Zbiórka Zbieram dla Pani Janiny - zdjęcie główne

Zbieram dla Pani Janiny

0 zł  z 50 000 zł (Cel)
Wpłać terazUdostępnij
 
Marcin Starzyński - awatar

Marcin Starzyński

Organizator zbiórki


Szanowni Państwo,

W dniu 26 grudnia 2016 roku doszło do poważnego i szybko rozprzestrzeniającego się pożaru w jednym z mieszkań.

Dla większości z nas okres przedświąteczny wiązał się przede wszystkim z przygotowaniem potraw wigilijnych, ubieraniem choinki i kupowaniem prezentów dla najbliższych. Niestety ubiegłe Święta dla Pani Janiny, której mieszkanie zostało doszczętnie zniszczone przez pożar, będą na zawsze kojarzyły się z wielką tragedią. Pani Janiny, która jest osobą samotną, w jednej chwili została pozbawiona dachu nad głową, dokumentów, podstawowych sprzętów gospodarstwa domowego oraz rzeczy codziennego użytku.

Mieszkańcy osiedla znajdującego się przy ul. Donimirskich oraz inni życzliwi ludzie w trybie natychmiastowym podjęli działania polegające na zbiórce najpilniejszych rzeczy, jak również zaoferowali pomoc finansową. Dotychczas udało się zebrać ubrania, artykuły gospodarstwa domowego i inne (m.in. garnki, pościel, ręczniki, talerze, sztućce), a także pralkę do tymczasowej kawalerki n, udostępnionej na czas remontu spalonego mieszkania. Dzięki pomocy jednego z mieszkań został również udostępniony garaż do przechowywania mebli i innych większych rzeczy. Udało się również rozwiązać umowę z jedną z firm dostarczających telewizję i internet bez ponoszenia konsekwencji finansowych. To jednak początek długiej drogi do przywrócenia Pani Janiny godnych warunków do życia.

Pierwszym, niezbędnym krokiem będzie uprzątnięcie pogorzeliska, zniwelowanie wszystkich szkodliwych i niebezpiecznych związków i substancji, które wytworzyły się w mieszkaniu podczas pożaru oraz montaż nowych okien, ponieważ stare uległy całkowitemu zniszczeniu.

Koszt wspomnianych prac stanowczo przewyższa możliwości finansowe p. Janiny (ok. 50.000 zł). W związku z tym osoby odpowiedzialne za koordynację akcji wsparcia zdecydowały się zwrócić o pomoc do szerszego grona.

Apelujemy do wszystkich ludzi dobrej woli, o wsparcie zbiórki na pierwszą fazę remontu mieszkania poszkodowanej. W sytuacji takiej jak ta, liczy się każda złotówka. 

Wspierając Panią Janinę i koordynując całą akcję, pokazujemy, że grupa dobrych i chętnych do pomocy ludzi może bardzo dużo zdziałać. Mocno wierzymy, że Pani Janinywróci do swojego domu najszybciej, jak tylko będzie to możliwe. 

Mamy nadzieję, że pomogą nam Państwo osiągnąć ten cel.


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
0 zł  z 50 000 zł (Cel)
Wpłać terazUdostępnij
 
Marcin Starzyński - awatar

Marcin Starzyński

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 0

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij