Jest nas dwoje..

2 606 zł z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciło 39 osób
Zbiórka zakończona
 
Kasia Kordella - awatar

Kasia Kordella

Organizator zbiórkiJest rok 2009 rodzi się nam 3 syn. Miłosz. Lekarze orzekają że jest zdrowy i silny. Miłosz to nasze 3 dziecko. 2 i pół roku później wiemy że nie rozwija się tak jak powinien...Szukamy pomocy wśród specjalistów. Chcemy wiedzieć jak najszybciej co jest nie tak...Pada diagnoza ..Autyzm

W tym samym czasie zaczynamy podejrzewać że i starszy syn Mateo jest zaburzony. Faktycznie dwa lata później ta sama diagnoza pada i u niego. Los postanowił dokopać nam jeszcze bardziej..U 3 syna pada diagnoza Zespołu Aspergera..W międzyczasie u dzieci lawinowo ujawniają się inne choroby..Hashimoto..Epilepsja..Astma.. Niedosłuch, upośledzenie umysłowe..

Po kilku miesiącach zabrakło mi łez..Dlaczego właśnie my..? Dlaczego wszystkie dzieci..? W pewnym momencie rzucilismy wszystko i zdecydowaliśmy się na przeprowadzkę..Aby dzieci miały dostęp do rehabilitacji. Niestety zjadaly nas koszty wynajmu mieszkania..Wróciliśmy do siebie...Odcinając chłopców od dostępu do stałej terapii.

Mateusz i Jakub funkcjonuja lepiej od Milosza mimo tego wymagaja również wsparcia w terapii i leczeniu.
Jedyną szansą naszych chłopców na rehabilitację są wyjazdowe turnusy rehabilitacyjne. Mieszkamy na wsi gdzie nie ma dostępu do specjalistów jedyną opcją jest rehabilitacja wyjazdowa. Niestety są to potężne koszty na które nas nie stać a nie jesteśmyw stanie pogodzić się z tym że tak niewiele możemy dla nich zrobić. 

Koszty turnusów w roku 2017 to ok 10 tysięcy zł. Szukamy  ludzi dobrej woli którzy zechcą wspomóc nas w tym celu. Aby lepiej poznać naszą sytuacją nagraliśmy razem z najstarszym synem film który dołączyłam na stronie pomagam.pl.  https://www.youtube.com/watch?v=4n8Iz2xT11w .Zachęcam aby go obejrzeć i spróbować nas zrozumieć. Mój mąż traci zdrowie harując od rana do nocy bo przecież turnusy to nie wszystko. Wizyty prywatne u lekarzy, dojazdy, leki. Chłopcy chcieliby żyć jak inne dzieci. Mają te same marzenia jak rówieśnicy. Jednak najczęsciej musimy wybierać na co tym razem wystarczy nam pieniędzy. Najstarszy syn również choruje. Tylko w tym roku diagnozujemy u niego przewlekły kaszel (w podejrzeniu sarkoidoza), niedosłuch oraz autoimmunologiczne zapalenie tarczycy. To wszystko generuje potężne koszty. Którym coraz ciężej podołać nam samym.
Więcej informacji o chłopcach na stronie fb https://www.facebook.com/NaszeMilosci/ oraz blogu kordella.blogspot.com. Chłopcy należą do fundacji słoneczko.
Kwota którą marzymy uzbierać zapewniłaby przynajmniej wyjazdy na turnusy. Moglibyśmy spokojniej podejść do tego nowego 2017 roku.
Nie jesteśmy ludźmi zamożnymi ale bardzo kochamy swoje dzieci i zrobimy wszystko aby mogły wyjechać.
Dlatego bardzo prosimy o pomoc.  Jeśli nie możesz wspomóc nas datkiem udostępnij to też forma pomocy. 

Serdecznie dziękujemy
Aktualności


 • Kasia Kordella - awatar

  Kasia Kordella

  16.04.17
  16.04.17

  Kochani życzymy wam zdrowych wesołych świąt Wielkanocnych. Dziękujemy serdecznie za pamięć i wsparcie dla chłopców. Powolutku zbieramy pieniążki na następny turnus lipcowy. Największą niespodzianką w tym roku jest to że Miłoszek idzie do 1 klasy - bylismy pewni odroczenia ale poczynił takie postępy że można zaryzykować:) Miłosz zostaje w szkole specjalnej ale jest tam szczęśliwy i o to w życiu przecież chodzi. Prawda?? W załączeniu zdjęcie z ostatniego turnusu.

  Zdjęcie aktualności 4 344

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  16.01.17
  16.01.17

  Powodzenia!

2 606 zł z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciło 39 osób
Zbiórka zakończona
 
Kasia Kordella - awatar

Kasia Kordella

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 39

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Wasyl77 - awatar
Wasyl77
20
Anan - awatar
Anan
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Sara - awatar
Sara
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
D i K M. - awatar
D i K M.
25

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 31 maja zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij