Anonimowy Darczyńca
1 ZŁ

Jestem posiadaczem tetki z 2000roku.
Części karoseri sa praktycze nie do zdobycia. Trzeba się "bawić" w rzeźbienie. Niestety kosztuje mnie to dużo pieniędzy i czasu.
staram się doprowadzić te autko do pierwotnego oryginalnego wyglądu 
Pomóżcie, bo zycie mi się skraca przez nerwy związane z tymi naprawami
Załóż darmową zbiórkę pieniędzy dla siebie, swoich bliskich lub potrzebujących!