Zbiórka sprzęt ratowniczy - 2 pontony - miniaturka zdjęcia

sprzęt ratowniczy - 2 pontony Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka sprzęt ratowniczy - 2 pontony - zdjęcie główne

sprzęt ratowniczy - 2 pontony

3 136 zł  z 9 600 zł (Cel)
Wpłaciło 90 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Jacek Gaj - awatar

Jacek Gaj

Organizator zbiórki

Stowarzyszenie Proobronne 4 Regiment. Zrzutka organizowana jest na sprzęt ratowniczy. Przerobiliśmy w Opolu powodzie w 1997 i 2010. Jednym z celów naszego stowarzyszenia jest współpraca ze wszystkimi instytucjami w przypadku klęsk żywiołowych. Posiadając ten sprzęt, możemy przeszkolić naszych członków, aby w razie potrzeby umieć ratować innych. Podana kwota przeznaczona jest na zakup 2 pontonów NaviPoland MP 360 BIG, 10 kamizelek ratunkowych i 10 kamizelek asekuracyjnych.  Stowarzyszenie zarejestrowane jest w UM Opole, pod nr 4Z/2019, data wpisu do ewidencji - 26-06-2019. Nasze działania można zobaczyć na FB. 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
3 136 zł  z 9 600 zł (Cel)
Wpłaciło 90 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Jacek Gaj - awatar

Jacek Gaj

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 90

Patryk F - awatar
Patryk F
50
Ewa Cioch - awatar
Ewa Cioch
25
Hella 10 sudecka - awatar
Hella 10 sudecka
130
Luśka - awatar
Luśka
15
Honorata Magnicka - awatar
Honorata Magnicka
100
Fiona - awatar
Fiona
2
Fiona - awatar
Fiona
2
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
4 Regiment - awatar
4 Regiment
104
Aqua - Edyta Aneta Teresa Terenia Ela Beata Ola Asia 4xBasia - awatar
Aqua - Edyta Aneta Teresa Terenia Ela Beata Ola Asia 4xBasia
200

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

People
Logo Fundacji Pomagam.pl

Wspieraj inicjatywy bliskie Twojemu sercu. Wystarczy, że wpiszesz nasz numer KRS przy rozliczaniu podatku dochodowego PIT, by nieść pomoc tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna razem z nami.

Dzięki Tobie możemy zmieniać świat na lepsze. Dziękujemy ❤️

KRS 0000353888

Sprawdź, jak przekazać 1,5% podatku

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij