Zbiórka Fundusz Szkoleniowy dla ZSOS - miniaturka zdjęcia

Fundusz Szkoleniowy dla ZSOS

Marcin B. - awatar

Marcin B.

Organizator zbiórki

Witam,


od 5 lat działam społecznie w oddziale Skierniewice Związku Strzeleckiego, który swoją działalność prowadził w naszym mieście już długo przed wojną...

Spędzamy wolny czas ucząc się, szkoląc i przekazując całą zdobytą wiedzę i umiejętności dalej, jesteśmy garstką uczniów oraz studentów, którzy chcą coś zmienić, chcemy działać, szkolić się i podawać dalej innym to, co jesteśmy w stanie wyciągnąć kosztem własnego uporu oraz chęci. Poza prowadzeniem typowej działalności szkoleniowo - wychowawczej dla członków oddziału odwiedzamy również szkoły, gdzie realizujemy nieodpłatne zajęcia dla uczniów.


 W zakresie swojej działalności mamy styczność z wychowaniem patriotycznym, musztrą, regulaminami, bronioznawstwem, taktyką czerwoną oraz zieloną. Jednak tam, gdzie nie kończą się nasze chęci do działania, bywa tak, że kończy się limit naszego wolnego czasu bądź zaplecze finansowe, dlatego też bardzo chcielibyśmy prosić Państwa o wsparcie poprzez wpłaty - deklarując zarazem, że wszystkie środki będą wydatkowane na sprzęt szkoleniowy i dydaktyczny oraz kursy. (Nawet jeżeli finansowo Państwo nie mają sposobności nas wspierać, zachęcamy do przekazywania darowizn w postaci sprzętu czy wyposażenia, mogą to być nawet meble czy tablice, podręczniki wojskowe, kompasy, śpiwory.)Więcej na temat naszej działalności można dowiedzieć się na następujących stronach:


www.zwiazek-strzelecki.pl

www.facebook.pl/ZSSkierniewice (kontakt poprzez wiadomość)


Można również kontaktować się z nami w celu pozyskania informacji na temat naszej działalności czy tego, jak mamy zamiar spożytkować wszelkie zasoby przekazane nam.


tel. kom. 784 257 900

Ze Strzeleckim pozdrowieniem!

Dziękujemy!

Marcin B. - awatar

Marcin B.

Organizator zbiórki

Wpłaty - 1

Anonimowy Darczyńca - awatar
10
Anonimowy Darczyńca

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe!

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij