Zbiórka Pomóżmy Kubie pozbyć się guza - miniaturka zdjęcia

Pomóżmy Kubie pozbyć się guza Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Pomóżmy Kubie pozbyć się guza - zdjęcie główne

Pomóżmy Kubie pozbyć się guza

178 zł  z 150 000 zł (Cel)
Wpłaciło 9 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Majkel Tyl - awatar

Majkel Tyl

Organizator zbiórki

Cześć, mam na imię Michał. Jestem kolega z pracy Kuby. Pracowaliśmy razem w markecie budowlanym, od którego wszystko się zaczęło 😊poznałem człowieka pozytywnie walnietego z pomysłem na życie, od którego bije energia nie z tej ziemi 😁 istota ludzka do której można zadzwonić w nocy i porozmawiać, wyjść na piwo kiedy tylko była taka możliwość. 

Zbieramy na operacje blisko 6-centymetrowego guza kąta mostowo-móżdżkowego – tak nazywa się nasz wróg, z którym zdecydowanym ruchem podejmujemy walkę! Bardzo chciałbym byśmy wspólnymi siłami pokazali Kubie że jesteśmy razem z nim. 

 Mamy kilka pomysłów na charytatywne akcje w terenie, sportowe i kulturalne. Oczywiście ze względu na krótki czas oraz wysoką kwotę do zebrania zachęcamy Państwa do włączenia się nie tylko w zbiórkę ale także wsparcie w postaci pomysłów i realizacji projektów na rzecz KUBY. Koncerty, biegi – wszystkie inicjatywy są mile widziane. Każda, nawet najmniejsza pomoc jest na wagę złota. 

Jedna z nich jest licytacja dla Kuby która założyła Kasia, tu jest link 🙂 https://www.facebook.com/groups/456514328447325/?ref=share

Kolejną jest zbiórka Katarzyny https://zrzutka.pl/zr22ha

Jaki jest nasz cel? Wspólnie potrzebujemy zebrać 300000zł .Na pewno nie jest prosty ale wierze, że się uda. Aż 300… jedyne światełko w tunelu dla Kuby to operacja w Niemczech, w Hanowerze. W związku z ogromnym ryzykiem operacji, obecnie tylko lekarz z International Neuroscience Institute zobowiązał się podjęcia wyzwania. 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


  • Aneta 😊 - awatar

    Aneta 😊

    16.06.2019
    16.06.2019

    Damy radę 😊 trzymaj się Kuba ☺️

178 zł  z 150 000 zł (Cel)
Wpłaciło 9 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Majkel Tyl - awatar

Majkel Tyl

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 9

Anna Madzia - awatar
Anna Madzia
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Klaudia - awatar
Klaudia
8
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Hania - awatar
Hania
20
Aneta 😊 - awatar
Aneta 😊
25
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij