Zbiórka Pomagamy Adasiowi z Roczyn - zdjęcie główne

Pomagamy Adasiowi z Roczyn

17 821 zł  z 15 750 zł (Cel)
Wpłaciło 460 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Adaś Kudłacik ma 7 lat i pochodzi z Roczyn. Niedługo po urodzeniu zdiagnozowano u niego Zespół Downa. Od tego czasu chłopiec znajduje się pod stałą kontrolą wielu specjalistów.  Choroba w znaczącym stopniu zaburza rozwój i funkcjonowanie Adasia, dlatego intensywna rehabilitacja jest nieodzownym elementem jego życia.

Codzienność Adasia to ciężka praca z fizjoterapeutami, pedagogiem, neurologopedą, logopedą oraz osteopatą. W wyniku częstych infekcji dróg oddechowych oraz w związku z chorobami współistniejącymi, takimi jak niedosłuch, nietrzymanie moczu i choroba trzewna, Adaś ogromną część życia musi spędzać także w gabinetach lekarskich. Czuwają nad nim: laryngolog, audiolog, pulmonolog, immunolog, urolog, gastrolog i nefrolog. Wszystkie wizyty, badania i ćwiczenia pochłaniają ogromną ilość energii, czasu oraz pieniędzy. 

Rodzice chłopca robią wszystko, co w ich mocy, aby ich syn otrzymał odpowiednie wsparcie i mógł zdobywać kolejne umiejętności. Marzą o tym, aby Adaś nauczył się porozumiewania z otoczeniem za pomocą komunikacji alternatywnej. Aby było to możliwe, konieczne jest zwiększenie ilości zajęć rehabilitacyjnych, a to z kolei generuje kolejne koszty.

‼️ Najważniejszym powodem utworzenia tej zbiórki, są przedłużające się infekcje, ciągły kaszel, przewlekłe zapalenie oskrzeli, które zatrzymuje Adama w domu na całe miesiące. Nie może chodzić do przedszkola i brać udziału w zajęciach. Jego rodzice muszą organizować zajęcia w domu i ściągnąć specjalistów do siebie. W związku z tym konieczne jest doposażenie domu w sprzęt rehabilitacyjny i niezbędne pomoce dydaktyczne. To wszystko wymaga niestety ogromnych nakładów finansowych.

❣️ Dziś zwracamy się do wszystkich ludzi dobrej woli z serdeczną prośbą o wsparcie finansowe, dzięki któremu Adaś będzie mógł kontynuować oraz zintensyfikować tak ważną dla niego rehabilitację. Razem możemy zawalczyć o jego rozwój, razem możemy zadbać o jego przyszłość. Wesprzyjmy Rodziców Adasia w ich walce o lepsze życia dla synka. ❣️

Bardzo prosimy o nawet najmniejsze wpłaty! Każda złotówka to realna pomoc! Zbieramy na opłacenie rocznych kosztów rehabilitacji.


Razem mamy ogromną siłę, więc zróbmy z niej pożytek już dziś! 🙂 ❤️

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
17 821 zł  z 15 750 zł (Cel)
Wpłaciło 460 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 460

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Akademia Burza Roczyny - awatar
Akademia Burza Roczyny
2 490
Paweł Prus licytacja koszulek - awatar
Paweł Prus licytacja koszulek
2 250
Barbara Góra- książka - awatar
Barbara Góra- książka
5
Iwona bluzka - awatar
Iwona bluzka
5
Iw Ona bluzka - awatar
Iw Ona bluzka
5
Katarzyna Żak mozaika - awatar
Katarzyna Żak mozaika
5
Sylwia Maks, swetry - awatar
Sylwia Maks, swetry
40
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Kamila Oboza bluza - awatar
Kamila Oboza bluza
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij