Jakub I Boston🐎

881 zł  z 750 zł (Cel)
Wpłaciło 13 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Izabela Socha - awatar

Izabela Socha

Organizator zbiórki

Witam, szukam wsparcia dla mojego syna Jakuba, ma 13 lat kocha konie I jeździectwo. Niestety, sytuacja naszej rodziny jest dość trudna - mąż pracuje na życie, zarabia nie wiele, ja jestem opiekunem niepełnosprawnej matki. Wydatki na życie codzienne i opłaty są spore. Nie ma szans na marzenia. Syn marzy o wyjeździe na zawody konne w Leśnej Woli w terminie 27-28 lipca, nie jesteśmy w stanie pokryć wpisowego oraz dojazdu. Koń jest własciciela stajni, w której pracuje mąż. Kuba jest zżyty z tym konie I rozumieją sie bardzo dobrze. Kocha Go. Koń zmienił się na dobre przy Nim. Bardzo proszę o pomocną dłoń, żeby Mu pomóc. Kazda złotówka sıę liczy😔mam nadzieję że spełnią się marzenia Jakuba

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Izabela Socha - awatar

  Izabela Socha

  05.08.2019
  05.08.2019

  Dziecięce marzenia w tak trudnych czasach kiedy czlowiek czlowiekowi wilkiem patrzy może siė jednak uda🤔🐎

  Zdjęcie aktualizacji 35 253

Komentarze


 • Aleksandra Łyżeń - awatar

  Aleksandra Łyżeń

  20.07.2019
  20.07.2019

  Trzymam kciuki :)

  • Izabela Socha - awatar

   Izabela Socha - Organizator zbiórki

   23.07.2019
   23.07.2019

   Bardzo dziękujemy🙂👍

881 zł  z 750 zł (Cel)
Wpłaciło 13 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Izabela Socha - awatar

Izabela Socha

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 13

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Ania - awatar
Ania
15
The Rising Stars - awatar
The Rising Stars
100
Aleksandra Łyżeń - awatar
Aleksandra Łyżeń
20
Kasia - awatar
Kasia
100
Alicja Podolak - awatar
Alicja Podolak
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Michał Weresiński - awatar
Michał Weresiński
100
Marcin Wrobel - awatar
Marcin Wrobel
100
Dariusz Wajda - awatar
Dariusz Wajda
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij