
Prosimy o wsparcie w leczeniu Zosi.
Zośka ma dwa lata.
Kłos uszkodził jej rogówkę oka, przez co był potrzebny zabieg przeszczepu. W 100 procentach nie ma pewności że będzie dobrze.
Potrzebne są kolejne kontrolę oraz leki na które nie mam pieniędzy.
Jesteśmy w trudnej sytuacji a dzisiejszy zabieg nie należał do tanich. Musimy powtarzać kontrolę co drugi dzień na co już nie mam funduszy.
Prosimy o wsparcie

Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲
Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas
Załóż darmową zbiórkę pieniędzy dla siebie, swoich bliskich lub potrzebujących!
Mikus
Prosze nagłaśniać, udostępniać i próbować na innych portalach a nawet wysyłać do osób mających dużo obserwujących. Shih Tzu to najlepsza rasa psów i najbardziej kochana. Powodzenia Zosiu 🙂