Zbiórka Aby zdążyć na czas - zdjęcie główne

Aby zdążyć na czas

4 435 zł  z 100 000 zł (Cel)
Wpłaciło 111 osób

Aby zdążyć na czas

Witam,

nazywam się Janusz i mam 61 lat. W moim życiu pojawiło się szereg zdarzeń, z którymi muszę się zmierzyć.

Trzy lata temu zmarła nagle moja żona. Zostałem jedynym opiekunem córki, Kasi, która straciła swoja matkę w wieku 14 lat. Dla niej starałem się być zarówno ojcem, jak i matką.

Na domiar złego, w maju 2016 roku, robiąc badania okresowe, wykryto u mnie nowotwór płuca z przerzutami do węzłów chłonnych i mózgu. Jednocześnie straciłem zdrowie i pracę.

Przeszedłem 4 kursy chemioterapii, które niestety nie przyniosły oczekiwanych rezultatów, a jedynie wyniszczyły mój organizm. Postanowiliśmy więc szukać innych metod leczenia mojej choroby. Trafiłem do Kliniki Immunomedica w Warszawie, która jest moją jedyną nadzieją. Niestety koszty leczenia w niej przewyższają moje możliwości finansowe. Miesięczny koszt zabiegów, lekarstw i specjalnie opracowanej diety to ponad 8 tysięcy złotych.

Szukam ludzi dobrej woli.

Czymże jest nadzieja? To przedziwne uczucie, dla którego żyjemy, walczymy, staramy się być lepsi. To uczucie, którym dzieląc się z Wami, wierzę, że jeszcze ujrzę, jak moje dzieci tworzą własne życie, przekazują życie i będą mogły pamiętać moje życie.

W związku z tym zwracam się z cichą i wierną prośbą o przekazanie wpłat finansowych na kontynuowanie mojego leczenia.

Informacje o Januszu dostępne są także na: http://sedeka.pl/opp/daniewski-janusz

Komentarze


 • Waldemar Czapczyński - awatar

  Waldemar Czapczyński

  22.01.2017
  22.01.2017

  Życzę szybkiego powrotu do zdrowia.Pozdrawiam

 • Przemysław Jabłoński - awatar

  Przemysław Jabłoński

  03.01.2017
  03.01.2017

  Życzę szybkiego powrotu do zdrowia!

4 435 zł  z 100 000 zł (Cel)
Wpłaciło 111 osób

Wpłaty: 111

Nitala - awatar
Nitala
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Małgorzata Królikowska - awatar
Małgorzata Królikowska
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Michał - awatar
Michał
15
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
500
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
15

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij