Zbiórka Donek ze złamaną nogą... - zdjęcie główne

Donek ze złamaną nogą...

683 zł  z 600 zł (Cel)
Wpłaciło 14 osób

Donek pochodzi ze schroniska dla zwierząt w Lesku.  Został znaleziony na ulicy, w rowie, ze złamaną nogą. Mamy już nawet dla niego dom, ale złożenie tej łapy wymaga skomplikowanego zabiegu, polegającej na stabilizacji zewnętrznej. Koszt zabiegu w granicach 1000 zł. Fundacja ma troszkę oszczędności, ale niestety brakuje nam cały czas. Pomóżmy Donkowi stanąć na czterech łapach

Aktualizacje


 • Schronisko dla psów "Wesoły Kundelek" - awatar

  Schronisko dla psów "Wesoły Kundelek"

  27.06.2019
  27.06.2019

  Już Donek po operacji. Wszytko sie udało, czekamy na jego powrót do schroniska

  Zdjęcie aktualizacji 33 450

Komentarze


 • Wieslawa Johnsen - awatar

  Wieslawa Johnsen

  19.07.2019
  19.07.2019

  Zdrowka pieseczku

 • Aniceta - awatar

  Aniceta

  25.06.2019
  25.06.2019

  zdrowiej piesku - jesteś w dobrych rękach :)

683 zł  z 600 zł (Cel)
Wpłaciło 14 osób

Wpłaty: 14

Wieslawa Johnsen - awatar
Wieslawa Johnsen
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Wieslawa Johnsen - awatar
Wieslawa Johnsen
50
Katarzyna - awatar
Katarzyna
3
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Krysia - awatar
Krysia
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Halina - awatar
Halina
20
Oliwia - awatar
Oliwia
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij