Zbiórka Rehabilitacja Adama Szymańskiego - miniaturka zdjęcia

Rehabilitacja Adama Szymańskiego Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Rehabilitacja Adama Szymańskiego - zdjęcie główne

Rehabilitacja Adama Szymańskiego

6 390 zł  z 100 000 zł (Cel)
Wpłaciło 89 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Ania Prokop - awatar

Ania Prokop

Organizator zbiórki

Drodzy Państwo,

Pomóżmy przywrócić uśmiech na twarzy Adama i jego bliskich!  Adam był wesołym, pogodnym motorniczym, bardzo lubił swoją pracę. Na pewno wielu z Was co dnia woził do szkoły i do pracy. Pewnego wrześniowego popołudnia jego życie legło w gruzach. Adaś dostał rozległego udaru niedokrwiennego mózgu. Z trudem udało się uratować mu życie, lecz już nie zdrowie. Na chwilę obecną Adam potrzebuje całodobowej opieki. Porusza się na wózku inwalidzkim, jest w dużej mierze sparaliżowany głównie prawa strona, ale jest też ambitny i waleczny, dlatego nauczył się podpisywać lewą ręką :) Najgorsze jednak dla Adasia jest to że nie mówi, zatem kontakt z nim jest jednostronny. Bardzo ciężko rozmawia się z kimś, z kim niegdyś  przegadało się godziny i całe noce, a dziś jedynie prowadzi się monolog. Ciągle jest jednak nadzieja, na rozruszanie Adasia, może też na odzyskanie mowy, kto wie czy nie pełnej sprawności. Do tego potrzebna jest długotrwała, intensywna, a co za tym idzie kosztowna rehabilitacja. Adaś został uznany za osobę niezdolną do samodzielnej egzystencji i mamy nadzieję, że po rehabilitacji się to zmieni i Adaś zaskoczy wszystkich i wróci do sprawności.

 Kochani, każda wpłata, nawet najmniejsza jest na wagę złota. Adaś, jego narzeczona, rodzina oraz przyjaciele będą Wam niezmiernie wdzięczni i zobowiązani za jakąkolwiek pomoc i wsparcie dla Naszej wspólnej sprawy.

Dziękujemy serdecznie za odwiedzenie tej strony, poświęcenie chwili na zapoznanie się z historią Adasia i oby Wasza dobroć powróciła do Was w dwójnasób.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • AnMari - awatar

  AnMari

  22.07.2019
  22.07.2019

  Nigdy się nie poddawaj. Trzymam za Ciebie kciuki. Sam przeszedłem rok temu udar i walczę o lepsze jutro każdego dnia. Też musisz walczyć !!!

 • Arczi - awatar

  Arczi

  18.07.2019
  18.07.2019

  Szybkiego Powrotu do Zdrowia i Na Cicho 6

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  17.07.2019
  17.07.2019

  Duuuużo zdrówka!!!!

 • Stypa Goleszów - awatar

  Stypa Goleszów

  17.07.2019
  17.07.2019

  ZdRowia!!!

 • MaRcin Kupczyk - awatar

  MaRcin Kupczyk

  17.07.2019
  17.07.2019

  ZdRowia.. PozdRo

6 390 zł  z 100 000 zł (Cel)
Wpłaciło 89 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Ania Prokop - awatar

Ania Prokop

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 89

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Adrian Larisz - awatar
Adrian Larisz
100
Zuzia i Mariusz - awatar
Zuzia i Mariusz
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
44
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij