Zbiórka Sprzęt żużlowy życiowa pasja - miniaturka zdjęcia

Sprzęt żużlowy życiowa pasja Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Sprzęt żużlowy życiowa pasja - zdjęcie główne

Sprzęt żużlowy życiowa pasja

589 zł  z 20 000 zł (Cel)
Wpłaciło 11 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Mateusz Adamczewski - awatar

Mateusz Adamczewski

Organizator zbiórki

Witam nazywam sie Mateusz Adamczewski. Zbieram na sprzęt żużlowy (motocykl i busa do transportu po całej Polsce). W 2017 roku zdałem licencje żużlową co sprawiło że stałem się pełnoprawnym zawodnikiem tej dyscypliny. Wtedy spełniło się jedno z moich marzeń. Niestety sprzęt w tym sporcie jest bardzo kosztowny tak samo jego utrzymanie a niejednokrotnie decyduje o osiąganych wynikach. Sprzęt którym dysponowałem do tej pory uległ mocnej ekplotacji. Abym mógł rozwijać swoją życiową pasję i osiągać dobre wyniki potrzebuje każdego możliwego wsparcia za które będę ogromnie wdzięczny.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


  • KAPITAN Marcel KAJZER - awatar

    KAPITAN Marcel KAJZER

    22.11.2018
    22.11.2018

    Pomagamy !! Ja w niego wierzę sezon 2019 ADAMEK - Lutowicz

589 zł  z 20 000 zł (Cel)
Wpłaciło 11 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Mateusz Adamczewski - awatar

Mateusz Adamczewski

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 11

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Bartosz Niezgódka - awatar
Bartosz Niezgódka
200
Jakob Volvo - awatar
Jakob Volvo
100
Dorsz Grzegorz - awatar
Dorsz Grzegorz
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
38
Jurek z Zielonej Góry - awatar
Jurek z Zielonej Góry
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
KAPITAN Marcel KAJZER - awatar
KAPITAN Marcel KAJZER
20
Arkadiusz Czajka - awatar
Arkadiusz Czajka
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij