Pierwsze zdjęcie: guz na tylnej lewej lapie
Drugie i trzecie zdjęcie: rtg płuc i rtg guza
Czwarte zdjęcie: Frania ( w domy zwanaFigą)
Piąte i szóste zdjęcie: guz z góry i z boku.
Trochę nam się nazbierało wydatków.
A tak uważaliśmy, żeby nie przeholować.
Rozłożyły nas sławne podwyżki w tym roku i kilka deklaracji pomocy psom specjalnej troski.
Owa troska pochłonęła kilkanaście tysięcy za dużo i skutecznie pochłonęła pieniądze z konta.
Pozostała jeszcze jedna troska, czyli Frania, która była od nas wyadoptowana w 2012 roku i teraz jest chora.
Trzeba wyciąć wielkiego guza (naprawdę wielkiego, taki mały arbuz) na tylnej łapie i może to zrobić jedynie doświadczona klinika z dobrym sprzętem i opieką szpitalną.
Sunia jest już po wstępnej diagnostyce i została prze lekarza prowadzącego przekierowana ze względu na stopień skomplikowania do kliniki w Poznaniu.
Guz jest głęboki i pewnie będzie potrzebne jeszcze zabezpieczenie w krew do transfuzji.
Kilka tysięcy pochłonie.
Właścicielka zgłosiła się do naszej fundacji zdesperowana prosząc o wsparcie.
No przecież nie odmówimy.
Ta Frania to był szczeniak z interwencji zabrania całego kilkutygodniowego miotu i suki matki z gospodarstwa wiejskiego.
Frania była najsłabsza i częściowo sparaliżowana.
Takie byle co z porażoną szyją i łebkiem przekrzywionym na bok.
Długo ją wtedy leczyliśmy i jako ostatnia z miotu została oddana do nowego domu.
Teraz to już stara Franciszka.
Właścicielka też się postarzała i nie prowadzi już samochodu.
Z pieniędzmi również tam kłopot.
Takie czasy pod górkę dla starszych ludzi.
W każdym razie trochę wsparcia by się przydało.
Tak, żeby ogarnąć jako tako potrzeby i dotrwać do wiosny.
Mamy teraz zimą dużo zgłoszeń psów w trudnej sytuacji i nawet jeśli nie zabieramy ich do siebie (bo ile można?) to staramy się dokarmiać i leczyć.
Zebrane pieniądze (jeśli coś się oczywiście zbierze) zostaną w pierwszej kolejności przeznaczone dla Frani.
Jeśli po zabezpieczeniu Frani cos zostanie to przekażemy do wyrównania zadłużenia w przychodni za obsługę weterynaryjną listopad 2021 - styczeń 2022.
W imieniu Fundacji BERNARDYN
Ewa Jarosławska
Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas
Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.
Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.
Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.
Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.
W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).
W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.
Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.
Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.
Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.
Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.
Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej: