Zbiórka Odzyskać sprawność w nóżkach . - miniaturka zdjęcia

Odzyskać sprawność w nóżkach .

Zbiórka Odzyskać sprawność w nóżkach . - zdjęcie główne

Odzyskać sprawność w nóżkach .

5 752 zł z 20 000 zł (Cel)
Wpłaciły 63 osoby
Wpłać teraz
 
Patrycja Su - awatar

Patrycja Su

Organizator zbiórki

Dzień dobry . Nazywam się Patrycja Syrbu , jestem  Mamą 3 letniej córeczki . Bianka , urodziła się z Obustronnym Zwichnięciem Stawów Biodrowych oraz stopami piętowymi , które będą wymagały korekcji - ortezami  i butami ortopedycznymi oraz operację stopy w której jest za krótkie ścięgno. Jest po operacjach obu bioder , czekają ją kolejne. Leczona jest w Klinice Traumatologii i Ortopedii Dziecięcej w Otwocku . Po operacji , by usprawnić Jej władzę w nóżkach oraz chodzenie , Bianka wymaga intensywnej Rehabilitacji . Na NFZ córka ma tylko 1 godzinę rehabilitacji w tygodniu , to stanowczo za mało, aby córka wróciła do choć częściowej sprawności. Wskazane są Turnusy Rehabilitacyjne . Po operacjach , córka wymaga ciągłej kontroli w Klinice. Dojazdy są kosztowne , z naszego miejsca zamieszkania mamy ponad 500 km w jedną stronę . Nie jestem w stanie  pokrywać wszystkich kosztów dojazdów oraz   prywatnej rehabilitacji ponieważ jeden dojazd do Otwocka kosztuje ok. 800 zł natomiast rehabilitacja prywatnie to koszt ok. 1300 zł miesięcznie. Bianka wymaga mojej pomocy we wszystkim, ponieważ na dzień dzisiejszy nie chodzi i nie potrafi wykonywać podstawowych czynności sama. Nie mogę podjąć żadnej pracy ze względu na opiekę nad córeczką. Moim źródłem dochodu jest Świadczenie Pielęgnacyjne . Pieniądze ze zbiórki będą przeznaczone na :

- <3 Prywatną Rehabilitację ,

- <3 Dojazdy do Kliniki ,

-<3 Potrzebne Sprzęty Rehabilitacyjne oraz specjalne obuwie.

Jestem w trakcie załatwiania Subkonta dla córki , w Fundacji Avalon .

Proszę o pomoc Ludzi Dobrej Woli o wsparcie .

Dziękuję w imieniu swoim i córki.


 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Patrycja Su - awatar

  Patrycja Su

  02.06.20
  02.06.20

  Od przyszłego tygodnia zaczynamy rehabilitację, a to wszystko dzięki Wam ❤ Dzięki środkom zebranym na obecną chwilę Bianka będzie miała zapewnioną prywatną rehabilitację na ok. 3 miesiące 🤩 Dziękuję z całego serca 💜

  Zdjęcie aktualizacji 50 559

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  03.06.20
  03.06.20

  Get well soon inshallah everything gonna be alright 🙏🏼❤️ mały uścisk dla uroczego anioła

 • Marcelina - awatar

  Marcelina

  27.05.20
  27.05.20

  Życze dużo zdrówka dla córeczki, powodzenia😘

 • Marcin Marian - awatar

  Marcin Marian

  23.05.20
  23.05.20

  Zdrówka dla Bianusi 😘 od Wujka, Cioci i Zosi 😘

 • Edka - awatar

  Edka

  22.05.20
  22.05.20

  Kochane wojowniczki! ♥️ Mam nadzieje, że ten mały promyczek jeszcze nie jeden kilometr przebiegnie!

 • Patrycja - awatar

  Patrycja

  22.05.20
  22.05.20

  Dużo zdrówka i siły dla was 😘

5 752 zł z 20 000 zł (Cel)
Wpłaciły 63 osoby
Wpłać teraz
 
Patrycja Su - awatar

Patrycja Su

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 63

Adrian Pakura - awatar
Adrian Pakura
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Kavoo - awatar
Kavoo
20
Kasia - awatar
Kasia
20
RADOSŁAW MICHALSKI - awatar
RADOSŁAW MICHALSKI
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1 000
Agnieszka - awatar
Agnieszka
20
Olimpia - awatar
Olimpia
20
Anek - awatar
Anek
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij