Zbiórka Ślub LGBT w Danii - zdjęcie główne

Ślub LGBT w Danii

57 zł  z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciły 3 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Marta Zajączkowska - awatar

Marta Zajączkowska

Organizator zbiórki

Cześć!

Na wstępie przedstawie Wam naszą historię :)

Jest taka wspaniała kobieta, z którą chce przejść przez życie. Z którą chcę dzelić dom, życie, nazwisko i o którą zawsze będę się starać.  Niestety nasz kraj uniemożliwia nam zawarcie związku małżeńskiego. Dlaczego? Ponieważ również jestem kobietą. A to czyni nasz związek niewidzialnym, mniej ważnym (lub zupełnie nieistotnym) i tworzącym problemy.

Nie marzymy o wielkim weselu dla 300 osób. Nie zależy nam na miesiącu poślubnym na Hawajach. Nie chcemy sukni od projektanta ani częstować Gości kawiorem. 

Jedyne o czym marzymy, to złożyć przed sobą przysięgi i popisy. By zapieczętować ten związek. Pokazać, że istnieje i jest równie waży co każdy zawarty z porzeby serca. 

Czy pomożesz nam uzbierać środki na "Nasz dzień"? Na podróż, nocleg w najzwyklejszym pokoju i opłaty administracyjne w Danii? 

Za każdy gest będziemy  ogromnie wdzięczne. 

Dzięujemy za popieranie miłości bez granic,

Anna i Marta 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
57 zł  z 5 000 zł (Cel)
Wpłaciły 3 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Marta Zajączkowska - awatar

Marta Zajączkowska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 3

Sandra Sielezin - awatar
Sandra Sielezin
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
55
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij