Zbiórka Oczyszczacze powietrza dla SP 28 - miniaturka zdjęcia

Oczyszczacze powietrza dla SP 28 Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Oczyszczacze powietrza dla SP 28 - zdjęcie główne

Oczyszczacze powietrza dla SP 28

6 563 zł  z 33 700 zł (Cel)
Wpłaciło 39 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Szymon Szpitalny - awatar

Szymon Szpitalny

Organizator zbiórki

Tematem zbiórki jest zakup 13 szt. oczyszczaczy powietrza dla Szkoły Podstawowej nr 28 w Rybniku - Kamieniu.  Zapraszam do udziału w zbiórce wszystkich Rodziców i rodziny najmłodszego pokolenia bo na zdrowiu naszych dzieci powinno nam szczególnie zależeć! 

Poniżej przedstawiam jedną z wielu możliwości zakupu oczyszczaczy powietrza jakie występują na rynku. Przy wyborze kierowałem się głównie wydajnością urządzenia, tak aby "typowa" sala lekcyjna mogła być skutecznie oczyszczana z nie pożądanych składników powietrza.

Nie wykluczam zakupu innego urządzenia o podobnych parametrach. Decyzję planuję podjąć w momencie, gdy poznamy finalną kwotę zbiórki. W tym momencie zaproszę wszystkich darńczyców do wspólnej dyskusji w tym temacie.   Parę słów o urządzeniu:

Technologia AeraSense precyzyjnie wykrywa i szybko reaguje na nawet najmniejsze zmiany poziomu szkodliwych cząsteczek PM 2,5 w powietrzu. Cyfrowy wyświetlacz przekazuje informacje o jakości powietrza w czasie rzeczywistym.

Bardzo silny tryb usuwania bakterii i wirusów skutecznie eliminuje wiele typowych bakterii i wirusów, takich jak H1N1 (grypa), zapewniając czystsze powietrze.


Zaawansowane filtry z aktywnym węglem skutecznie redukują potencjalnie szkodliwe gazy, w tym lotne związki organiczne (ang. VOC), nieprzyjemne zapachy i inne.

Technologia oczyszczaniawielostopniowa
Maksymalna wielkość pomieszczenia60 m2
Wydajność500 m3/h
Filtracja powietrza 3-stopniowa
FiltryHEPA
Nawilżanie powietrzanie
Regulacja stopnia oczyszczaniatak
Wskaźnik zanieczyszczenia powietrzatak
Funkcje dodatkowe blokada rodzicielska, sensor pyłu i gazu, technologia Aerasense, technologia VitaShield IPS, tryb automatyczny, wyświetlacz


Zbiórka jest organizowana przez Rodziców dzieci uczęszczających do Szkoły Podstawowej SP 28 w Kamieniu w celu charytatywnym jakim jest zakup 13 szt. oczyszczaczy powietrza. Urządzenia mają zapobiec negatywnym skutkom rozpoczynającego się okresu grzewczego.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
6 563 zł  z 33 700 zł (Cel)
Wpłaciło 39 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Szymon Szpitalny - awatar

Szymon Szpitalny

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 39

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Joanna Budzyn - awatar
Joanna Budzyn
100
Ewaa - awatar
Ewaa
50
Damian Jaruga - awatar
Damian Jaruga
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Jarosław i Weronika - awatar
Jarosław i Weronika
400
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Grażyna i Józef Fuchs - awatar
Grażyna i Józef Fuchs
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij