Zbiórka Pionizator dla Adasia - zdjęcie główne

Pionizator dla Adasia

6 011 zł  z 6 000 zł (Cel)
Wpłaciło 60 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Marta Kruszewska-Dudek - awatar

Marta Kruszewska-Dudek

Organizator zbiórki

Kochani!

Adaś niedługo skończy dwa latka, od początku swojego życia codziennie bardzo dużo ćwiczy (zaczął już w szpitalu niedługo po swoich narodzinach). Jest bardzo dzielny, pracowity i wesoły. Robi wielkie postępy, dojrzewa i cały czas się rozwija,  ma silną motywację do zdobywania kolejnych kroków milowych swojego rozwoju. Widzimy że cała ta ciężka praca ma sens. Adaś ostatnio zaczął się wspinać przy drabinkach (z nasza pomocą), chce się piąć do góry i wstawać, ale sam nie daje rady, jest jeszcze za słaby, nie koordynuje do końca swoich ruchów, jeszcze wiele rzeczy mu przeszkadza. Postanowiliśmy, że kupimy mu sprzęt rehabilitacyjny, który mu w tym pomoże, dzięki któremu będzie to robił w dobrych wzorcach, poprawnie i bezpiecznie, dzięki któremu jego ciało będzie się prawidłowo rozwijało.  

Szykujemy się do kupna m.in. pionizatora i przenośnego siedziska ortopedycznego. Na razie jesteśmy w trakcie szukania odpowiedniego sprzętu dla Adasia, ale prawdopodobnie kupimy pionizator typu Coco za 7650 zł (https://liwcare.pl/produkty/pionizatory/coco.html) oraz przenośne siedzisko ortopedyczne Travel Sit (https://liwcare.pl/produkty/siedziska-pionizatory/travel-sit.html) za 2590 zł. 

Część z tej sumy możemy refundować z NFZ, nie wiemy na razie ile dokładnie, ale nie będzie to zbyt wiele. Natomiast pieniądze z naszego subkonta przeznaczane są na codzienne rehabilitacje i turnusy rehabilitacyjne, dlatego stworzyliśmy tę zbiórkę. 

Będziemy wdzięczni za każdą wpłatę oraz udostępnienie naszej prośby! :)

Pozdrawiamy, Adaś z Wojtusiem i rodzicami :)

PS: Zapraszamy na naszego facebooka, tam na bieżąco możecie śledzić postępy Adasia :) https://www.facebook.com/AdasWojtusDudek

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Marta Kruszewska-Dudek - awatar

  Marta Kruszewska-Dudek

  05.01.2020
  05.01.2020

  Kochani!
  Dotarliśmy do celu, uzbieraliście cała sumę!!
  Dziękujemy WSZYSTKIM za wsparcie, jesteście kochani! :)

  Krzesełko rehabilitacyjne jest już u nas, a pionizator jest już dawno zamówiony, czekamy tylko na realizację i dostawę ;)
  Jak będziemy mieć go już w domu, to podzielę się zdjęciami :)

  Wszystkiego dobrego w 2020!

  Zdjęcie aktualizacji 42 301

Komentarze


 • Krzaki - awatar

  Krzaki

  11.10.2019
  11.10.2019

  Urodzinowe buziaczki dla chłopaków

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  09.10.2019
  09.10.2019

  Życzę wszystkiego dobrego. Trzymam kciuki

6 011 zł  z 6 000 zł (Cel)
Wpłaciło 60 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Marta Kruszewska-Dudek - awatar

Marta Kruszewska-Dudek

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 60

Nawrócony Biblijny Chrystusowiec - awatar
Nawrócony Biblijny Chrystusowiec
1 300
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Magdalena - awatar
Magdalena
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Małgorzata Kowalska - awatar
Małgorzata Kowalska
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij