Zbiórka Jakub I Boston🐎 - miniaturka zdjęcia

Jakub I Boston🐎

Jakub I Boston🐎

881 zł z 750 zł (Cel)
Wpłaciło 13 osób
Wpłać teraz
 
Izabela Socha - awatar

Izabela Socha

Organizator zbiórki

Witam, szukam wsparcia dla mojego syna Jakuba, ma 13 lat kocha konie I jeździectwo. Niestety, sytuacja naszej rodziny jest dość trudna - mąż pracuje na życie, zarabia nie wiele, ja jestem opiekunem niepełnosprawnej matki. Wydatki na życie codzienne i opłaty są spore. Nie ma szans na marzenia. Syn marzy o wyjeździe na zawody konne w Leśnej Woli w terminie 27-28 lipca, nie jesteśmy w stanie pokryć wpisowego oraz dojazdu. Koń jest własciciela stajni, w której pracuje mąż. Kuba jest zżyty z tym konie I rozumieją sie bardzo dobrze. Kocha Go. Koń zmienił się na dobre przy Nim. Bardzo proszę o pomocną dłoń, żeby Mu pomóc. Kazda złotówka sıę liczy😔mam nadzieję że spełnią się marzenia Jakuba

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Izabela Socha - awatar

  Izabela Socha

  05.08.19
  05.08.19

  Dziecięce marzenia w tak trudnych czasach kiedy czlowiek czlowiekowi wilkiem patrzy może siė jednak uda🤔🐎

  Zdjęcie aktualizacji 35 253

Komentarze


 • Aleksandra Łyżeń - awatar

  Aleksandra Łyżeń

  20.07.19
  20.07.19

  Trzymam kciuki :)

  • Izabela Socha - awatar

   Izabela Socha - Organizator zbiórki

   23.07.19
   23.07.19

   Bardzo dziękujemy🙂👍

881 zł z 750 zł (Cel)
Wpłaciło 13 osób
Wpłać teraz
 
Izabela Socha - awatar

Izabela Socha

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 13

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Ania - awatar
Ania
15
The Rising Stars - awatar
The Rising Stars
100
Aleksandra Łyżeń - awatar
Aleksandra Łyżeń
20
Kasia - awatar
Kasia
100
Alicja Podolak - awatar
Alicja Podolak
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Michał Weresiński - awatar
Michał Weresiński
100
Marcin Wrobel - awatar
Marcin Wrobel
100
Dariusz Wajda - awatar
Dariusz Wajda
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij