Zbiórka Pomóż mi wygrać z Glejakiem - zdjęcie główne

Pomóż mi wygrać z Glejakiem

64 525 zł  z 200 000 zł (Cel)
Wpłaciło 1 506 osób
Zbiórka zakończonaUdostępnij
 
Marzena Maciaszczyk - awatar

Marzena Maciaszczyk

Organizator zbiórki

Nazywam się Kamil, mam 38 lat.Pozwólcie ,że opiszę Wam moją historię.

13 stycznia bieżącego roku usłyszeliśmy diagnozę u mojej żony, nowotwór złośliwy szyjki macicy.Zapadła decyzja o przeprowadzeniu operacji radykalnej.1ego lutego lekarze, podczas operacji, wycieli co musieli.Oczekiwanie na wynik histopatologiczny, operacja się udała, wycięto nowotwór z marginesem.We mnie coś puscilo, nerwy( tak mi sie wydawało).Zacząłem tracić równowagę, chodziłem jak pijany, nie umiałem nic przeczytać, napisać.Skierowanie do neurologa, neurolog po badaniu kieruje do szpitala.8 marca przyjecie do szpitala i na drugi dzień diagnoza: guzy mózgu , jeden ok 5cm drugi 2cm.12 marca operacja i znowu oczekiwanie na wynik histopatologiczny.Niestety wynik potwierdza przypuszczenia lekarzy Glejak wielopostaciowy IV stopień.

W chwili obecnej czekam na termin radioterapii i chemii, później planujemy rozpocząć leczenie w Niemczech.

Mam dwóch wspaniałych synów, w wieku 3 i 8 lat.Pomóżcie mi wyzdrowiec dla nich.

Ich bin Kamil Bin 38 Jahre alt aus Polen In Januar 2018 bekam meine Frau die Diagnose Krebs. Sie befindet in Behandlung. In März deutete sich durch verschiedene Symptome an das auch ich erkrankt bin. Bei mir auch die Diagnose Krebs ( 2 Tumore im Kopf 5cm und 2cm) Ich bin in Behandlung und meine Gesundheitszustand verschlechtert sich Rapide .Daher möchte ich hier um Spenden bitten damit ich mir eine Behandlung in Deutschland leisten kann. Dies ist für mich sehr wichtig da ich weiter für meine Familie ( Frau und 2 Kinder 3 Jahre und 8 Jahre ) da sein möchte .Diese Spenden wären eine Große Hilfe. Herzlichen Dank

Aktualizacje


 • Marzena Maciaszczyk - awatar

  Marzena Maciaszczyk

  24.06.2018
  24.06.2018

  Niestety w dniu dzisiejszym przegraliśmy walkę

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  14.06.2018
  14.06.2018

  Życzę szybkiego powrotu do zdrowia

 • Marcin Broniarczyk - awatar

  Marcin Broniarczyk

  04.06.2018
  04.06.2018

  Szybkiego powrotu do Zdrówka !!!!

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  30.05.2018
  30.05.2018

  wracaj do zdrowia!

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  29.05.2018
  29.05.2018

  Powodzenia!!!!

 • Marcin Klucznik Karykatura - awatar

  Marcin Klucznik Karykatura

  29.05.2018
  29.05.2018

  Aukcja z bazarku

64 525 zł  z 200 000 zł (Cel)
Wpłaciło 1 506 osób
Zbiórka zakończonaUdostępnij
 
Marzena Maciaszczyk - awatar

Marzena Maciaszczyk

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 1 506

Marta - awatar
Marta
7
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Aneta Kułak - awatar
Aneta Kułak
40
Ewa Derbot - awatar
Ewa Derbot
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
kamilak - awatar
kamilak
25
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
77
Anna Przybylska - awatar
Anna Przybylska
30

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij