Zbiórka Pomoc dla Pauliny z Meksyku! - zdjęcie główne

Pomoc dla Pauliny z Meksyku!

1 946 zł z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciło 36 osób
Kasia Dzida - awatar

Kasia Dzida

Organizator zbiórki

Nazywam się Kasia Dzida i pochodzę z rejonów Bielska-Białej.

Chciałabym zebrać pieniądze dla lektorki z Meksyku, która mieszkała u mnie przez pierwszy tydzień października i stała się  dla mnie prawie jak siostra! Niestety spotkała ją bardzo niemiła sytuacja..  Pokrótce ją przedstawię..


Paulina Madrigal jest 26-letnią Meksykanką, studiującą w Guadalajarze. Przyleciała do Polski w ramach wolontariatu, aby prowadzić lekcje na temat swojego kraju w polskich szkołach. Linie lotnicze Air Berlin 15.08 złożyły wniosek o upadłość i wszystkie osoby, które kupiły bilety lotnicze przed 15.08 straciły pieniądze. Paulina kupiła bilet za ok 450€ już w lipcu...niestety. Teraz musi kupić nowy bilet, który będzie kosztował również ok. 450€ co daje około 2000 zł. Dlatego też wychodzimy z inicjatywą, aby zebrać jakąkolwiek kwotę, żeby ją wspomóc. Pieniądze zostaną przekazane Paulinie, aby jak najszybciej mogła zakupić nowy bilet. Zwracamy się więc z ogromną prośbą, aby każdy kto może pomóc dołączył się do naszej akcji!!

Oczywiście Paulina wie o organizowanej akcji, dlatego pokażmy jej jak bardzo pomocni potrafią być Polacy!!

Aktualizacje


  • Kasia Dzida - awatar

    Kasia Dzida

    06.10.17
    06.10.17

    Strona zawiera informacje potwierdzające sytuacje http://wyborcza.pl/7,155287,22236422,air-berlin-oglasza-bankructwo.html?disableRedirects=true

1 946 zł z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciło 36 osób
Kasia Dzida - awatar

Kasia Dzida

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 36

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Gabi - awatar
Gabi
20
Oliwia Kocot - awatar
Oliwia Kocot
10
Robert Dróżdż - awatar
Robert Dróżdż
5
ZSTiO Bytom - awatar
ZSTiO Bytom
280
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Zbigniew Trepka - awatar
Zbigniew Trepka
40
Bartłomiej - awatar
Bartłomiej
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij