Monika Glińska - awatar

Monika Glińska

Organizator zbiórki

Klarens, to kocur który dwa lata temu pojawił się pod moją pracą. Przyprowadził ze sobą 3 miesięczną kociczkę - swoją miniaturkę. Był troskliwym ojcem. 

Udało mi się oswoić Klarensa i spokojnie sobie żył, miał styropianową budkę, dostawał jedzenie. 

W kwietniu br stało się nieszczęście - Klarens pojawił się ranny. Wiele dni nie dawał podejść do siebie, by w ostatniej chwili pozwolić zabrać się do lecznicy. 

Okazało się, że jest przerżnięty dookoła, a resztki drutu pozostały w pachwinie. Wszystko wskazuje na wnyki. 

Od 12.04.2018 kocurek przeszedł już wiele: oczyszczenie ran, usunięcie drutu, zeszycie ran, kastrację, codzienne zabiegi zabezpieczania ran, codzienne podawanie zastrzyków. 

Klsrens jest wyjątkowo cierpliwy, ale to najważniejsze - potrzebuje domu i wsparcia w opłaceniu kosztów leczenia oraz pobytu w lecznicy. 

Koszty od 12.04.2018 do 13.06.2018 wyniosły 1510pln, z czego na pokrycie udało mi się uzbierać niemal 1110. Brakuje 400 pln plus koszty od 14.06.2018 do.... Ile to będzie, zależy od tego kiedy znajdę mu dom. 

Bardzo proszę o pomoc dla Klarensa. To jest cudowny kot, proludzki, super się zsocjalizował. Nie przepada za konkurencją, ale kocha człowieka. Klarens potrzebuje pomocy i własnego domu. 


Aktualności

 • Monika Glińska - awatar

  Monika Glińska

  13.07.18
  13.07.18

  Dzisiaj, 13.07.3018 w piątek. Klarens znowu ma kołnierz, ale musi żeby nie wylizał lekarstwa. Byłam dzisiaj przy zabiegu dezynfekowania i zaopatrywania ran. Ruch i wentylacja jest mu niezbędna, poza lekami. Gdy byłam z nim przy klatce, to chętnie wychodził, przytulał się, chodził swobodnie, mruczał cudownie. Wszystko rozbija się o brak bezpiecznego i spokojnego miejsca, gdzie mógłby się wygoić. Jeśli ktoś zechce mu pomóc, to na terenie Radomia będę przyjeżdżać i pomagać w opatrunkach. Potrzebujemy domu stałego, ale teraz choćby tymczasu, gdzie kociak dojdzie do siebie całkowicie. Poza tym zaczynamy czwarty miesiąc w lecznicy. Kochani, wiem że z Wami damy radę. Info na priv.

  Zdjęcie aktualności 17 372

Monika Glińska - awatar

Monika Glińska

Organizator zbiórki

Wpłaty - 5

Anonimowy Darczyńca - awatar
30
Anonimowy Darczyńca
Anonimowy Darczyńca - awatar
100
Anonimowy Darczyńca
Anonimowy Darczyńca - awatar
100
Anonimowy Darczyńca
Anonimowy Darczyńca - awatar
20
Anonimowy Darczyńca
Anonimowy Darczyńca - awatar
20
Anonimowy Darczyńca

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe!

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij

Pomagam.pl korzysta z plików cookie na zasadach opisanych w polityce prywatności, która uległa zmianie. Dowiedz się więcej.