Zbiórka Pomoc w leczeniu mojego kotka - miniaturka zdjęcia

Pomoc w leczeniu mojego kotka

Zbiórka Pomoc w leczeniu mojego kotka - zdjęcie główne

Pomoc w leczeniu mojego kotka

181 zł z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciło 7 osób
Wpłać teraz
 
Bożena Głogowska - awatar

Bożena Głogowska

Organizator zbiórki

Od kilku lat dokarmiam wolno bytujące koty na terenie Gdańska (Wrzeszcz, Przymorze) ostatnio przygarnelam z ulicy i znalazłam miejsce w fundacji kotce która została porzucona w dniu plastykowej skrzynce w trakcie rodzenia, udało się, i w tym samym czasie źle się poczuł mój domowy kot 13letni niuniek zdiagnozowano chorobę nerek 😪 potrzebna jest specjalistyczna karma i leczenie, jest to dla mnie sytuacja nagła i ciężka. Proszę o wsparcie, sytuacja przerosła moje  możliwości, za każdą pomoc bardzo dziękuję za Bożena. 

To są wyniki mojego kotka 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Bożena Głogowska - awatar

  Bożena Głogowska

  16.09.19
  16.09.19

  dokarmiam koty między innymi na ulicy Migowskiej 14b, to jest dzielnica domków jednorodzinnych, to znaczy że nie biedni ludzie którzy liczą każdą złotówkę i nikt tym kotom jeść nie da 😕 ja tam jestem raz w tygodniu dostają dużo jedzenia, ale na cały tydzień to za mało, mnie na wiecej nie stać, a zima się zbliża i ciepłe koce trzeba kupić i więcej jedzenia żeby nie zamarzly, bo jak brzuszki pełne to mogą się schować w domkach, proszę pomuszcie mi dalej karmić koty

  Zdjęcie aktualizacji 37 239

Komentarze


 • Iwona Skierska - awatar

  Iwona Skierska

  30.07.19
  30.07.19

  Zyczę zdrowia dla Niuńka <3

181 zł z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciło 7 osób
Wpłać teraz
 
Bożena Głogowska - awatar

Bożena Głogowska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 7

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Iwona Skierska - awatar
Iwona Skierska
50
Marzena Bo-wska - awatar
Marzena Bo-wska
20
Babcia Iza - awatar
Babcia Iza
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij