Zbiórka Obóz Polish Soccer Skills - zdjęcie główne

Obóz Polish Soccer Skills

0 zł  z 4 000 zł (Cel)
Wpłać terazUdostępnij
 
ELŻBIETA BILIŃSKA - awatar

ELŻBIETA BILIŃSKA

Organizator zbiórki

Jestem mamą trójki dzieci, które sama wychowuję. Najstarszy syn skończył już studia i pracuje. W miarę swoich możliwości pomaga nam. Córka jeszcze studiuje. Najmłodszy syn jest w 3 klasie gimnazjum. Rodzinę swoją utrzymuję z mojego wynagrodzenia za pracę i renty rodzinnej oraz z pomocy najstarszego syna. Żadnych świadczeń rodzinnych nie otrzymuję, bo dochód na osobę jest za wysoki. Pożyczki czy kredytu nie mogę wziąść na ten cel, bo nie będę miała za co go spłacić. Trudna sytuacja finansowa mojej rodziny spowodowana jest wysoką ratą kredytu mieszkaniowego, tzw. frankowego, który pochłania 60% mojego wynagrodzenia + miesięczne opłaty i niewiele mi zostaje na codzienne życie. Niestety, nie mogę podjąć dodatkowego zatrudnienia, bo dyrekcja mojego zakładu pracy nie wyraża zgody. Jesteśmy sami i wzajemnie się wspieramy. Najmłodszy syn od swoich pierwszych kroczków kopie piłkę. Piłka nożna jest jego wielką pasją. Marzeniem mojego syna  - pierwszy od lewej strony dolnego rzędu - jest udział w piłkarskim obozie sportowym organizowanym przez POLISH SOCCER SKILLS, aby udoskonalić swoje umiejętności piłkarskie. Koszt dwutygodniowego turnusu wynosi 3 598,00 zł + koszty dowiezienia i odebrania syna z obozu, jak również zakup nowych halówek i korków, letniej kurtki. Przy rezerwacji turnusu należy wpłacić 500,00 zł, których aktualnie nie mam. Na obozy sportowe, na które syn jeżdził w wakacje ze swoją drużyną, zbieraliśmy przez caly rok, koszt ich wynosil 600,00 - 700,00 zł. Na wspólny wyjazd już mnie nie było stać. Ostatni raz ze swoimi dziećmi na wyjeżdzie wakacyjnym byłam jak syn mój miał 3 latka. Do tej pory nigdy nikogo nie prosiłam o pomoc, jest to dla mnie bardzo krępująca sytuacja. Bardzo pragnę spełnić marzenie mojego syna, który rozumie naszą ciężką sytuację materialną i nigdy nie poprosił mnie o coś, co nie mogłam spełnić. Jedynie tylko rozmawiamy o jego marzeniach. Będę bardzo wdzięczna i szczęśliwa za pomoc w spełnieniu marzeń mojego syna, któremu chcę wynagrodzić  niedostatki dnia codziennego, a których ja nie mogę spełnić. Widząc szczęśliwe dziecko, serce matki się raduje i wszystkie troski oraz problemy, chociaż na chwilę, znikają. Bardzo proszę o pomoc w sfinalizowaniu obozu, który będzie najlepszym prezentem dla mojego syna i podziękowaniem za wyrozumiałość, troskę o mnie. Wszystkim ewentualnym darczyńcom serdecznie, z całego mojego matczynego serca, dziękuję.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
0 zł  z 4 000 zł (Cel)
Wpłać terazUdostępnij
 
ELŻBIETA BILIŃSKA - awatar

ELŻBIETA BILIŃSKA

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 0

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

People
Logo Fundacji Pomagam.pl

Wspieraj inicjatywy bliskie Twojemu sercu. Wystarczy, że wpiszesz nasz numer KRS przy rozliczaniu podatku dochodowego PIT, by nieść pomoc tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna razem z nami.

Dzięki Tobie możemy zmieniać świat na lepsze. Dziękujemy ❤️

KRS 0000353888

Sprawdź, jak przekazać 1,5% podatku

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij