Zbiórka Pomóżmy Kubie pozbyć się guza - miniaturka zdjęcia

Pomóżmy Kubie pozbyć się guza

Zbiórka Pomóżmy Kubie pozbyć się guza - zdjęcie główne

Pomóżmy Kubie pozbyć się guza

178 zł z 150 000 zł (Cel)
Wpłaciło 9 osób
Wpłać teraz
 
Majkel Tyl - awatar

Majkel Tyl

Organizator zbiórki

Cześć, mam na imię Michał. Jestem kolega z pracy Kuby. Pracowaliśmy razem w markecie budowlanym, od którego wszystko się zaczęło 😊poznałem człowieka pozytywnie walnietego z pomysłem na życie, od którego bije energia nie z tej ziemi 😁 istota ludzka do której można zadzwonić w nocy i porozmawiać, wyjść na piwo kiedy tylko była taka możliwość. 

Zbieramy na operacje blisko 6-centymetrowego guza kąta mostowo-móżdżkowego – tak nazywa się nasz wróg, z którym zdecydowanym ruchem podejmujemy walkę! Bardzo chciałbym byśmy wspólnymi siłami pokazali Kubie że jesteśmy razem z nim. 

 Mamy kilka pomysłów na charytatywne akcje w terenie, sportowe i kulturalne. Oczywiście ze względu na krótki czas oraz wysoką kwotę do zebrania zachęcamy Państwa do włączenia się nie tylko w zbiórkę ale także wsparcie w postaci pomysłów i realizacji projektów na rzecz KUBY. Koncerty, biegi – wszystkie inicjatywy są mile widziane. Każda, nawet najmniejsza pomoc jest na wagę złota. 

Jedna z nich jest licytacja dla Kuby która założyła Kasia, tu jest link 🙂 https://www.facebook.com/groups/456514328447325/?ref=share

Kolejną jest zbiórka Katarzyny https://zrzutka.pl/zr22ha

Jaki jest nasz cel? Wspólnie potrzebujemy zebrać 300000zł .Na pewno nie jest prosty ale wierze, że się uda. Aż 300… jedyne światełko w tunelu dla Kuby to operacja w Niemczech, w Hanowerze. W związku z ogromnym ryzykiem operacji, obecnie tylko lekarz z International Neuroscience Institute zobowiązał się podjęcia wyzwania. 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


  • Aneta 😊 - awatar

    Aneta 😊

    16.06.19
    16.06.19

    Damy radę 😊 trzymaj się Kuba ☺️

178 zł z 150 000 zł (Cel)
Wpłaciło 9 osób
Wpłać teraz
 
Majkel Tyl - awatar

Majkel Tyl

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 9

Anna Madzia - awatar
Anna Madzia
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Klaudia - awatar
Klaudia
8
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Hania - awatar
Hania
20
Aneta 😊 - awatar
Aneta 😊
25
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij