Zbiórka Ratujmy raczke Marcina - miniaturka zdjęcia

Ratujmy raczke Marcina

Zbiórka Ratujmy raczke Marcina - zdjęcie główne

Ratujmy raczke Marcina

0 zł z 5 000 zł (Cel)
Wpłać teraz
 
Joanna Nazarewicz - awatar

Joanna Nazarewicz

Organizator zbiórki

Witamy . 

Marcin 2 dni temu skończył 9 lat. Urodził się silami natury jednak został uszkodzony przy porodzie co uszkodziło jego rączkę i do dzisiaj cierpi na okołoporodowe uszkodzenie splotu ramiennego prawej raczki co za tym idzie musi uczęszczać na różnego rodzaju rehabilitację co pomoże mu odzyskać władzę. Pomimo swojej choroby ma wiele zainteresowań i pasji. Jjego największą pasją jest piłka nożną, a w swojej przyszłości chciałby zostać znanym i docenianym piłkarzem. Jego marzeniem jest spotkanie się z Robertem Lewandowskim, Michałem Pazdanem czy tez z Cristiano Ronaldo to jego najlepsi idole. Natomiast Marcina także interesuje jazda na rowerze i pływanie. Taka energia bardzo wpływa na rozwój i fizyczność raczki.
Marcin jest w trzeciej klasie szkoły podstawowej, pomimo choroby całkiem dobrze mu wychodzi pisanie a także ma super oceny w nauce. Uwielbia przystępować do konkursów szkolnych najbardziej plastycznych i matematycznych. 

Syn potrzebuje długotrwałej i intensywnej rehabilitacji, od urodzenia walczymy by zlikwidować przykurcz w stanie łokciowym by ręka rosła razem z nim gdyż jest krótsza o pół dłoni. Prócz skurczu ma problemy z podniesieniem reki np, za głowę,przy rzucaniu piłką, podrapaniu się, czy też umyciu głowy ( wymaga pomocy innej osoby). Niestety raczka staje się zbyt często obolała co sprawia ze Marcin wycofuje i zaczyna się płacz i Marcin zniechęca się do ćwiczeń. Marcin jest motywowany aby starał sienie poddawać a rehabilitacja i ćwiczenia wymagają czasu co z tym idzie ze Marcinek staje się silniejszy. Marcin pomimo swojego młodego wieku jest bardzo dojrzały  który zaczyna wszystko rozumieć dlaczego tak a nie inaczej się stało, dlaczego to on musi ćwiczyć a nie inni, zwłaszcza ze ma w domu zdrowa siostrzyczkę której nic nie dolega i jest zdrowa.


Dlatego z całego serca wraz z rodzicami liczy i prosi o wasza pomoc.


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
0 zł z 5 000 zł (Cel)
Wpłać teraz
 
Joanna Nazarewicz - awatar

Joanna Nazarewicz

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 0

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij