Pracownia Babskich Fanaberii
https://www.otodom.pl/pl/oferta/do-wynajecia-lokal-85m2-centrum-siedlce-ID46UXV.html?
Takiego lokalu poszukujemy. Za nieduże pieniądze i z pomieszczeniami na indywidualne spotkania z psychoterapeutą
Cześć jestem mamą dwudziestoletniej "panny", która choruje na bulimię. Walczymy z tym odkąd skończyła 16 lat. Jest to choroba, która niszczy jej organizm, a także całą naszą rodzinę (cierpimy razem z nią). Często jest tak, że moja córka, potrafi opróżnić całą lodówkę w przeciągu paru godzin, a potem siedzi długo w toalecie. Puszcza wodę w wannie, żeby nie było słychać jak wymiotuje, albo robi to w nocy kiedy śpimy. Niejednokrotnie już ją złapałam na wymiotowaniu, ale to jest przysłowiowa walka z wiatrakami. Intensywne ćwiczenia, głodowanie i leki na przeczyszczenie- też to przerabiałyśmy. Osoba dotknięta bulimią ma okresy głodzenia się lub życia według zasad zdrowego odżywiania, po których następują napady wilczego głodu- wtedy rzuca się na wszystko co ma w swoim zasięgu. Miesza słodkie ze słonym, popija pizzę czekoladowym mlekiem i zagryza kiszonym ogórkiem. Je dopóki jest co, bo uczucie głodu nie mija, żołądek nigdy nie wydaje się pełny. Kiedy napad się kończy, czuje że musi jakoś poradzić sobie ze swoim "grzechem" i najczęściej właśnie prowokuje się do wymiotów, czasem połyka środki przeczyszczające. Bulimia jest chorobą bardzo groźną. Mało kto zdaje sobie sprawę jakie skutki i zniszczenia pozostawia. Prowadzi do nieodwracalnych zmian w organizmie. Utraca cennych minerałów powoduje osteoporozę i zaburzenia pracy serca. Wymioty podrażniają gardło, ich wzmożona częstotliwość może spowodować nawet przerwania przełyku. Pojawiają się nadżerki żołądka oraz przewlekłe zapalenie trzustki. Pojawiają się też takie choroby jak depresja, problemy z oddychaniem i uszkodzenie ośrodkowego i obwodowego układu nerwowego. Według statystyk bulimia występuje do pięciu razy częściej u kobiet niż u mężczyzn. Zaburzenie odżywiania pojawia się u 0,3-9,4% kobiet - 0,1-1,4% mężczyzn. Określa się, że bulimia pojawia się u około 4% ludzi w wieku 19-30 lat i 2% z nich umiera.
Najgorsze jest w tym wszystkim to, że pomoc dla takich dzieciaków jest znikoma. Już chyba wszędzie szukałam pomocy-w stowarzyszeniach od spraw uzależnień (bo przecież to jest swojego rodzaju uzależnienie), w ośrodkach psychologicznych dla dzieci i młodzieży itp. Córka odbyła też pełną sesję u pani psycholog w ośrodku w Siedlcach (woj. mazowieckie) i nic to nie dało. Rodzice, którzy wraz ze swoimi ukochanymi dziećmi zmagają się z bulimią czy anoreksją, wiedzą jak ciężka i często śmiertelna jest to choroba. Najgorsza jest niemoc.
Pragnę stworzyć stowarzyszenie na rzecz młodzieży z zaburzeniami odżywiania. Chciałabym, żeby to było miejsce, gdzie takie dzieciaki mogą przyjść w każdej chwili wątpliwości, załamania. Gdzie będą czuły się bezpiecznie i będą pewne , że znajdą fachową pomoc ze strony psychoterapeutów i zajęć grupowych wspierających, wyjazdów integracyjnych itp. Zdaję sobie sprawę, że zaburzenia odżywiania nie są tak "popularne", ale niestety wiele osób na to cierpi, a wraz z nimi całe rodziny. Pomóżmy dzieciakom tą chorobę pokonać.
Potrzebujemy pieniążków na wynajem lokalu, meble, komputer, zatrudnienie terapeutów i utrzymanie przez parę miesięcy zanim otrzymamy wsparcie ze strony Państwa. W dobie pandemii ciężko jest o nowe projekty i dofinansowania. Dlatego proszę o pomoc. Każdy grosz, złotówka się liczą. Ze swojej strony obliguję się do wstawiania filmików i zdjęć z postępów naszego projektu. W tej chwili jestem na etapie tworzenia zarządu stowarzyszenia. Każdemu kto nas wspomoże już teraz dziękuję i ślę niezliczone wyrazy wdzięczności.
https://www.otodom.pl/pl/oferta/do-wynajecia-lokal-85m2-centrum-siedlce-ID46UXV.html?
Takiego lokalu poszukujemy. Za nieduże pieniądze i z pomieszczeniami na indywidualne spotkania z psychoterapeutą
Organizator zbiórki
Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas
Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.
Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.
Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.
Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.
W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).
W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.
Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.
Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.
Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.
Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.
Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej: