Rehabilitacja po wylewie

13 515 zł  z 23 000 zł (Cel)
Wpłaciło 127 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Wojciech Dydymski - awatar

Wojciech Dydymski

Organizator zbiórki

Szanowny Państwo, nazywam się Wojciech dydymus Dydymski, w dniu 28.06.2015 roku, przeszłem rozległy wylew krwi do mózgu, w następnym roku, 15.09.2016 roku, doszło do mini wylewu, którego skutkiem, była utrata słuchu na lewe ucho i poważne problemy z błędnikiem. W dniu 19.11.2020 przeżyłem ponowny udar.


Jako osoba o znacznym stopniu niepełnosprawności mam problemy z poruszaniem się w otwartej przestrzeni ...


Koszt, prywatnej rehabilitacji wynosi 700 złotych na miesiąc (8000/rok)  ...  Jestem osobą utrzymująca się z zasiłku 800 złotych (wraz z zasiłkiem rehabilitacyjnym, który chyba zostanie mi odebrany - z powodu zdalnej komisji) i prywatnych dotacji.


Rehabilitacja, pozwoli mi wrócić do aktywnego życia i prowadzania wykładów.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Wojciech Dydymski - awatar

  Wojciech Dydymski

  18.10.21
  18.10.21

  Święte omamy Powracam do tematu świetego szaleństwa (2), występującego u osób bio-negatywnych (6), rozmiłowanych w trzeciej sile (7) kreującej dualizm podziału, a także we krwi, śmierci, seksualizacji i przemianie niższych warstw społecznych w bio-maszyny, wedle ideologii transhumanizmu, eugeniki i genetyki, dążącej do ogólnoświatowej kontroli kastowej. Szaleństwo i paranoja na tle narkotyczno - religijnym, doprowadzająca człowieka na dno rzeczywistego bytu, w którym mózg wyższy (3) przestaje mieć wpływ na kształtowanie człowieczeństwa duchowego. Przejmujący kontrole nad ciałem - mózg ssaczy i gadzi (3), zaczyna budować iluzje, opartą na abstrakcji prawa zwierząt, mnożenia, podziału i konflikcie rasowym … Zauważyć należy, że halucynacje, są bezpośrednio powiązane z głoszeniem dalekosiężnych planów przybierających postać mistycznych proroctw, realizowanych, przez nieświadomych procesu manipulacji – ludzi (4). U większość rodów krwi (5), występuje obciążenie dziedziczne (nałóg narkotyczny, kazirodztwo, mieszanie krwi w wybranej puli genowej …), które prowadzą do degeneracji z określonymi urojeniami i halucynacjami … Ale to, nie wszystko, ponieważ ważną role w procesie skrzywienia osobowego - odgrywają narkotyki, użytkowane w rytuałach inicjacyjnych i ceremonialnych, podczas których namaszcza się ciała szamanów, kapłanów i członków tajnych bractw - specjalnymi olejami, zawierającymi m.in: grzyby (25) i konopie … ( Zanim na dobre zaczniesz czytać, zaakceptuj zasady panujący w kręgu mojego domu ( 1 – oznacza link pod tekstem), lub opuść moje domostwo, strzeżone przez prawo naturalne. Jeśli korzystasz, korzystaj z całości wraz z linkami, ponieważ cytat, może być zastosowany w złej intencji. ) Fakty historyczne W 1936 roku, zostały przeprowadzone badania rytuałów wewnętrznych kręgów tajnych bractw, które tworzyły od tysiącleci - ewoluujące podwaliny kreacji religijnych na potrzeby plebsu. Za owymi badaniami stała Polka, mało znana profesor, syjonista Sula Benet vel Sara Benetowa. Jak wynikało z powyższych badań etymologicznych, orginał starego testamentu w języku aramejskim, jak i hebrajskim - zawiera odniesienia do konopi indyjskich, jako włókna na sznury, tkaniny, a także, jako dodatek do kadzideł, maści i świętych olei. Więcej: https://wojciechdydymus.wordpress.com/2021/10/18/swiete-omamy/

Komentarze


 • Jacek - awatar

  Jacek

  22.09.21
  22.09.21

  Dziękuję

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  30.03.21
  30.03.21

  Dziękuję za twoją pracę. Zdrowia.

 • Patrycja - awatar

  Patrycja

  09.02.21
  09.02.21

  Dużo zdrowia

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  22.11.20
  22.11.20

  Dziękuję jest Pan diamentem tej planety siły i zdrowia życzę:-)

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  14.11.20
  14.11.20

  3maj się Dydymusie! Dużo dobrego dla Ciebie.

13 515 zł  z 23 000 zł (Cel)
Wpłaciło 127 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Wojciech Dydymski - awatar

Wojciech Dydymski

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 127

Marcin S. - awatar
Marcin S.
100
Jacek - awatar
Jacek
100
Marcin S. - awatar
Marcin S.
200
Marcin S. - awatar
Marcin S.
200
Marcin S. - awatar
Marcin S.
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Marcin S. - awatar
Marcin S.
400
Robert Lewandowski - awatar
Robert Lewandowski
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Marcin S. - awatar
Marcin S.
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij