głównie wydajnością urządzenia, tak aby "typowa" sala lekcyjna mogła być skutecznie oczyszczana z nie pożądanych składników powietrza.

Nie wykluczam zakupu innego urządzenia o podobnych parametrach. Decyzję planuję podjąć w momencie, gdy poznamy finalną kwotę zbiórki. W tym momencie zaproszę wszystkich darńczyców do wspólnej dyskusji w tym temacie.   Parę słów o urządzeniu:

Technologia AeraSense precyzyjnie wykrywa i szybko reaguje na nawet najmniejsze zmiany poziomu szkodliwych cząsteczek PM 2,5 w powietrzu. Cyfrowy wyświetlacz przekazuje informacje o jakości powietrza w czasie rzeczywistym.

Bardzo silny tryb usuwania bakterii i wirusów skutecznie eliminuje wiele typowych bakterii i wirusów, takich jak H1N1 (grypa), zapewniając czystsze powietrze.


Zaawansowane filtry z aktywnym węglem skutecznie redukują potencjalnie szkodliwe gazy, w tym lotne związki organiczne (ang. VOC), nieprzyjemne zapachy i inne.

Technologia oczyszczaniawielostopniowa
Maksymalna wielkość pomieszczenia60 m2
Wydajność500 m3/h
Filtracja powietrza 3-stopniowa
FiltryHEPA
Nawilżanie powietrzanie
Regulacja stopnia oczyszczaniatak
Wskaźnik zanieczyszczenia powietrzatak
Funkcje dodatkowe blokada rodzicielska, sensor pyłu i gazu, technologia Aerasense, technologia VitaShield IPS, tryb automatyczny, wyświetlacz


Zbiórka jest organizowana przez Rodziców dzieci uczęszczających do Szkoły Podstawowej SP 28 w Kamieniu w celu charytatywnym jakim jest zakup 13 szt. oczyszczaczy powietrza. Urządzenia mają zapobiec negatywnym skutkom rozpoczynającego się okresu grzewczego.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
6 563 zł z 33 700 zł (Cel)
Wpłaciło 39 osób
Wpłać teraz
 
Szymon Szpitalny - awatar

Szymon Szpitalny

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 39

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Joanna Budzyn - awatar
Joanna Budzyn
100
Ewaa - awatar
Ewaa
50
Damian Jaruga - awatar
Damian Jaruga
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Jarosław i Weronika - awatar
Jarosław i Weronika
400
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Grażyna i Józef Fuchs - awatar
Grażyna i Józef Fuchs
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 15 lipca zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij