Zbiórka Pomoc Pani Grażynie - zdjęcie główne

Pomoc Pani Grażynie

1 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciła 1 osoba w ciągu 1 dnia.
Wpłać terazUdostępnij
 
Kamil Jankowski - awatar

Kamil Jankowski

Organizator zbiórki

Witajcie.  Mam na imię Kamil i mam 24 lata.  Mieszkam w Łodzi.  Od dłuższego czasu wspieram materialnie starszą Panią która opiekuje się młodszym wnukiem. Po śmierci Pani Katarzyny (córki Pani Grażyny oraz matki 8 letniego Mateusza) życie wróciło się do góry nogami.  Pani Grażyna stara się związać koniec z końcem i zapewnić wnukowi oraz sobie jak najlepsze warunki. Niestety, z renty w wysokości 840zł jest to mało możliwe by zrobić opłaty, kupić żywność i leki. Pani Grażyna dodatkowo zbiera surowce wtórne aby dorobić parę groszy. Dom jest w fatalnym stanie, na ścianach grzyb, brak ciepłej wody, niesprawna kuchnia gazowa, rozpadające się meble oraz niesprawny piec kaflowy w którym nadal jest palone. W dodatku zadłużenie rośnie i wkrótce rodzina może stracić dach nad głową. O pomagam.pl dowiedzieliśmy się ze znajomymi całkiem niedawno. Wpadliśmy na pomysł aby spróbować założyć zrzutkę i wspomóc Panią Grażynę. Sami pomagamy robiąc większe zakupy ale w Internecie siła. Z uzbieranej kwoty będzie opłacone zadłużenie, zostanie zrobiony remont i zostaną zakupione meble aby rodzina mogła żyć normalnie. Dziękuję za wsparcie jakiekolwiek w imieniu Pani Grażyny oraz jej 8 letniego Mateusza. ;)

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
1 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciła 1 osoba w ciągu 1 dnia.
Wpłać terazUdostępnij
 
Kamil Jankowski - awatar

Kamil Jankowski

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 1

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij