Zbiórka Detector of Mind Control & V2K - miniaturka zdjęcia

Detector of Mind Control & V2K

Detector of Mind Control & V2K

46 zł z 50 000 zł (Cel)
Wpłaciły 4 osoby
Wpłać teraz
 
Grzegorz Borysiewicz - awatar

Grzegorz Borysiewicz

Organizator zbiórki

Detektor kontroli umysłu i V2K


     Nielegalna kontrola umysłu i rozwiązanie "Głos do głowy" (V2K) jest tylko jedno, na tym świecie - jest to urządzenie profesjonalnie wykrywające specyfikacje fal używanych do czytania mózgu. Żadna firma nie stworzyła jeszcze takiego urządzenia do komercyjnej sprzedaży z powodu tajnego spisku.

     Grupa "Nasza Wolność" ma inicjatywę zainwestowania pieniędzy na takie urządzenie, które umożliwia wykrycie i zaalarmowanie o ataku na naszą indywidualną osobowość poprzez właściwy pomiar tylko zdalnej specyfikacji fal umysłu.

     To urządzenie przyniesie wiarygodność elektronicznego nękania i zdalnej kontroli umysłu. Następnie będziesz mógł zobaczyć na własne oczy lub usłyszeć na własne uszy, co dzieje się, gdy ktoś robi atak ze zdalną technologią na twój własny domu, na członków rodziny i zgłosić to odpowiednim władzom.

     Proszę, poświęćcie pieniądze na wspólny cel solidarny, którym jest zaprzestanie tz. prania mózgów niewinnych ludzi, przy pomocy nowej technologii.

     Możesz pomóc !!!! Bardzo dziękuję za każde wsparcie we własnym imieniu, oraz ludźmi, których dotyczy ten problem.


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualności


 • Grzegorz Borysiewicz - awatar

  Grzegorz Borysiewicz

  29.07.18
  29.07.18

  Thousands of people live as Targeted Individual with an implanted RFID microchip as mind control victim and do not know where the problem is - they do not know how to deal with it. We need release ourselves from the traps of illegal torturers with new technology, we all need to move forward. Thank you very much for every support even that smallest on behind of myself and everyone in touch with this problem.

Komentarze


 • Też mam głosy - awatar

  Też mam głosy

  05.12.19
  05.12.19

  Proszę o kontakt w celu uzyskania informacji

 • Anonim - awatar

  Anonim

  29.07.18
  29.07.18

  You're doing good work I wish successful the forward

46 zł z 50 000 zł (Cel)
Wpłaciły 4 osoby
Wpłać teraz
 
Grzegorz Borysiewicz - awatar

Grzegorz Borysiewicz

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 4

Też mam głosy - awatar
Też mam głosy
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonim - awatar
Anonim
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 15 lipca zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij