Zbiórka Ratujmy raczke Marcina - miniaturka zdjęcia

Ratujmy raczke Marcina

Zbiórka Ratujmy raczke Marcina - zdjęcie główne

Ratujmy raczke Marcina

0 zł z 5 000 zł (Cel)
Wpłać teraz
 
Joanna Nazarewicz - awatar

Joanna Nazarewicz

Organizator zbiórki

Witamy . 

Marcin 2 dni temu skończył 9 lat. Urodził się silami natury jednak został uszkodzony przy porodzie co uszkodziło jego rączkę i do dzisiaj cierpi na okołoporodowe uszkodzenie splotu ramiennego prawej raczki co za tym idzie musi uczęszczać na różnego rodzaju rehabilitację co pomoże mu odzyskać władzę. Pomimo swojej choroby ma wiele zainteresowań i pasji. Jjego największą pasją jest piłka nożną, a w swojej przyszłości chciałby zostać znanym i docenianym piłkarzem. Jego marzeniem jest spotkanie się z Robertem Lewandowskim, Michałem Pazdanem czy tez z Cristiano Ronaldo to jego najlepsi idole. Natomiast Marcina także interesuje jazda na rowerze i pływanie. Taka energia bardzo wpływa na rozwój i fizyczność raczki.
Marcin jest w trzeciej klasie szkoły podstawowej, pomimo choroby całkiem dobrze mu wychodzi pisanie a także ma super oceny w nauce. Uwielbia przystępować do konkursów szkolnych najbardziej plastycznych i matematycznych. 

Syn potrzebuje długotrwałej i intensywnej rehabilitacji, od urodzenia walczymy by zlikwidować przykurcz w stanie łokciowym by ręka rosła razem z nim gdyż jest krótsza o pół dłoni. Prócz skurczu ma problemy z podniesieniem reki np, za głowę,przy rzucaniu piłką, podrapaniu się, czy też umyciu głowy ( wymaga pomocy innej osoby). Niestety raczka staje się zbyt często obolała co sprawia ze Marcin wycofuje i zaczyna się płacz i Marcin zniechęca się do ćwiczeń. Marcin jest motywowany aby starał sienie poddawać a rehabilitacja i ćwiczenia wymagają czasu co z tym idzie ze Marcinek staje się silniejszy. Marcin pomimo swojego młodego wieku jest bardzo dojrzały  który zaczyna wszystko rozumieć dlaczego tak a nie inaczej się stało, dlaczego to on musi ćwiczyć a nie inni, zwłaszcza ze ma w domu zdrowa siostrzyczkę której nic nie dolega i jest zdrowa.


Dlatego z całego serca wraz z rodzicami liczy i prosi o wasza pomoc.


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
0 zł z 5 000 zł (Cel)
Wpłać teraz
 
Joanna Nazarewicz - awatar

Joanna Nazarewicz

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 0

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij