Michał Gałęzowski - awatar

Michał Gałęzowski

Organizator zbiórki

~~~ English below ~~~


Witam. Mam na imię Michał i mam 36 lat. 25 sierpnia 2018 roku uległem wypadkowi, w skutek czego doznałem złamania kręgosłupa - a dokładniej kręgów C1, C6 i C7. Po operacji na szczęście okazało się, że rdzeń kręgowy NIE został przerwany a jedynie ściśnięty, więc jest szansa na całkowity powrót do zdrowia.

Póki co władza w rękach powoli wraca do normalności. Z lewą ręką jest źle, lecz prawą już jestem w stanie samodzielnie coś zjeść czy wykonywać podstawowe czynności. Z nogami jest gorzej, zaczynam dopiero poruszać lewą a w prawej mogę ledwo co drgnąć jednym palcem, lecz najważniejsze że mam w nich czucie, a pozytywna energia i dobry humor mnie nie opuszczaja :)

Większość wydatków na sprzęt medyczny udało nam się pokryć z oszczędności, lecz koszt rehabilitacji przerósł nasze możliwości. Na NFZ przysługują nam 2 godziny tygodniowo, co jest zdecydowanie zbyt małą ilością jeśli chce się jeszcze kiedykolwiek stanąć na nogach. Na domiar złego - jako że nie jestem zdolny do samodzielnej egzystencji - moja mama musiała zrezygnować z dorywczej pracy i podiąć się opieki nade mną, co jeszcze bardziej uszczuplilo nasz budżet.

Stąd moja prośba do państwa o pomoc. Koszt jednej godziny rehabilitacji dziennie to kwota rzędu kilku tysięcy złotych miesięcznie, których niestety nie mamy. Jest to cena za którą będę mógł powrócić do normalności której tak bardzo mi brak. A jest to możliwe dzięki dobroci waszych serc!

Każda pomoc niezmiernie się przyda, każdy pojedynczy grosik, i będziemy za nią wdzięczni do końca życia. Bóg zapłać!

PS1: prosze również o kliknięcie "Udostępnij" i "Tweetnij" na górze strony, to nic nie kosztuje a również pomaga.

PS2: Coś dla kogoś o mocnych nerwach. Przez tą procedurę muszę przechodzić co 3-4 tygodnie, dzięki czemu jestem w stanie mniej więcej normanie oddychać. Nie mówiąc iż jest to bardzo nieprzyjemne i bolesne.../// English

Hi. My name is Michael and I'm 36 years old. During the summer I had an accident and I've broken my spine. C1, C6 and C7 to be exact. As it turns out, my spinal cord was NOT broken, so there is hope i will walk again. I'm already starting to move my left leg and my hands are getting to function as they should.

Most of our expanses we are able to handle, but not all of them. My rehabilitation costs are too much for us. And since i need to be cared for 24/7, my mom had to leave her part-time job so our budget is even smaller. Even tho, I still have a good humor and a lot of positive energy :)

Rehabilitation is going very well. My right hand is mostly functional, left needs stil a lot of work. And my legs? I'm starting to move my feets and I'm pretty close to bend my left knee. Right leg needs more work than the left one, but everything is going in the right direction.

Meanwhile when I'm not connected to my respirator I need to have my tracheotomy tube changed every 3-4 weeks, and believe me, it's nothing nice at all... 

That's the reason I'm (with the rest of my family) starting this fund raise and ask YOU for any help for Me. Every cent will help and bring me closer to stand on my feet...

Thank you for your support and God bless You!

PS1: Please also Share and Tweet this page, it costs You nothing and also helps me.

Wybierz kwotę

20
50
100
200
1 000
Inna

Aktualności

 • Michał Gałęzowski - awatar

  Michał Gałęzowski

  29.11.18
  29.11.18

  W dniu wczorajszym zacząłem poruszać lewą stopą i delikatnie zginać nogę w kolanie, a to wszystko dzięki Wam. Byle do przodu i szybko na nogi stanąć :)

Komentarze

 • Dagmara - awatar

  Dagmara

  10.07.19
  10.07.19

  Życzę dużo siły! Nie poddawaj się, będzie lepiej. :)

 • Józef Wróblewski - awatar

  Józef Wróblewski

  11.02.19
  11.02.19

  Pomóżmy ludziom potrzebującym!

 • Zapper! - awatar

  Zapper!

  22.01.19
  22.01.19

  Wracaj do zdrowia!

 • Olaf - awatar

  Olaf

  20.01.19
  20.01.19

  Szybkiego powrotu do zdrowia Michał!!!

 • Poznaniak - awatar

  Poznaniak

  06.01.19
  06.01.19

  Zdrowiej Chłopie !

Michał Gałęzowski - awatar

Michał Gałęzowski

Organizator zbiórki

Wpłaty - 147

Łukasz Kubasiak - awatar
50
Łukasz Kubasiak
Anonimowy Darczyńca - awatar
50
Anonimowy Darczyńca
Dagmara - awatar
50
Dagmara
Irena Sobczak - awatar
100
Irena Sobczak
Basia Sz - awatar
100
Basia Sz
Anonimowy Darczyńca - awatar
20
Anonimowy Darczyńca
Basia Sz. - awatar
100
Basia Sz.
Basia Sz - awatar
100
Basia Sz
Anonimowy Darczyńca - awatar
10
Anonimowy Darczyńca
Kamil Akielaszek - awatar
50
Kamil Akielaszek

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe!

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij