Zbiórka Pomagamy Adamowi - zdjęcie główne

Pomagamy Adamowi

120 496 zł  z 100 000 zł (Cel)
Wpłaciło 1 427 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Antoni Obrycki - awatar

Antoni Obrycki

Organizator zbiórki

Adaś to siedemnastolatek, który doznał kontuzji kręgosłupa na treningu zapaśniczym. Po operacji, która odbyła się w Białymstoku przechodzi rehabilitację w szpitalu w Olsztynie. 

Adam codziennie pokonuje kolejny bariery związae z funkcjonowaniem i kontroli nad własnym ciałem: rusza już ramionami choć dłonie jeszcze mało precyzyjne. Nogi żyją jeszcze własnym życiem :(. 

Pieniądze zbieram na dalszą rehabilitację Adasia w wyspecjalizowanym ośrodku w Kamieniu Pomorskim. Koszt pobytu osoby rehabilitowanej i opiekuna to ok 620 zł dziennie. Trudno określić ile potrzeba czasu aby przywrócić sprawność motoryczną ale z pewnością nie mniej niż pół roku.

Jestem wujkiem Adama i jednocześnie trenerem zapasów. Zdaję sobie sprawę, że taka kontuzja mogła się przytrafić każdemu z nas w każdym miejscu. Wierzę w to, żę dzięki właściwej rehabilitacji wróci do sprawności z którą będzie mógł normalnie egzystować!

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Antoni Obrycki - awatar

  Antoni Obrycki

  20.05.2019
  20.05.2019

  Witam serdecznie!
  Adam porusza się o własnych siłach!!! Dzięki uporowi, tytanicznej pracy jego i najbliższych mu osób!

  Brawo Adam!
  Jeszcze nie wszystko funkcjonuje tak jak powinno ale już wkrótce będzie!
  Dziękuję wszystkim, którzy w ciężkich chwilach wsparliście Adama.
  Nasz wysiłek nie poszedł na marne :)

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  19.02.2019
  19.02.2019

  Dużo siły i wiary !

 • Rodzice zawodników KS Sobieski - awatar

  Rodzice zawodników KS Sobieski

  17.02.2019
  17.02.2019

  Postawmy Adama !!!!

 • Teresa Solowianiuk - awatar

  Teresa Solowianiuk

  07.02.2019
  07.02.2019

  Zdrówka

 • JACEK - awatar

  JACEK

  06.02.2019
  06.02.2019

  szybkiego powrotu do zdrowia

 • WGHWDP - awatar

  WGHWDP

  06.02.2019
  06.02.2019

  Zdrowia!

120 496 zł  z 100 000 zł (Cel)
Wpłaciło 1 427 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Antoni Obrycki - awatar

Antoni Obrycki

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 1 427

Jarek - awatar
Jarek
25
Anonimowy darczyńca - awatar
Anonimowy darczyńca
20
Daniel KSE - awatar
Daniel KSE
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
7
Piotr - awatar
Piotr
4
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Rodzina Marciniak - awatar
Rodzina Marciniak
400
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij