Zbiórka E36 316i V8 MPOWER - zdjęcie główne

E36 316i V8 MPOWER

1 zł  z 50 000 zł (Cel)
Wpłaciła 1 osoba w ciągu 1 dnia.
Wpłać terazUdostępnij
 
Piotr Meier - awatar

Piotr Meier

Organizator zbiórki

Do zaoferowania powierzchnia reklamowa samochodu osobowego BMW E36 Coupe. Poszukiwany sponsor-przedsiębiorca, który chciałby współpracować reklamowo, inwestując w projekt.

Witam wszystkich na mojej zbiórce pieniężnej!

Stało się - mój samochód został przeznaczony na projekt!

W pierwszym założeniu planem był nierzucający się oczy, ale ///Mocarny sliper 316i V8 M POWER. Generalnie nadal nim pozostaje, aczkolwiek puszczają do mnie oczko coraz bardziej agresywne i rzucające się w oczy modyfikacje.

Jeżeli przyjdzie z pomocą dodatkowo kapitał sponsora, pójdziemy w tym drugim kierunku, czyli właśnie projektu typu Show&Go - na pokazy i do jazdy codziennej. 

Celem zbudowanie jest unikalnego, rozpoznawalnego pojazdu, który będzie pojawiał się nie tylko na zlotach i imprezach motoryzacyjnych, też w mediach internetowych, a także w czasopismach, polskich a może i nawet zagranicznych.

Na liście wcześniejszych i późniejszych planowanych modyfikacji, oprócz bieżących napraw i eksploatacji, znajdują się takie etapy jak odświeżenie lakieru, nowe zawieszenie, inny typ felg oraz nowy komplet opon, kilka nowych elementów karoserii, a nawet SWAP, czyli wymiana silnika na młodszy, mocniejszy, wydajniejszy, z mniejszym przebiegiem (oczywiste, że za tym idzie wymiana innych elementów: hamulców na mocniejsze, wymiana układu wydechowego, a nawet modyfikacja taka związana jest z wymianą wszystkich wiązek i przewodów). W pierwszej kolejności jednak jest, doprowadzenie pojazdu do techniczno-mechanicznej bezbłędności.

Projekt bazy do projektu zakupiony samodzielne, z własnych pieniędzy.
Jeżdżę nim już jakiś czas, nie jest najmłodszy, ciągle jest w nim coś do zrobienia, a ponadto chciałbym go nieco na początek odświeżyć i powymieniać chociaż podstawowe części i układy na bardziej profesjonalne.

Na to wszystko potrzebne jest zebranie pewnych funduszy, kapitału bez którego start jest trudny. Projekt powstaje i powstanie mimo wszystko, aczkolwiek bez sponsorskiego wsparcia znacznie wolniej. Dlatego poszukiwany jest w najlepszym przypadku przedsiębiorczy konkretny motoryzacyjny pasjonat, rozumiejący potrzeby takiego projektu/firma zainteresowana oryginalnym sposobem reklamy.

Efektem współpracy sponsorskiej ma być obustronna korzyść. Inwestycja w projekt, będzie jednocześnie inwestycją w reklamy Twojej firmy/działalności. Samochód będzie posiadał swoje dwie własne strony fanpage FB oraz jedną www z opisem całego projektu. Ponadto, będzie udostępniany na wielu współpracujących fanpejdżach o sporym zasięgu.

Projekt docelowo powinien pozostać utrzymany w czarnych barwach, więc i oklejenie reklamowe musiałoby z nim współgrać. Firma głównego sponsora do reklamy najlepiej gdyby była branżowo związana z motoryzacją w jakiś sposób, bo i na fanpejdżach będą się obracać głównie osoby zainteresowane motoryzacją.

Aby przyspieszyć zbieranie kapitału na modyfikacje samochodu stworzyliśmy pierwsze motywy graficzne związane z projektem, do nadruku na odzieży (np. koszulki, bluzy) oraz gadżetach (np. kubki), do nabycia w sklepie PROUD OF MYSELF - www.proudofmyself.pl - w ten sposób także wspieracie rozwój projektu.

Od teraz każdy może dobrowolnie bezpośrednio wesprzeć projekt na początku jego drogi na niniejszej zbiórce, wpłacając dowolną kwotę wedle własnego sumienia i uznania.

Dla wszystkich wspierających oferuję m.in. dedykację przy okazji zdjęć na fanpejdżu FB/IG (z oznaczeniem), zniżki na koszulki projektu, darmowe bluzy i koszulki, plakat/poster gotowego projektu oraz inne gadżety. Wszystko w zależności od poziomu wsparcia.

Więcej pod adresem: http://www.centrumnadruku.com.pl/2021/06/reklama-na-samochodzie-sponsorzy-poszukiwani 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
1 zł  z 50 000 zł (Cel)
Wpłaciła 1 osoba w ciągu 1 dnia.
Wpłać terazUdostępnij
 
Piotr Meier - awatar

Piotr Meier

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 1

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij