Zbiórka Chore jelita Virgo - zdjęcie główne

Chore jelita Virgo

380 zł  z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciło 8 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Virgo to pies odebrany w trybie pilnym w trakcie jednej z naszych interwencji , w lutym 2017. To piękny pies w typie owczarka niemieckiego. W dniu kiedy został zabrany ważył jedyne 26 kg. Z doniesień pracowników wynikało, że pies był karmiony mrożonymi porcjami rosołowymi, które otrzymywał wyjęte z zamrażarki bez zagotowania. Karmienie wg zeznań też było incydentalne. Od marca trwa nasza walka z ustaleniem co dolega biednemu psiakowi. Cierpi na częste biegunki, mało przybiera na wadze. Cała diagnostyka pochłonęła już mnóstwo pieniędzy. Jak dotychczas udało nam się ustalić poważny niedobór kwasu foliowego co może mieć związek z zaburzonym wchłanianiem na poziomie jelita. Obecni jest na specjalistycznej karmie , suplementowany jest kwasem foliowym i otrzymuje sterydy. Niestety nie widzimy poprawy. Kolejnym i ostatnim już krokiem w diagnostyce jest wykonanie biopsji jelita aby sprecyzować dokładnie przyczynę zaburzeń wchłaniania. Pieniądze, które zaczynamy tu zbierać przeznaczone będą na jego zabieg, na rekonwalescencje oraz na karmę dla niego. Bardzo prosimy o wsparcie i przybliżenie nas do przyczyny jego choroby i jego rychłego wyzdrowienia.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


  • Marta Wysocka - awatar

    Marta Wysocka

    28.06.2017
    28.06.2017

    Duzo zdrowka od Lolka :*

380 zł  z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciło 8 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 8

Tinka Pinczerek - awatar
Tinka Pinczerek
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Marta Wysocka - awatar
Marta Wysocka
20
Marta Wysocka - awatar
Marta Wysocka
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Małgorzata Hapka - awatar
Małgorzata Hapka
30
Hanna Gajtkowska - awatar
Hanna Gajtkowska
50
Marta Wysocka - awatar
Marta Wysocka
30

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij