Zbiórka Ratujmy raczke Marcina - zdjęcie główne

Ratujmy raczke Marcina

0 zł  z 5 000 zł (Cel)
Wpłać terazUdostępnij
 
Joanna Nazarewicz - awatar

Joanna Nazarewicz

Organizator zbiórki

Witamy . 

Marcin 2 dni temu skończył 9 lat. Urodził się silami natury jednak został uszkodzony przy porodzie co uszkodziło jego rączkę i do dzisiaj cierpi na okołoporodowe uszkodzenie splotu ramiennego prawej raczki co za tym idzie musi uczęszczać na różnego rodzaju rehabilitację co pomoże mu odzyskać władzę. Pomimo swojej choroby ma wiele zainteresowań i pasji. Jjego największą pasją jest piłka nożną, a w swojej przyszłości chciałby zostać znanym i docenianym piłkarzem. Jego marzeniem jest spotkanie się z Robertem Lewandowskim, Michałem Pazdanem czy tez z Cristiano Ronaldo to jego najlepsi idole. Natomiast Marcina także interesuje jazda na rowerze i pływanie. Taka energia bardzo wpływa na rozwój i fizyczność raczki.
Marcin jest w trzeciej klasie szkoły podstawowej, pomimo choroby całkiem dobrze mu wychodzi pisanie a także ma super oceny w nauce. Uwielbia przystępować do konkursów szkolnych najbardziej plastycznych i matematycznych. 

Syn potrzebuje długotrwałej i intensywnej rehabilitacji, od urodzenia walczymy by zlikwidować przykurcz w stanie łokciowym by ręka rosła razem z nim gdyż jest krótsza o pół dłoni. Prócz skurczu ma problemy z podniesieniem reki np, za głowę,przy rzucaniu piłką, podrapaniu się, czy też umyciu głowy ( wymaga pomocy innej osoby). Niestety raczka staje się zbyt często obolała co sprawia ze Marcin wycofuje i zaczyna się płacz i Marcin zniechęca się do ćwiczeń. Marcin jest motywowany aby starał sienie poddawać a rehabilitacja i ćwiczenia wymagają czasu co z tym idzie ze Marcinek staje się silniejszy. Marcin pomimo swojego młodego wieku jest bardzo dojrzały  który zaczyna wszystko rozumieć dlaczego tak a nie inaczej się stało, dlaczego to on musi ćwiczyć a nie inni, zwłaszcza ze ma w domu zdrowa siostrzyczkę której nic nie dolega i jest zdrowa.


Dlatego z całego serca wraz z rodzicami liczy i prosi o wasza pomoc.


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
0 zł  z 5 000 zł (Cel)
Wpłać terazUdostępnij
 
Joanna Nazarewicz - awatar

Joanna Nazarewicz

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 0

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij