Zbiórka rehabilitacja Filipa 2023 - zdjęcie główne

rehabilitacja Filipa 2023

29 323 zł  z 53 000 zł (Cel)
Wpłaciło 399 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Filip Dragon Maliszewski - awatar

Filip Dragon Maliszewski

Organizator zbiórki

Dzieńdobry,

Zdaję sobie sprawę z trudnych czasów jakie obecnie dotykają nas wszystkich oraz z tego, że Filip - mój syn nie jest już dzieckiem, nie ratujemy Jego życia a "tylko" zdrowie.

Jednak bez względu na to ile ma lat jest moim dzieckiem i z całych sił będę walczyła o jego zdrowie, o życie bez bólu, o jak najlepszą sprawność fizyczną.
Jak już zaznaczyłam Filip nie jest już dzieckiem, ma prawie 25 lat jednak w wielu sytuacjach jest jak dziecko.

Od urodzenie cierpi na Dziecięce Porażenie Mózgowe i mimo że prognozy lekarzy były druzgocące poświęciłam prawie 25 lat swojego życia aby mógł być jak najbardziej samodzielny. 

Połowę Jego życia spędziliśmy na różnego rodzaju rehabilitacjach, turnusach, operacjach, badaniach . 

Próbowaliśmy wielu innowacyjnych metod leczenia z jednych byliśmy zadowoleni bo przyniosły poprawę z innych mniej lub wcale. Trafiliśmy również (niestety) na hieny, które na Filipa chorobie chciały zarobić. 

Jednak podsumowując te 25 lat osiągnęliśmy bardzo wiele. 

Mieliśmy wzloty i upadki jednak Dobrzy Ludzie nie pozwolili nam się poddać. To, że Filip już samodzielnie porusza się na wózku, krótkie dystanse pokona przy balkoniku, jest Istotką myślącą i czującą jest zasługą przede wszystkim Osób, dzięki którym mógł być rehabilitowany, usprawniany, mógł mieć terapie logopedyczne, psychologiczne i różnego rodzaju rehabilitację ruchową.

Teraz już tylko polegamy na rehabilitacji ruchowej, bo to co Filip sam wypracuje to przynosi najlepsze efekty.

Naszym celem na 2023 rok jest utrzymanie koniecznej rehabilitacji. Minimum 3godziny tygodniowo a  koszt 1 godziny to 180 zł oraz przynajmniej 1godziny masażu leczniczego - rozluźniającego spastykę (koszt 150zł).

Luksusowym marzeniem jest zabranie Młodego w 2023 r. na 2 turnusy rehabilitacyjne gdzie intensywność ćwiczeń jest zupełnie inna, tam ćwiczy codziennie od 5 do 6 godzin, jednak koszt 1 turnusu to kwota prawie 10.000 zł.

Abym mogła zabezpieczyć Filipa rehabilitację na 2023 r. potrzebujemy przeszło 53.000 zł. I mimo że pracuję zawodowo, Filip ma rentę socjalną oraz rentę rodzinną po Ojcu nie jestem w stanie samodzielnie sprostać tym wydatkom.

Dlatego też ośmielam się prosić o pomoc w leczeniu i rehabilitacji mojego syna Filipa.

Z góry bardzo dziękuję za okazane zrozumienie i pomoc.

Z poważaniem
Edyta Maliszewska mama Filipa

07/11/2023

Pragnę Państwu podziękować za empatię, wsparcie i pomoc jakiej udzieliliście Filipowi.

Jak wiecie na przełomie maja i czerwca byliśmy na terapii w USA, przepraszam że dopiero teraz wrzucam kilka zdjęć ale...

a oto efekt terapii i rehabilitacji

14/12/2023

Dziękujemy Państwu bardzo za poświęcony czas, uwagę, okazane zainteresowanie oraz empatię, bo przecież nie znacie Filipa osobiście a jednak w jakiś sposób stał się Państwu bliski. 

Dziękujemy za pomoc i słowa otuchy, wsparcia :-) 

Między innymi dzięki Państwu przez te wszystkie lata się nie poddałam a Filip  na rehabilitacji dawał zawsze z siebie 110%

Zbliżają się Święta i kończy się już 2023 r. z tej okazji życzymy Państwu wszystkiego NAJLEPSZEGO!!! Zdrowia, spokoju, spełnienia marzeń nawet tych najskrytszych, schowanych głęboko w sercu.

Filip Nowy 2024 Rok zacznie intensywnie :-) już 2 stycznia będzie na turnusie rehabilitacyjnym w Zabajce :-) 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Filip Dragon Maliszewski - awatar

  Filip Dragon Maliszewski

  01.01.2024
  01.01.2024

  Pięknego Nowego 2024 Roku!
  Niech ten rok będzie pełen pozytywnych zwrotów akcji, sukcesów zawodowych i prywatnych, a przede wszystkim zdrowia!

  Filip zaczyna rok turnusem rehabilitacyjnym :-) Już 2 stycznia wyjeżdża do Zabajki w Stawnicy więc robi DOBRY SKOK W NOWY ROK :-)
  Pozdrawiamy serdecznie!!!

  Zdjęcie aktualizacji 135 193

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  19.05.2023
  19.05.2023

  Powodzenia i progresu w terapii !

  • Filip Dragon Maliszewski - awatar

   Filip Dragon Maliszewski - Organizator zbiórki

   22.05.2023
   22.05.2023

   Dziękujemy bardzo :-) Pozdrawiamy serdecznia

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  15.05.2023
  15.05.2023

  POWODZENIA I UŚCISKI!

 • Paweł - awatar

  Paweł

  09.05.2023
  09.05.2023

  Powodzenia!

  • Filip Dragon Maliszewski - awatar

   Filip Dragon Maliszewski - Organizator zbiórki

   09.05.2023
   09.05.2023

   Dziękujemy :-) przyda się. Pozdrawiamy

 • Bartosz Dłuski - awatar

  Bartosz Dłuski

  08.03.2023
  08.03.2023

  Niech łaska Pana Boga Jezusa Chrystusa będzie z wami.

  • Filip Dragon Maliszewski - awatar

   Filip Dragon Maliszewski - Organizator zbiórki

   09.03.2023
   09.03.2023

   Dziękujemy bardzo!

29 323 zł  z 53 000 zł (Cel)
Wpłaciło 399 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Filip Dragon Maliszewski - awatar

Filip Dragon Maliszewski

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 399

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Marcin - awatar
Marcin
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Anna - awatar
Anna
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

People
Logo Fundacji Pomagam.pl

Wspieraj inicjatywy bliskie Twojemu sercu. Wystarczy, że wpiszesz nasz numer KRS przy rozliczaniu podatku dochodowego PIT, by nieść pomoc tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna razem z nami.

Dzięki Tobie możemy zmieniać świat na lepsze. Dziękujemy ❤️

KRS 0000353888

Sprawdź, jak przekazać 1,5% podatku

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij