Zbiórka Pomoc Pani Grażynie - miniaturka zdjęcia

Pomoc Pani Grażynie

Zbiórka Pomoc Pani Grażynie - zdjęcie główne

Pomoc Pani Grażynie

1 zł z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciła 1 osoba w ciągu 0 dni.
Wpłać teraz
 
Kamil Jankowski - awatar

Kamil Jankowski

Organizator zbiórki

Witajcie.  Mam na imię Kamil i mam 24 lata.  Mieszkam w Łodzi.  Od dłuższego czasu wspieram materialnie starszą Panią która opiekuje się młodszym wnukiem. Po śmierci Pani Katarzyny (córki Pani Grażyny oraz matki 8 letniego Mateusza) życie wróciło się do góry nogami.  Pani Grażyna stara się związać koniec z końcem i zapewnić wnukowi oraz sobie jak najlepsze warunki. Niestety, z renty w wysokości 840zł jest to mało możliwe by zrobić opłaty, kupić żywność i leki. Pani Grażyna dodatkowo zbiera surowce wtórne aby dorobić parę groszy. Dom jest w fatalnym stanie, na ścianach grzyb, brak ciepłej wody, niesprawna kuchnia gazowa, rozpadające się meble oraz niesprawny piec kaflowy w którym nadal jest palone. W dodatku zadłużenie rośnie i wkrótce rodzina może stracić dach nad głową. O pomagam.pl dowiedzieliśmy się ze znajomymi całkiem niedawno. Wpadliśmy na pomysł aby spróbować założyć zrzutkę i wspomóc Panią Grażynę. Sami pomagamy robiąc większe zakupy ale w Internecie siła. Z uzbieranej kwoty będzie opłacone zadłużenie, zostanie zrobiony remont i zostaną zakupione meble aby rodzina mogła żyć normalnie. Dziękuję za wsparcie jakiekolwiek w imieniu Pani Grażyny oraz jej 8 letniego Mateusza. ;)

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
1 zł z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciła 1 osoba w ciągu 0 dni.
Wpłać teraz
 
Kamil Jankowski - awatar

Kamil Jankowski

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 1

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 15 sierpnia zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij