Zbiórka Donek ze złamaną nogą... - zdjęcie główne

Donek ze złamaną nogą...

683 zł z 600 zł (Cel)
Wpłaciło 14 osób

Donek pochodzi ze schroniska dla zwierząt w Lesku.  Został znaleziony na ulicy, w rowie, ze złamaną nogą. Mamy już nawet dla niego dom, ale złożenie tej łapy wymaga skomplikowanego zabiegu, polegającej na stabilizacji zewnętrznej. Koszt zabiegu w granicach 1000 zł. Fundacja ma troszkę oszczędności, ale niestety brakuje nam cały czas. Pomóżmy Donkowi stanąć na czterech łapach

Aktualności


 • Schronisko dla psów "Wesoły Kundelek" - awatar

  Schronisko dla psów "Wesoły Kundelek"

  27.06.19
  27.06.19

  Już Donek po operacji. Wszytko sie udało, czekamy na jego powrót do schroniska

  Zdjęcie aktualności 33 450

Komentarze


 • Wieslawa Johnsen - awatar

  Wieslawa Johnsen

  19.07.19
  19.07.19

  Zdrowka pieseczku

 • Aniceta - awatar

  Aniceta

  25.06.19
  25.06.19

  zdrowiej piesku - jesteś w dobrych rękach :)

683 zł z 600 zł (Cel)
Wpłaciło 14 osób

Wpłaty: 14

Wieslawa Johnsen - awatar
Wieslawa Johnsen
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Wieslawa Johnsen - awatar
Wieslawa Johnsen
50
Katarzyna - awatar
Katarzyna
3
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Krysia - awatar
Krysia
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Halina - awatar
Halina
20
Oliwia - awatar
Oliwia
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 15 sierpnia zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij