Joanna Nazarewicz - awatar

Joanna Nazarewicz

Organizator zbiórki

Witamy . 

Marcin 2 dni temu skończył 9 lat. Urodził się silami natury jednak został uszkodzony przy porodzie co uszkodziło jego rączkę i do dzisiaj cierpi na okołoporodowe uszkodzenie splotu ramiennego prawej raczki co za tym idzie musi uczęszczać na różnego rodzaju rehabilitację co pomoże mu odzyskać władzę. Pomimo swojej choroby ma wiele zainteresowań i pasji. Jjego największą pasją jest piłka nożną, a w swojej przyszłości chciałby zostać znanym i docenianym piłkarzem. Jego marzeniem jest spotkanie się z Robertem Lewandowskim, Michałem Pazdanem czy tez z Cristiano Ronaldo to jego najlepsi idole. Natomiast Marcina także interesuje jazda na rowerze i pływanie. Taka energia bardzo wpływa na rozwój i fizyczność raczki.
Marcin jest w trzeciej klasie szkoły podstawowej, pomimo choroby całkiem dobrze mu wychodzi pisanie a także ma super oceny w nauce. Uwielbia przystępować do konkursów szkolnych najbardziej plastycznych i matematycznych. 

Syn potrzebuje długotrwałej i intensywnej rehabilitacji, od urodzenia walczymy by zlikwidować przykurcz w stanie łokciowym by ręka rosła razem z nim gdyż jest krótsza o pół dłoni. Prócz skurczu ma problemy z podniesieniem reki np, za głowę,przy rzucaniu piłką, podrapaniu się, czy też umyciu głowy ( wymaga pomocy innej osoby). Niestety raczka staje się zbyt często obolała co sprawia ze Marcin wycofuje i zaczyna się płacz i Marcin zniechęca się do ćwiczeń. Marcin jest motywowany aby starał sienie poddawać a rehabilitacja i ćwiczenia wymagają czasu co z tym idzie ze Marcinek staje się silniejszy. Marcin pomimo swojego młodego wieku jest bardzo dojrzały  który zaczyna wszystko rozumieć dlaczego tak a nie inaczej się stało, dlaczego to on musi ćwiczyć a nie inni, zwłaszcza ze ma w domu zdrowa siostrzyczkę której nic nie dolega i jest zdrowa.


Dlatego z całego serca wraz z rodzicami liczy i prosi o wasza pomoc.


Wybierz kwotę

20
50
100
200
1 000
Inna
Joanna Nazarewicz - awatar

Joanna Nazarewicz

Organizator zbiórki

Wpłaty - 0

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe!

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij