Zbiórka Uratujmy mojego syna Adama. - miniaturka zdjęcia

Uratujmy mojego syna Adama.

Zbiórka Uratujmy mojego syna Adama. - zdjęcie główne

Uratujmy mojego syna Adama.

32 491 zł z 35 000 zł (Cel)
Wpłaciło 431 osób
Wpłać teraz
 
Tomek Karp - awatar

Tomek Karp

Organizator zbiórki

Szanowni, Adam ma 14 lat, uległ wypadkowi na rowerze. Nigdy nie zapomnę słów lekarza, które spowodowały, że ugięły się pod nami nogi. "Państwa syn jest w stanie krytycznym, ale postaramy się zrobić wszystko, co będzie w naszej mocy". Pierwsza diagnoza, rozległy krwiak mózgu, pęknięta śledziona, złamany obojczyk. Od tego czasu wszystko się zmieniło, całodobowe czuwanie przy dziecku. Przyziemne problemy. Niestety, kiedy dziecko ukończy 14 lat, nie przysługuje opieka na dziecko. Rodzic może liczyć na przychylność pracodawcy lub zwolnić się z pracy. Prawie dwa tygodnie w śpiączce. Adam przez miesiąc okazał się wojownikiem, dzielnie walczy o życie, krwiak się wchłania, obojczyk operowany (wszczepiono blaszkę), śledziona powoli się zrasta. Miną długie miesiące, zanim Adam powróci do pełnej sprawności psychofizycznej. Po wyjściu ze szpitala konieczna natychmiastowa kontynuacja rehabilitacji, pracy z logopedą (przynoszą niesamowite efekty), indywidualny tok nauczania a początkowo przypominania podstaw. Jako rodzice radzimy sobie, jak możemy, ale bez Waszej pomocy nie damy rady. Dlatego z pokorą prosimy o Waszą pomoc. Często odpowiadając na apele znajomych, którzy prosili o pomoc w swoim czy też osób trzecich imieniu, nie spodziewaliśmy się, że kiedyś i my będziemy zmuszeni poprosić o pomoc.

EDYCJA: Stan na 01.02.2018r.  Po rezonansie wynik, obecna 2 krwiaki ale powoli do przodu. Ze względu na stan zdrowia indywidualne nauczanie w domu do końca roku. W maju Adama czeka operacja w klinice.

15.06.2020r

Dzięki Waszym wielkim serduchom idziemy do przodu, niestety Wasz pomoc nadal potrzebna.

Dziękujemy za każdą złotówkę <3 Jesteście wielcy.


25.04.2019r.

Niestety ale droga ciągle daleka, rezonans kontrolny równo po roku czasu wykazał, że krwiaki ani trochę się nie zmniejszyły :( Konieczne ponowne nauczanie indywidualne i ograniczenie i tak małej aktywności Adama.

"Dajcie czasowi, czas..."


22.05.2018r.

Adam od soboty przechodzi serię badań przed operacją, która odbędzie się za dwa dni. Niestety, ze względu na stan zdrowia, musi zapomnieć o wymarzonej szkole mundurowej. Na rower może wsiąść najwcześniej za rok. Krwiaki zmniejszyły się od lipca tylko o 2 mm to wolniej niż się wszyscy spodziewaliśmy. U Adama stwierdzono problemy z koncentracją oraz Zespół Gilberta. Będę informował na bieżąco zainteresowane osoby.

Chcieliśmy bardzo podziękować za liczne dowody wsparcia, macie wielkie serducha.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualności


 • Tomek Karp - awatar

  Tomek Karp

  22.05.18
  22.05.18

  Mam jedno skryte marzenie, aby udało się zakończyć zbiórkę Adama, który od soboty przechodzi serię badań przed operacją, która odbędzie się za dwa dni. Niestety, ze względu na stan zdrowia, musi zapomnieć o wymarzonej szkole mundurowej. Na rower może wsiąść najwcześniej za rok. Krwiaki zmniejszyły się od lipca tylko o 2 mm to wolniej niż się wszyscy spodziewaliśmy. U Adama stwierdzono problemy z koncentracją oraz Zespół Gilberta. Będę informował na bieżąco zainteresowane osoby.

Komentarze


 • Kasia - awatar

  Kasia

  19.12.18
  19.12.18

  Zdrówka Adaś 😉

 • Manie3k - awatar

  Manie3k

  15.06.18
  15.06.18

  Szybkiego powrotu do zdrowia

 • janusz szymonik - awatar

  janusz szymonik

  15.06.18
  15.06.18

  Trzymam kciuki

  • Tomek Karp - awatar

   Tomek Karp - Organizator zbiórki

   15.06.18
   15.06.18

   Dzięki! <3

 • P i M - awatar

  P i M

  23.05.18
  23.05.18

  Już nie dużo pozostało. Trzymamy kciuki i życzymy powrotu do zdrowia!!! Pozdrawiamy z Gdańska.

 • Gaca - awatar

  Gaca

  22.05.18
  22.05.18

  Powodzenia

32 491 zł z 35 000 zł (Cel)
Wpłaciło 431 osób
Wpłać teraz
 
Tomek Karp - awatar

Tomek Karp

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 431

M Chludziński - awatar
M Chludziński
2 000
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Tadek Szumański - awatar
Tadek Szumański
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Darek - awatar
Darek
10
kolekcjonuj - awatar
kolekcjonuj
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
161
Lidka - awatar
Lidka
20
Św. Rita pomoże Adasiowi - awatar
Św. Rita pomoże Adasiowi
20
Barb - awatar
Barb
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 15 lipca zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij