Zbiórka Równe szanse w rozwoju talentów - miniaturka zdjęcia

Równe szanse w rozwoju talentów

Zbiórka Równe szanse w rozwoju talentów - zdjęcie główne

Równe szanse w rozwoju talentów

1 150 zł z 100 000 zł (Cel)
Wpłaciło 7 osób
Wpłać teraz
 

Zadbajmy o zdolnych kaliszan. Tworzymy Fundusz Wsparcia Kaliskich Talentów

Ania ma słuch absolutny, śpiewa w każdej wolnej chwili. Talent chce rozwijać, ale rodziców nie stać na to, by zapewnić  jej dodatkowe lekcje muzyki. Darek to wybitny sportowiec, sprawdza się doskonale w narciarstwie, kocha góry. Jego marzeniem jest nowa deska snowboardowa i porządny kombinezon. Na ten cel od 2 lat odkłada każdy grosz. Własną oszczędnością i zaradnością na rozwój swojego talentu pracuje Ilona, młoda malarka, o której z pewnością będzie jeszcze głośno w świecie sztuki. Co łączy tych zdolnych młodych kaliszan? Fakt, że na przeszkodzie rozwoju ich talentów, mogą stanąć całkiem prozaiczne problemy, w tym po prostu brak pieniędzy.

W Kaliszu nie brakuje zdolnych ludzi. Wiemy to z historii, bo wielu kaliszan to artyści, sportowcy, naukowcy wielkiego formatu. Wiemy to też z obserwacji naszych dzieci, uczniów naszych szkół. To wielkie szczęście gdy talent dziecka idzie w parze z zasobnością portfela rodziców, która to pozwala finansować rozwój dziecka. Niestety nie zawsze tak jest.

Teraźniejszość należy do nas, ale przyszłość należy do naszych dzieci. Dlatego nie możemy pozwolić, by to pieniądze lub ich brak decydowały o rozwoju przyszłych pokoleń kaliszan.  Fundacja Klucz i Stowarzyszenie Samorządny Kalisz zakładają Fundusz Wsparcia Kaliskich Talentów.

Celem Funduszu będzie zapewnienie koniecznej pomocy, rzeczowej, finansowej, instytucjonalnej, młodym kaliszanom, którzy chcą rozwijać swoje talenty, docelowo z pożytkiem dla całego miasta.

Wolontariusze Fundacji Klucz we współpracy z innymi organizacjami pożytku publicznego, nauczycielami czy pracownikami instytucji opiekującymi się dziećmi będą rozpoznawać indywidualne potrzeby kaliskich rodzin i oferować mądrą pomoc. Nie jednorazowe wsparcie, a długofalową pomoc, jednocześnie monitorując jej skuteczność.

Setki dzieci czekają na pomoc Funduszu. Czasami potrzebna jest szybka interwencja finansowa, innym razem umożliwienie dostępu np. do zajęć pozalekcyjnych, zakup nowego instrumentu muzycznego czy sprzętu sportowego. Fundusz Wsparcia Kaliskich Talentów zasilany darowiznami sponsorów i prywatnych donatorów ma być skutecznym narzędziem niesienia pomocy. Natomiast mądra dystrybucja tej pomocy z jednoczesnym monitoringiem efektów znacząco poprawi jakość i skuteczność pracy z uzdolnioną młodzieżą.

Wszystkich kaliszan, którzy chcą dołożyć swoją cegiełkę do rozwoju młodych ludzi w mieście zachęcamy do wsparcia naszej zbiórki w serwisie pomagam.pl, liczy się nawet symboliczna złotówka, wspólnie dołożymy się do zapewnienia młodym ludziom dobrego startu w przyszłość.

Natomiast osoby, które chcą zgłosić uzdolnione dziecko do objęcia pomocą Funduszu, mogą się kontaktować z nami za pośrednictwem adresu e- mail: [email protected]

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
1 150 zł z 100 000 zł (Cel)
Wpłaciło 7 osób
Wpłać teraz
 

Wpłaty: 7

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Marcin - awatar
Marcin
1 000
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Aneta - awatar
Aneta
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Marek - awatar
Marek
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij