Zbiórka Rehabilitacja po wylewie - miniaturka zdjęcia

Rehabilitacja po wylewie

Rehabilitacja po wylewie

9 530 zł z 12 000 zł (Cel)
Wpłaciło 97 osób
Wpłać teraz
 
Wojciech Dydymski - awatar

Wojciech Dydymski

Organizator zbiórki

Szanowny Państwo, nazywam się Wojciech dydymus Dydymski, w dniu 28.06.2015 roku, przeszłem rozległy wylew krwi do mózgu, w następnym roku, 15.09.2016 roku, doszło do mini wylewu, którego skutkiem, była utrata słuchu na lewe ucho i poważne problemy z błędnikiem.


Jako osoba o znacznym stopniu niepełnosprawności mam problemy z poruszaniem się w otwartej przestrzeni ...


Koszt, prywatnej rehabilitacji wynosi 500 złotych na miesiąc (6000/rok)  ...  Jestem osobą utrzymująca się z zasiłku 800 złotych (wraz z zasiłkiem rehabilitacyjnym) i prywatnych dotacji.


Rehabilitacja, pozwoli mi wrócić do aktywnego życia i prowadzania wykładów.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Wojciech Dydymski - awatar

  Wojciech Dydymski

  16.10.20
  16.10.20

  Zasada Słuszności i Prawo Naturalne, czyli sposób na walkę z ideologią nierządu społecznego Rozporządzenie, czy też ustawa ? Tak was wyedukowano i wytresowano, że nie wiecie, czym jest prawo naturalne i jak jego reguły stosować w życiu. Nawet, jeśli rozporządzenie zmieni się w ustawę, to i tak będzie nielegalne w świetle konstytucji i prawa naturalnego, gdybyście wszyscy to zrozumieli i zaakceptowali - nie było by rządu, stanu wyjątkowego oraz władzy człowieka nad człowiekiem. Świadomy człowiek udowodni w sądzie swoje racje, wymuszając reguły sprawiedliwości prawa naturalnego, jeśli logika jego wypowiedzi przykryje krzywdę pochodząca od innego bytu. Wszystkie procesy nazistów, odbywały się za pomocą wspomnianego później orzeczenia - ex aequo et bono, czyli w oparciu o zasady słuszności (prawa naturalnego), a nie norm prawnych, a co za tym idzie, każdy z nas, może fetysz prezydenta, premiera, prezesa, ministra, policjanta ... postawić przed Międzynarodowym Trybunałem Sprawiedliwości. Wszyscy, którzy wspierają świadomie lub nieświadomie ideologie koronawirusa (2), są zagrożeniem dla całej populacji świata, ponieważ ideologia i poprawność polityczna oraz strach, przesłania prawdziwy cel działań tych zorganizowanych grup, upatrujących sens swego bytu w fetyszu etatyzmu (8). Przekształcenie społeczeństwa w użyteczne narzędzia dla 4 ery przemysłowej (3), za pomocą kontroli i przemocy, ma wzbudzić respekt przed ideologią władzy i podporządkować stada wybranym osobom, co uzmysławia nam - osadzenie ideologi władzy w prawie zwierząt, które jest źródłem amoralności szerzącego się faszyzmu. #prawo_naturalne_zasada_słuszności #ustawy_rozprządzenia_niezgodne_z_prawem_naturalnym_konstytucją #wojna_z_rządem_policją_lekarzami #dydymus #ligaswiata #wiedza #artykuł #testy_pcr_przestępstwem #kapitał_ludzki #davos_21_01_21 #koronapanemia_to_fake #walka_z_politycznymi_gangami https://wojciechdydymusdydymski.wordpress.com/2020/10/16/zasada-slusznosci-i-prawo-naturalne-czyli-sposob-na-walke-z-ideologia-nierzadu-spolecznego/ https://facebook.com/liga.swiata.polska

Komentarze


 • mariusz13.neos - awatar

  mariusz13.neos

  29.08.20
  29.08.20

  Szczerze zdrowia życzę Pozdrawiam mariusz13.neos

 • NEOS - awatar

  NEOS

  27.08.20
  27.08.20

  Powrotu do zdrowia

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  08.08.20
  08.08.20

  Drogi Latarniku-Dydymusie, bardzo ciekawe jest to co napisałeś nt. programów szpiegujących a w szczególności "Pegaza". Opisz proszę jak sprawdzić czy jesteśmy śledzeni a najlepiej jak minimalizować tego typu ataki na naszą prywatność i jawne łamanie prawa przyrodzonego, naturalnego. Dziękuję Ci i życzę dużo zdrowia!

 • Adam - awatar

  Adam

  12.04.20
  12.04.20

  Powodzenia w dalszym budzeniu ludzi. Dzięki Tobie dowiedziałem się jak działa świat i zacząłem widzieć na oczy.

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  16.12.19
  16.12.19

  Dużo zdrowia Dydymusie :-)

9 530 zł z 12 000 zł (Cel)
Wpłaciło 97 osób
Wpłać teraz
 
Wojciech Dydymski - awatar

Wojciech Dydymski

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 97

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
40
Kosmiczny - awatar
Kosmiczny
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
mariusz13.neos - awatar
mariusz13.neos
50
Barbara - awatar
Barbara
50
NEOS - awatar
NEOS
500

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij