Abp Lefebvre-dlaczego-film

38 009 zł  z 80 000 zł (Cel)
Wpłaciły 352 osoby
Filmowe Życiorysy PL - awatar

Filmowe Życiorysy PL

Organizator zbiórki

Aktualnie kończymy montaż, przed nami promocja, która nie będzie łatwa.

Powstanie za jakiś czas zwiastun. Planujemy pokazy w kinach, spotkania i panele, tworzymy też DVD. To wszystko kosztuje (i tak jak na taką akcję filmową są to małe kwoty), dlatego zwiększamy budżet do 80 tys. Planujemy też wersje językowe.

PRODUKUJEMY FILM, BUDUJEMY SPOŁECZNOŚĆ NA FB, ZBIERAMY ŚRODKI NA ETAP PRODUKCJI I POSTPRODUKCJI. FILM JEST ROBIONY Z WIĘKSZYM ROZMACHEM NIŻ PIERWOTNIE ZAKŁADALIŚMY GDYŻ TEMAT JEST TEGO WART. 

Aktualnie rozpoczęliśmy zbiórkę na dokończenie 3 etapu i 4 tj. promocję. Suma zależy od Was :-)

Trzeba to szaleństwo zatrzymać i wrócić do Tradycji!!!

Jedyny taki film!

Jesteśmy zespołem o dużym dorobku filmowym - Filmowe Życiorysy PL. Nasze filmy są emitowane w TV. W zeszłym roku ponad 140 powtórek. Tematyka: historyczna, patriotyczna, religijna, pokazujemy też ludzi z pasją.

TWORZYMY I UDOSTĘPNIAMY FILMOWE ŻYCIORYSY W SPOSÓB INNOWACYJNY, EMOCJONUJĄCY, INSPIRUJEMY MŁODSZYCH I DOCENIAMY STARSZYCH.

Strona projektu http://filmowezyciorysy.pl/ Wspieramy wartościowe postawy, które zasługują na docenienie. Nasz dorobek: http://filmowezyciorysy.pl/filmowe-zyciorysy-pl-2023.jpg

Celem projektu jest przedstawianie następnym pokoleniom niezwykłych historii ludzi oraz ich pasji za pomocą wydarzeń filmowych.

Stworzyliśmy projekt Filmowe życiorysy PL, aby inni mogli dzielić się swoimi doświadczeniami z większą społecznością. Każdy film to rzecz trwała, niejednokrotnie taka, z którą chętnie się utożsamiamy bo przyczyniliśmy się do jego powstania.

O FILMIE Abp Lefebvre - dlaczego?

Przez jednych uważany za świętego (za życia), a przez innych za zbuntowanego fundamentalistę. Może to ostatni obrońca prawdziwego Kościoła," wyklęty" przez Kościół do roli schizmatyka?

Film o abp Lefebvre to niewątpliwie wejście w centrum najgorętszych sporów w łonie Kościoła, ale też szansa na ich lepsze zrozumienie.

OGROM MATERIAŁU, DZIESIĄTKI WYWIADÓW, WIELE MIEJSC I WYDARZEŃ, blisko 20 000 km podczas zdjęć w kraju i za granicą. Dociekamy, pytamy, wyjaśniamy... dlaczego?

ZBIERAMY FUNDUSZE NA DALSZĄ REALIZACJĘ FILMU I NA ETAP MONTAŻU TZW. POSTRPRODUKCJĘ.

NASZE STRONY

https://twitter.com/AbpLefebvrefilm

https://www.facebook.com/AbpLefebvreDlaczego

https://www.youtube.com/channel/UCSycdbgBkC6ijbLSePDz07g

http://filmowezyciorysy.pl/abpLefebvre-film/ 

Mimo takich głosów, działamy dalej.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Filmowe Życiorysy PL - awatar

  Filmowe Życiorysy PL

  01.04.2023
  01.04.2023

  Moderujemy społeczność, montujemy film, a suma jaką zbieramy to jest dość symboliczna, bo kto zna rynek filmowy wie, że za taką produkcje winno być x10 :-) LICZYMY NA WASZĄ HOJNOŚĆ.

  Zdjęcie aktualizacji 117 004

Słowa wsparcia

Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  08.11.2023
  08.11.2023

  AMDG+

  • Filmowe Życiorysy PL - awatar

   Filmowe Życiorysy PL - Organizator zbiórki

   09.11.2023
   09.11.2023

   Dziękujemy :-)

 • Maria - awatar

  Maria

  07.05.2023
  07.05.2023

  Wytrwałości w pracy nad biografią. Zróbcie o Nim piękny film!

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  05.05.2023
  05.05.2023

  Postem z bp. Schneiderem na TT mnie zachęciliście :)

  • Filmowe Życiorysy PL - awatar

   Filmowe Życiorysy PL - Organizator zbiórki

   06.05.2023
   06.05.2023

   :-)

 • Michał - awatar

  Michał

  23.03.2023
  23.03.2023

  Ad Maiorem Dei Gloriam!

  • Filmowe Życiorysy PL - awatar

   Filmowe Życiorysy PL - Organizator zbiórki

   23.03.2023
   23.03.2023

   Dziękujemy :-)

 • Piotr Dębski - awatar

  Piotr Dębski

  21.02.2023
  21.02.2023

  Z Panem Bogiem!

  • Filmowe Życiorysy PL - awatar

   Filmowe Życiorysy PL - Organizator zbiórki

   21.02.2023
   21.02.2023

   Dziękujemy!

38 009 zł  z 80 000 zł (Cel)
Wpłaciły 352 osoby
Filmowe Życiorysy PL - awatar

Filmowe Życiorysy PL

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 352

Tomasz - awatar
Tomasz
10
Jarosław Calina - awatar
Jarosław Calina
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Patrycja - awatar
Patrycja
50
Tomasz - awatar
Tomasz
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Łukasz Chłus - awatar
Łukasz Chłus
50
Adam - awatar
Adam
200

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij