Zbiórka Rehabilitacja Michasiaka (02.19) - miniaturka zdjęcia

Rehabilitacja Michasiaka (02.19)

Michał Gałęzowski - awatar

Michał Gałęzowski

Organizator zbiórki

~~~ English below ~~~


2018/11/16  --  Cel na styczeń osiągnięty! Teraz pora powalczyć o Luty - a wiem, że uda się wam go osiągnąć. Jeszcze raz bardzo dziękujemy całą rodziną! Bóg zapłać!

Witam. Mam na imię Michał i mam 36 lat. 25 sierpnia 2018 roku uległem wypadkowi, w skutek czego doznałem złamania kręgosłupa - a dokładniej kręgów C1, C6 i C7. Po operacji na szczęście okazało się, że rdzeń kręgowy NIE został przerwany a jedynie ściśnięty, więc jest szansa na całkowity powrót do zdrowia.

Póki co władza w rękach powoli wraca do normalności. Z lewą ręką jest źle, lecz prawą już jestem w stanie samodzielnie coś zjeść czy wykonywać podstawowe czynności. Z nogami jest gorzej, zaczynam dopiero poruszać lewą a w prawej mogę ledwo co drgnąć jednym palcem, lecz najważniejsze że mam w nich czucie, a pozytywna energia i dobry humor mnie nie opuszczaja :)

Większość wydatków na sprzęt medyczny udało nam się pokryć z oszczędności, lecz koszt rehabilitacji przerósł nasze możliwości. Na NFZ przysługują nam 2 godziny tygodniowo, co jest zdecydowanie zbyt małą ilością jeśli chce się jeszcze kiedykolwiek stanąć na nogach. Na domiar złego - jako że nie jestem zdolny do samodzielnej egzystencji - moja mama musiała zrezygnować z dorywczej pracy i podiąć się opieki nade mną, co jeszcze bardziej uszczuplilo nasz budżet.

Stąd moja prośba do państwa o pomoc. Koszt jednej godziny rehabilitacji dziennie to kwota rzędu kilku tysięcy złotych miesięcznie, których niestety nie mamy. Jest to cena za którą będę mógł powrócić do normalności której tak bardzo mi brak. A jest to możliwe dzięki dobroci waszych serc!

Każda pomoc niezmiernie się przyda, każdy pojedynczy grosik, i będziemy za nią wdzięczni do końca życia. Bóg zapłać!

PS. prosze również o kliknięcie "Udostępnij" i "Tweetnij" na górze strony :)

PS2: Coś dla kogoś o mocnych nerwach. Przez tą procedurę muszę przechodzić co 3-4 tygodnie, dzięki czemu jestem w stanie mniej więcej normanie oddychać. Nie mówiąc iż jest to bardzo nieprzyjemne i bolesne.../// English

2018/11/16  --  Goal for January achieved! Now it''s time to reach goal for February, and I know you will do this with no effort at all. Thank You and God bless!

Hi. My name is Michael and I'm 36 years old. During the summer I had an accident and I've broken my spine. C1, C6 and C7 to be exact. As it turns out, my spinal core was NOT broken, so there is hope i will walk again. I'm already starting to move my left leg and my hands are getting to function as they should.

Most of our expanses we are able to handle, but not all of them. My rehabilitation costs are too much for us. And since i need to be cared for 24/7, my mom had to leave her part-time job so our budget is even smaller.

That's the reason I'm (with the rest of my family) starting this fund raise and ask YOU for any help for Me. Every cent will help and bring me closer to stand on my feet...

Thank you for your support and God bless You!

PS: Please also Share and Tweet this page :)

PS2.: For someone with strong nerves there is a video above of the procedure I need to have every 3-4 weeks. It helps me to breath almost like a normal person. Not to mention it is very unpleasant and painful...

Wybierz kwotę

Aktualności

 • Michał Gałęzowski - awatar

  Michał Gałęzowski

  29.11.18
  29.11.18

  W dniu wczorajszym zacząłem poruszać lewą stopą i delikatnie zginać nogę w kolanie, a to wszystko dzięki Wam. Byle do przodu i szybko na nogi stanąć :)

Komentarze

 • www.idzpodprad.pl - awatar

  www.idzpodprad.pl

  09.12.18
  09.12.18

  „I gdybym rozdał na jałmużnę całą majętność moją, a ciało wystawił na spalenie, lecz miłości bym nie miał, nic bym nie zyskał. Miłość cierpliwa jest, łaskawa jest. Miłość nie zazdrości, nie szuka poklasku, nie unosi się pychą; nie dopuszcza się bezwstydu, nie szuka swego, nie unosi się gniewem, nie pamięta złego; nie cieszy się z niesprawiedliwości, lecz współweseli się z prawdą. Wszystko znosi, wszystkiemu wierzy, we wszystkim pokłada nadzieję, wszystko przetrzyma.” 1 List do Koryntian 13, 3-8

 • Paweł Możdżeruk - awatar

  Paweł Możdżeruk

  07.12.18
  07.12.18

  Czesc Misiu Skisiu😁 szybkiego powrotu do zdrowia i trzymaj sie chłopie

 • Tomek - awatar

  Tomek

  30.11.18
  30.11.18

  Trzymaj się Devilq

 • Adamjam - awatar

  Adamjam

  30.11.18
  30.11.18

  Zdrówka Devil!

 • Dorota Karbowska - awatar

  Dorota Karbowska

  24.11.18
  24.11.18

  Michał trzymaj się, wierzę że dasz radę, Twój optymizm, pogoda ducha i siła charakteru na pewno pomogą w realizacji tego życiowego CELU. Pozdrawiam serdecznie. Będę myślami z Tobą.

Michał Gałęzowski - awatar

Michał Gałęzowski

Organizator zbiórki

Wpłaty - 77

www.idzpodprad.pl - awatar
1
www.idzpodprad.pl
Anonimowy Darczyńca - awatar
300
Anonimowy Darczyńca
Paweł Możdżeruk - awatar
100
Paweł Możdżeruk
B.Sz - awatar
100
B.Sz
Edyta komar - awatar
20
Edyta komar
Tomek - awatar
50
Tomek
Adamjam - awatar
50
Adamjam
DUŻO ZDROWIA Z OKAZJI URODZIN !!! - awatar
50
DUŻO ZDROWIA Z OKAZJI URODZIN !!!
Kudłaty - awatar
20
Kudłaty
Justyna kotowska - awatar
100
Justyna kotowska

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe!

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij

Pomagam.pl korzysta z plików cookie na zasadach opisanych w polityce prywatności, która uległa zmianie. Dowiedz się więcej.