Zbiórka Pomoc w leczeniu mojego kotka - miniaturka zdjęcia

Pomoc w leczeniu mojego kotka Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Pomoc w leczeniu mojego kotka - zdjęcie główne

Pomoc w leczeniu mojego kotka

181 zł  z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciło 7 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Bożena Głogowska - awatar

Bożena Głogowska

Organizator zbiórki

Od kilku lat dokarmiam wolno bytujące koty na terenie Gdańska (Wrzeszcz, Przymorze) ostatnio przygarnelam z ulicy i znalazłam miejsce w fundacji kotce która została porzucona w dniu plastykowej skrzynce w trakcie rodzenia, udało się, i w tym samym czasie źle się poczuł mój domowy kot 13letni niuniek zdiagnozowano chorobę nerek 😪 potrzebna jest specjalistyczna karma i leczenie, jest to dla mnie sytuacja nagła i ciężka. Proszę o wsparcie, sytuacja przerosła moje  możliwości, za każdą pomoc bardzo dziękuję za Bożena. 

To są wyniki mojego kotka 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Bożena Głogowska - awatar

  Bożena Głogowska

  16.09.2019
  16.09.2019

  dokarmiam koty między innymi na ulicy Migowskiej 14b, to jest dzielnica domków jednorodzinnych, to znaczy że nie biedni ludzie którzy liczą każdą złotówkę i nikt tym kotom jeść nie da 😕 ja tam jestem raz w tygodniu dostają dużo jedzenia, ale na cały tydzień to za mało, mnie na wiecej nie stać, a zima się zbliża i ciepłe koce trzeba kupić i więcej jedzenia żeby nie zamarzly, bo jak brzuszki pełne to mogą się schować w domkach, proszę pomuszcie mi dalej karmić koty

  Zdjęcie aktualizacji 37 239

Komentarze


 • Iwona Skierska - awatar

  Iwona Skierska

  30.07.2019
  30.07.2019

  Zyczę zdrowia dla Niuńka <3

181 zł  z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciło 7 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Bożena Głogowska - awatar

Bożena Głogowska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 7

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Iwona Skierska - awatar
Iwona Skierska
50
Marzena Bo-wska - awatar
Marzena Bo-wska
20
Babcia Iza - awatar
Babcia Iza
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij