Zbiórka Sprzęt żużlowy życiowa pasja - miniaturka zdjęcia

Sprzęt żużlowy życiowa pasja

Zbiórka Sprzęt żużlowy życiowa pasja - zdjęcie główne

Sprzęt żużlowy życiowa pasja

589 zł z 20 000 zł (Cel)
Wpłaciło 11 osób
Wpłać teraz
 
Mateusz Adamczewski - awatar

Mateusz Adamczewski

Organizator zbiórki

Witam nazywam sie Mateusz Adamczewski. Zbieram na sprzęt żużlowy (motocykl i busa do transportu po całej Polsce). W 2017 roku zdałem licencje żużlową co sprawiło że stałem się pełnoprawnym zawodnikiem tej dyscypliny. Wtedy spełniło się jedno z moich marzeń. Niestety sprzęt w tym sporcie jest bardzo kosztowny tak samo jego utrzymanie a niejednokrotnie decyduje o osiąganych wynikach. Sprzęt którym dysponowałem do tej pory uległ mocnej ekplotacji. Abym mógł rozwijać swoją życiową pasję i osiągać dobre wyniki potrzebuje każdego możliwego wsparcia za które będę ogromnie wdzięczny.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


  • KAPITAN Marcel KAJZER - awatar

    KAPITAN Marcel KAJZER

    22.11.18
    22.11.18

    Pomagamy !! Ja w niego wierzę sezon 2019 ADAMEK - Lutowicz

589 zł z 20 000 zł (Cel)
Wpłaciło 11 osób
Wpłać teraz
 
Mateusz Adamczewski - awatar

Mateusz Adamczewski

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 11

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Bartosz Niezgódka - awatar
Bartosz Niezgódka
200
Jakob Volvo - awatar
Jakob Volvo
100
Dorsz Grzegorz - awatar
Dorsz Grzegorz
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
38
Jurek z Zielonej Góry - awatar
Jurek z Zielonej Góry
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
KAPITAN Marcel KAJZER - awatar
KAPITAN Marcel KAJZER
20
Arkadiusz Czajka - awatar
Arkadiusz Czajka
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 15 listopada zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij